Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jahh, valóban BP.
Nekem délután lenne jo,de amúgy hova valósi vagy?
oks, holnap v kedden fussunk össze, rápróba. ha jó viszem!
mikor lenne jó neked?
azéé jó lenne. szeretném megnézni, aztán mehet a biznisz...:)
15 papírba viheted amúgy karc mentes meg minden 1 hetet volt fent csak eladtam a mocit.
haha..) 20 királyi magyar forintot. Mennyit kérsz érte és megmondom, hogy kell-e.
igen ez gyári,mennyit ér meg neked?
szeva! Hogyé adod a bukó gombát?, gyári v más?
hello midenki,ha vkinek kéne bukó gomba vagy hátsó lámpa (04-06) r1-hez olcsón megszámítom.
Üdv Zema!

A 7344-es keverék az "miféle"?Van 3 dunlop táblázatom amikben ez a keverék nem szerepel.
Lehet hiányos az adatbázisom
Sziasztok,

van par elado R1 / R6 indexem, ha valakinek pont ilyenre lenne szuksege:

elerhetoseg az adatlapon, v. 30 / harmincharom 03 215

udv,
N.
Köszönöm a segítséget, sajna a katalógust már néztem és tudom az árakat. Nem vidám.... Mérgemben vettem egy arlenn-ness-t. Arról hallottam még, hogy elég jók. A korcsula ruci nem illett a vashoz....:) Széles utat minden márkatársnak!
Zema!

Köszi! Akkor majd cserénél vetetek ki a láncból is.
annyi amennyiért vettem.
78 a szett. de ha kell, akkor először felhívom a dunlopot, h az első pályanapra tudnak-e hozni, mert csak akkor adom el.
gixxer-t a héten kitalálom, de jónak hangzik az ajánlat.
Mondj egy árat rá, kiccsillag!
Gixxerrel van valami újság?
szia Danny,
full slick-em nincs, D209-ből van egy garnitúra /55-ös 7344-es keverékű - bár arra szükségem van, csak akkor adom el, ha vkinek esetleg nagyon kell és tudok szerezni márciusig.
Zema, nincs eladó slick-ed R1-re, új?
a yamaha logo-s bőrruhákat a dainese gyártja. a karasnánál lehet rendelni, meg a dainese webshopról meg bármelyik yamaha szalonban is a tartozék katalógusból.
én eddig csak a yamaha hungáriánál (importőr) láttam ilyen ruhákat a budaörsi úton, de jan.1-vel a yamaha hungária befejezte a kiskereskedelmi tevékenységét, így a szalon is megszűnt - a harmati költözött ki oda. hívd fel a harmatit h átvették-e a raktárkészletet. Én is akartam venni egyrészes ruhát, de nagyon mérethiányos és csak egy-két fajta darabok voltak és azért felhívom a figyelmed h nem olcsó egy yamaha-dainese ruha.
jobb és főleg költséghatékonyabb megoldásnak tűnik ha van egy normális bőrruhád akkor Cölöppel átalakíttatod. olyan logot-feliratot rak rá amilyet akarsz.
Sziasztok!
Tudtok olyan boltot mondani ahol yamaha bőr ruhát árulnak? Elég ha kis hazánkban van..:)
köszi
pont annyit lehet feszíteni.
de pont ezért kell kivenni a láncból, mert ha utána állítani kell, már nem lehet feszíteni.
Szeva Mindenkinek!

Ha előre 1 foggal kisebb lánckereket teszek, akkor kell kivenni a láncból vagy lehet annyit még feszíteni rajta?
Nekem van ulesnelkuli idom piros.