Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lesz és igen csak
Akkor kedden . all pi bek.
Én csak akkor megyek ha szép idő lesz. Nem tudja vki lesz kint R125? És azt már a kinti üzenőfalon kérdeztem de ügye ilyen tesztnapokon a jogsihoz tartozó mocival lehet csak menni?
Hát nem...
A gyári Corsák vannak rajta, amik annyira nem rosszak amúgy. Ma voltunk Lepencén és csak a durvább kigyorsításoknal csavarta el, de pályázni nem mernék velük, mert nem tudom magam kontrollálni.
Zema:
Hat nem mondom, hogy nekem nem hianyzik a huligankodas, de en mar csak krosszban nyomulok!
Szep idok voltak! Gratulalok az uj gephez. Csodaszep!
Remelem klassz fotok szuletnek majd, mikor majd mesz is a palyan vele!
Voltam keszin, de mar nem lehet ott kerekezni, mert epult egy nagy bolt!
Sok sikert, hajra!
G
na fasza! akkor ott talizunk!
Lassan majd lesz normális gumi, aztán lehet küldeni a pályán. A filmet meg előre is köszi, a múltkori is már rongyosra néztem...
szal nem Zema Performance gumik vannak rajta
Mi szeged cityből 8kor indulunk 10körül már ottleszek de mivel esőt mond kocsival megyek és csak tesztmocizok bár ha nem lenne eső futóval elcibálnám a mocit is.Örülök hogy minden rendben már élesítem a kamerát és ha nem mész túl gyorsan benne leszel a TV-ben
ja-ja megyek, olyan dél körül érek ki szerintem. Te mikor mész?
De csak nézelődök, utcai gumival nem akarok menni, mert elkap a lendület és pofára esek...
Minden ok úgy néz ki, legalábbis az 1000 km alatt nem fájt semmim.
Mivel pesti vagy szerintem mindenképp érdemes nincs mit veszitened főleg ha nem esik mert az előrejelzés sajna k...va nagy esőt mond
Ha kedden fél3 környékén érnék ki akkor megéri kimenni?
Szia Zema .Ez lessz az ujj titkos fegyvered elektromos fékrásegítő .Kedden jössz a Yamaha nyiltnapra a ringre?Ya és meggyógyultál minden OK?

Nekem is azt mondták, h ma másodika van és szombat!
Akkor mégse? Most akkor hogy van ez...?
Nincs gáz nem vagyok sértődős csak nincs ki mind a 4kerekem .Szerintem próbáld meg Dannyboy-t vagy Mille R1-et a Dangerbikestől ő bizti tud segíteni www.danger.hu bár tuningal foglalkoznak de a yamahát kenik vágják.
Jól látod Tomcat!
De nem az egész motor, hanem csak a bal féktárcsa elektromos. kicsit lemerült és azt töltöm.
ezért van rajta a sárga hosszabbító.
Nem gáz Tomcat,csak amilyen az adj isten olyan az fogadj isten...,nem igy akartam kezdeni itt a pályafutásom elhiheted ! Elvégre ugyanannyi lovad van mint nekem ..?! Szoval örülnék ha értene itt valaki a villamossághoz,mivel nem Pesti vagyok ezért kurvára nem ismerek itt senkit..! A yamahába meg nem viszem mert azok azt sem tudják,h.elsején hányadika van.....
Szia beppo. nézd meg az előzményeket és neszívd fel magad inkább töltsd ki az adatlapod.Ha meg a tied az igazi akkor örülj neki és tartsd a nadrágodban én a csajokra bukom bocs.
A falfelé száltál le az ágyrol Tomcat,én segitséget kértem nem cinket barátom...,de ha neked csak elektromos van szivesen megmutatom az enyémet,h,milyen egy igazi...
Ez elektromos motor? mintha az első keréken egy sárga hosszabbitó lenne dugajjal a végén. Gratt
Sziasztok! Bp-en tudnátok nekem egy jo és olcso villamosság szerelöt 04-eshez..,nem jo a hátsó lámpám és félek,h.valaki betalál egy pirosnál...! Előre is köszi.....
Itt megtalálod részletesebben is. Remélem sikerül belőnöd....
Még, bár pár dolog nem látszik a képen...
Útban van:
- akra, lábtartó, PC, gumik
Rajta/benne van már:
- Öhlins kormánygátló, K&N szűrő.
ja-ja, fura volt először kerekezni vele.
nem olyan elasztikus, mint az RN12, hanem érezhető teljesítménylépcsők vannak benn, kisebb az átmenet, agresszívebben jön meg az erő, ezáltal sokkal erősebbnek érezhető.
A csúszókuplung is vicces volt, először el is felejtettem h van benne, majd a szokásos mutatványt akartam beadni h visszarúgok pár gangot és szép nyolcast rajzolok a hátsó kerékkel, ehelyett nem történt semmi, csak egyenesen ment és megállt.
Nagyon tetszik, kiváncsi leszek milyen lesz pályán!
Egy viszont biztos, kényelmetlenebb. lejebb és előrébb van sztem a kormány, ami jót tesz az első kerékre gyakorolt súly miatt, de a csuklómnak nem annyira...
Pfejj..... Ez még gyári....