Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze: 06-70-DANI-000
Ok. Kell akkor minden, ahogy a mailban írtam. szólj, ha minden ittvan, és megyek érte.
Megadnád a számod?
Hangsúlyoznám: TALÁN...
Na akkor addig várok.
Végülis, nem kizárt.... Az alu változatot a Motorkiállításon nem kizárt hogy megrendelheted tőlünk ennyiért!
Kb. 2 hét, ha minden jól megy!
A TwoBrothers karbon vagy titán kipufogó 255.900 Ft , az alu (ami MilleRR gépén van) 204.900 Ft.
A bukógombába max. akkor ér bele a lábad szerintem, ha kinyújtod...
Itt egy másik kép, remélem segít betájolni!
Mennyiért?
Bocsi.
Megnéztem a bukógombát, ami a te motorodon van, meg megnéztem egy 2007-es motort, amin gyári van. A te motorodon, mintha feljebb lenne egy kicsit, mint a gyárinak a helye.
Tudom, hogy gyári bukógomba nincs 2007-2008-as R1-re, mivel a gyár visszahívta.
Próbáltam rendelni, és nem sikerült. Törölték a cikkszámot.
Szóval én elég magas vagyok 186 cm. nem fog beleérni alábam?
olyan kicsit fönt látom. tudnál olyan képet feltenni, amin oldalrol látszik a motorod?
Bocsi, hogy ennyi velem a gond.
Esetleg egy ilyen?
Elküldem mailban a bukógomba megrendelést is akkor mindenböl arany kéne
Mikorra volna itt a bukógomba? Mert akkor a többi cuccot is akkor hoznám el.

Kipufogó! Ami a tieden van egy olyan mennyibe kerülne?
Esetleg másmilyen?
Mondtad, mondtad. Ha jól emlékszem 180ezer HUF... Ugye? Jól emlékszek?
ez vmi márketing fogás már nekem is feltámadt a kényszerem hogy vegyek egy pár twb-s dobot csak nincs mire raknom
Majd ha már megvetted tőlünk!
Mondtam már, hogy van bent egy karbon verzió pont 2007-es R1-re?
Legközelebb olyan képet tegyél már be, amin nincs twb.....
Kormánysúly és rendszámtartó van raktáron, de arany színű bukógombát redelni kell - mondjuk a legjobbkor most tudod megtenni, mert holnap küldöm el a Valter Moto-nak a rendelést!
Az ára pedig 12.900 Ft lenne.
Ilyen a bukógomba és a kormánysúly, prsze arany színben...
Elküldtem, a megrendelést.
Van mindkettö raktáron?
Kormányvégröl van képed, véletlenül?
Ja, és még bukógomba is érdekelne, aranyszínű azis, ha van.
Mert jövő hét pénteken megyek bp-re, és akkor át is venném.
Rendben, írjál légyszi akkor egy rendelést az info@danger.hu-ra! A kormánysúly egyébként 5.500 Ft/pár.
Kellene ebböl akkor 1db.
Ami még érdekelne: Arany színű kormányvég.
Ha jól tudom a valtermotonak van ijen.
Annyival többet fordítok a hitelre.... Nem véletlenül adják oda ezeket olyan olcsón, nem hülyék. Sajna....
Nem is kell annak lenni hozzá...
Amennyivel olcsóbban vetted az ereggyet a 3,7 millánál, annyival többet fordíthatsz kipufogóra!
Szívesen!
10.900 Ft kisker ára. Nem Yamahában melózom, hanem a DanGer Bikes-nál. Mindenféle finomságot forgalmazunk, többek között ezt a rendszámtartót is.
Mindenkinek ajánlom az AGO powerbehangolást az 1térképessel nagyon kezes lett a moci eltünt 5-7000rpm között az ugrabugra és 167le keréken gyári rendszerrel és nincstöbb kérdéshétvégén 15fok és Gooooo.
Nem vagyok milliomos.... De ha 180ig tud vki dobot 2007-es R1-re, dobjon infot pls!
Köszi a gyors választ.
Mennyibe kerül ez a táblatartó?
Kicsit visszaolvastam a fórumokban, te yamahában melózol?
Mert énis, csak Szegeden. Kalmármotor.
idén a gsxr-el ki szeretném próbálni a 4 térképest beállítást. Főleg pályázni és utcai huligánkodásra akarom használni, így annyira nem fog fájni a szívem ha megfúrják a leömlőt. Persze csak akkor ha lesz rendszerem, a tavalyi eseten tanulva ez egyáltalán nem biztos. lvalószínűleg h csak slip on marad. ugyanannyiért biztos nem veszek, mint tavaly mert azon buktam a legtöbbet a balesetkor. K6-hoz tudok olcsón rendszert, k7-hez nem, szóval majd meglátjuk.
De durva a különbség, szóval meggondolandó.