Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ízlések és pofonok.
Az Akrát talán a TRC közelíti meg külsőre.
Persze ez csak az én véleményem
Köszi a tippet, már el is hoztam a TRS yoshit! Hangjára kíváncsi leszek, veri-e a twb-t, de a furulyát már kidobtam belőle a picsbe! Nekem külsőre jobban bejön, mint a te akrád.... Ízlések és pofonok...
brit.88! A rend őrei mennyire dícsérik a rendszám elhelyezésed? Vagy nem szokásod leállni velük "beszélgetni" ha integetnek ?
Area51!Brutális hangja volt a yoshimurának,nekem az amerikai változat volt,a katalizátor is ugrott,az akrapovic összekötő y csöve tökéletesen passzolt a gyári leömlőkhöz,de így megmaradt az exup szelep,és az alsó nyomaték,ami a full rendszernél eltünik.A prop-technél belőtték a fékpadon és 191le lett főtengelyen,és kaptam egy pár fél méteres lángcsóvát visszapakoláskor,és olyan durranásokat,mint az állat!
A motort cseréltem le,mert még az előző modellen volt a yoshi!240 volt az akra,de a full carbon.A rozsdamentes gondolom olcsóbb!ha jól emlékszem 180 volt a yoshi,és van nekik a 07-es modellre is!www,full-system.hu,itt találsz elérhetőséget!Ha hangot akarsz a yoshi vagy a twb a jó választás,de szerintem az akra esztétikailag magasan veri a többit,a furulyák nélkül pedig a hang is megközelíti a többit!A kép a tavalyi vas!Sok sikert a keresgéléshez!
miert cserelted le a yoshit?es milyen volt?
Itt van! GOOGLE A BARÁTOD!
Elérhetőséget nem tudsz véletlenül? Mennyibe fájt a te akrád?
Szia Drbig!Ha megkeresed a Full-Systemes srácokat,náluk találsz olcsón kipufogót!Én is náluk vettem a mostanira az Akrát,a tavalyira pedig a Yoshimurát!Van náluk Twb is!Üdv:Brit
Ezen utólag énis gondolkodtam....
Vegyél egy egycsöves motort, arra olcsóbb
Épp ezaz, hogy igazán akarom, de nincs annyi pénzem dobra.... Feltehetnétek vmi tesztmotorra, használtan bizti olcsóbb....
Nem akarod te ezt a dobot igazán, ha soknak tartod az árát...
Mondom fasza árat....
Már az van neki!
Akkor ezek a jómunkásemberek dobjanak már nekem össze vmi fasza árat arra a ki......ott dobra!
Kedves fiam, én konkrétan DOLGOZOM... veled ellentétben!
Hát ön főnök úr? Itt tanyázunk itt tanyázunk?
Akkor hozzám gyere, én nagyon benne vagyok a dologban, mert ma is eladtam egy TBR titán dobot.
Sok sikert!
Majd alkudozok!
07 R1re u.gy. idomzat még mindig eladó
Már 2 és fél hónapos, ez a céges.
Új számod van?