Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Stimmel, nekem is az van.
1 térképes beállításom volt. A 4 jobb az 1-hez képest. azt mondták a szakik és akinek van 4 térképes, hogy akkora a változás, mint a normál motor - PC-s motor, vagy a PC-s motor gyári térképpel és az 1 térképes fékpadi beállításos motor között. És a 4 térképes beállításkor jönnek meg a lóerők. Én egyedül azért nem választottam azt, mert ahhoz a 4 leömlőt meg kell fúrni, hogy oda menjen be a lambda szonda. Nem akartam kifuratni az akra leömlőket, így maradtam a kipuffogón át bedugott lambda szondánál, amivel viszont csak az 1 térképes beállítás működik.
Zema, neked 1 vagy 4 térképes beállításod volt?
hát ez az...
anélkül viszont nem érzel nagy különbséget.
Tudom h a TBS a sztár és nincs nála jobb, de mégis...így kicsit túlmrketingelt bullshit az egész. Ne érts félre, csak érteni akarom (meg most már PC-t is árultok,m úgyhogy mindegy melyiket vessszük, nem? csak nálad vegyük, nem? ). Mindenki ilyennel rohangálna ha fékpadi méréseket ez kiváltaná. Meg ez a Dynojet 50 éves tapasztalatát áthúzza...
Meg akkor a cégek dobhatják ki a 25,000,000-ba kerülő padokat, mert az 50,000-es box feleslegesség teszi őket.
nem kevés időt töltöttem a garázsban egy notebookkal és töltögettem rá az adatokat, aztán go. aztán megint vissza, megint állítás, megint go. Cimborám VTR-én ugyanezt végigjátszottuk a Ringen, hogy 5 körönként térképet módosítottunk és egyik se volt az igazi.
Ágónál is kétszer voltam, alkalmanként 3-4 órát, hogy elvégezzük a finomhangolásokat.
Tomcat az R1-el ugyanezt végigjátszotta.
De ha igazad van, akkor veszek egy ilyen cuccot mindenképp!
Csak a TBR-ekhez jó, vagy minden csőhöz?


Ok, este rádcsörgök!
Szerinted megmondják?!
... és TBR, nem TBS.
Nem kell a hadova, az a szar PowerCommanderhez kell - ez nem az!
Motor ügyben meg konkrétan a ma este is késő már, úgyhogy kapd össze magad - holnap már tárgytalan az egész!
Milyen funkcióval veszi ki a tiltást?
Az R1-nél ez nem egyszerű, mivel pl. a gsxr-t úgy vágják át, h a ford szám kijelző mindig 4-ben van, és annak a jelét veszi a CPU, így az 1-2-3-ban lévő korlátozást átlépi. De az R1-en nincs olyan és pl. a PCIII-nak nincs ilyen funkciója a yamahákhoz, ahhoz külön modul kell.
A TBS ezt mivel oldja meg?
az nem jelent semmit, mivel minden motor más. A dynojet power commanderekhez is van mindenféle térkép, minden márkájú kipuffogó összeállításhoz, meg légszűrő verzióhoz.

Mikor fékpadon minden gázálláshoz állítják az injektort és ezáltal a befecskendezett üzemanyagot, meg a levegő mennyiségét az sokkal jobb és optimálisabb lehetőséget nyújt. Én kipróbáltam mindegyik térképpel a PC-t, van amelyiktől lent volt erősebb, van amelyiktől fent, de olyan egyik sem volt, mint amit fékpadon álltottak. Az nagyságrendekkel jobb volt mindegyiknél. Mindenhol erősebb volt, könnyebben pörgött fel, minden gázmozdulatra azonnal és közvetlenebbül reagált. A gyári térképek ezt nem produkálják.

Megéri a fékpados hangolás a pénzt, mert mindent kihoz a modulokból.

Danny, vmelyik nap fussunk össze! Van egy-két infó a motorral kapcsolatban.
Nem, és nem hiszem hogy kelleni fog: tekintve hogy a TwoBrothers által rátöltött alapcucc a gyári motor+TwoBrothers slip-on kombinációra van optimalizálva - plussz a környezetvédelmi tiltásokat is kiiktatja!
Be is állíttattad, Főnök?
Az hagyján hogy milyen volt - szerdán hazavittem a drágászágot, és az új TwoBrothers Juice Box-szal még sokkal durvább hangja lett!
Azt hittem bepisilek hazafelé... mondjuk ebben az is közrejátszott hogy 4 fok volt.
Kapható!
Az a legkevesebb, hogy szép. De ahogy szól is...
Az a dob....
Itt egy kép a 2007-es R1 Valter Moto rendszámtartónkról felszerelve:
Valóban
Az adatlapi leírása és képei alapján gyanús, hogy 2008-as kék R1
Milyen évjáratú az R1?
Nálunk van a boltban 2002 utániakhoz ilyen rendszámtartó
06-20-5-DAN-GER
Sziasztok!

Érdeklődnék, most vettem R1-et, és vennék rá renszámtáblatartót, amiállítható dölésszögű.
Tudnátok segíten?
Üdv R1-esek!
Szives segítségeteket szeretném kérni. RN12-őn eltört az immo jelleólvasója a kulcs alatt és 51-es kódot ír ki. Ilyenkor mit kell tenni? Találkozott már valaki ilyen problémával? Esetleg tud valaki okosságot rá, vagy egy ügyes és megbízható szerelőt?
Nagyon várom a segítséget, és előre is köszönöm!
oké ,hello
cső, akkor kedden...:)
oké rendicsek
nem gáz. kedden rád csörgök azon a huszas számon és megdumáljuk pontosan. jó így?
Én meg veszprém,tehát sztem olcsóbb lenne utánvéttel