Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó, de neked apriliád van.... Yamaha ilyet nem csinál!
attól hogy tudod tolni még lehet hogy az üresvisszajelződ valahol elakadt az üres és a sebesség között. Énis be tudom úgy rakni üresbe a gépet, hogy ne világítson a visszajelző. És ha nem világít az N akkor rögtön állítja a motort ha kinn van a sztender.
Nem nézlek hülyének előre bocsátom, de esetleg nem lehet h a kitámasztód kinn van és sebességben van a gép? mert szerintem akkor az R1 se hagyja magát beindítani!
Zema
nekem van épp 1 öhlins kormánytelóm r1hez ha gondolod...
Csak úgy magától leblokkolt? Nem csináltál vele semmit még véletlenül se?
Jobboldali piros kapcsolo esetleg OFF állásban
Nem volt sebességben ,mert tudtam tolni
sebességbe volt és lent volt a sztender.enyém be se indul sebességbe csak ha kuplungot húzol.persze nekem igen törpR1em van
Hello!
Fateromnak van egy R1.A lényeg Nagyon kevés km vna benn.És garazsban tartom.Hetente szoktam járatni,mert faterom külföldön dolgozik.És eddig minden fasza volt,de ma beakartam idnítani aztan elektronikusan leblokkolt.Mi lehet a baj?Kösz
190cm 120+kg.
Kényelmes.
Hát nekem 2002-es típus volt én csak 186 cm vagyok és voltam már 100 kg is, de jelenleg 92 ....szóval én nagyon kényelmesnek találtam ha egyedül motoroztam. Utassal szörnyű, mert minden fékezésnél leesnek a hátsó ülésről az elsőre mögéd meg nagyon terhelik a csuklódat mivel nem tudják magukat tartani. Egyedül szuper legközelebb is ilyet veszek........csak hogy mikor azt nem tudom
Üdv!
Erősen tervezem egy R1 beszerzését, mert nagyon beleszerettem. Aki nagyobb darab állat (részemről 193cm és 100kg) és ilyenje van az írjon már róla vmi tapasztalatot, hogy mennyire kényelmes a jószág hosszabb távon. Előre is kösz.
Harl.
elado dunlop sportmax d208gp gumik párban 190/50 120/70 méretben 55e ft és metzeler m3 keveset futott, mély mintával 35e ft. szintén 190/120 t:20 585 4031 04-06 hülés 13e ft
hi!
ha vkinek ohlins kormanytelo van a 04,05,06 vagy 07,08 evjaratu R1en az kerem jelezze! FONTOS!
THX.
Tisztelt Hölgyek/Urak!

A MERSZ-Kanyarvadász SE megkezdi a 2008-as szezont.
Ennek keretében meghirdetjük az első, tagsági regisztrációs hetet.
Lehetőséget szeretnénk biztosítani mindenki számára, hogy kultúrált körülmények között intézhesse az egyesületi tagságát, pályacsomagját, megismerkedhessen az egyesülettel és befizethesse az első, április 16-i pályaest díját is. Ezzel a 16-i sorbaállást is próbáljuk csökkenteni.

Időpont: 2008 április 7-11 között, minden este 17-20 óráig, a DangerBikes üzletében (XIII. ker. Gyöngyház. u. 4. térkép )

Mit is kínálunk:
Egyesületi tagság
- díja 5.000Ft/év
- a pályaesteken 12.000 helyett, 11.000-ért vehetsz rész alkalmanként
- vásárolhatsz pályacsomagot
- megkapod a profi fotós által készített pályaképeket ingyen
- 10% kedvezmény ebben az évben a DangerBikes üzletében, minden termékre
- nevezési kedvezmény a III. Long Day Trophy-ra

Pályacsomag
- díja a tagságin felül +15.000 Ft/év
- a pályaesteket 8.000/alkalom áron veheted igénybe.

És ami a legfontosabb, egy jó kis csapatnak lehetsz tagja!

Sok szeretettel várunk benneteket!

MERSZ-Kanyarvadász SE
Hali A /60
Kösz, mert vettem egy 190/55-ös vágott slicket, csak mivel most 190/50-es a Pilot Power van fenn , ami elkopott, gondoltam, egy kérést megér ))
Kösz a választ, de a /55 ér bele vagy a /60 ?
Hát mivel az én volt mocim van nállad a válaszom Yes,Yes,Yes nekem is 190/55 van fenn a 190/60is elfér de 200-as tempo felett beleér a lengővillába nem biztonságos szerintem meg a gumicsirke szerint is.
Meg tudná valaki mondani, hogy '04-e R1-en elfér hátul a 190/55-ös gumi ?
A 125-ös rekord a ringen hallomás alapján 2:00 alatt van... (nyilván egy GP 125-ös, nem pedig utcai). Mondjuk a honlapon nem tüntetik fel a rekordokat mint más pályákén / én nem találtam (nem kívánt törlendő).
Danny merre vagy régóta nem írsz a fórumra!? Hétfőn szerintem rendelni szeretnék tőled egy-két dolgot!
Felvehetlek?
Zema-R1
nem ott volt most a szarakodás, hogy cigányzsidók az ottaniak? olvassátok el a pályamotorozásban volt asszem..
Jajj már Talma is 125-el megy, miért ne mehetne ő is a H.ringen , max. full gázon megy max. sebességben végig