Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zema!PS ID-det megadod?MSNen akár?
Madi.NE nevettesd ki magad!
Tudom nem a reklám helye, de most minden 07-es színű R1-hez, ajándék Akrapovics kipuff, és ValterMoto bukógomba, csak nálunk. Beszámítás, hitel, meg minden
Bocsi mindenkinek csak ennyit akartam.
Ójróring jó lesz neked
Ezt miért nem a 125-ös topicban kérdezed meg? Amúgy ha 150km/ó sebesség különbséggel mennek el melletted a Hring célegyenesében akkor majd értékelni fogod a Kakucsring rövidségét. Amúgy ennyire tele vagy lével? Csak mert a Kakucsring és a Pannóniaring között 300km a távolság.
csáóka. abban szeretném segítségeteket kérni hogy... nemsokár megkapom a leendő motorom: YZF-R125 ... szerintetek egy 125össel hova lenne legérdemesebb elmenni pályázni ? Kakucsringet éppen olvasgattam... hát nem valami meggyőző az 1km-es hossza... Euroring a 2,5 km-ével kicsit jobban hangzik... de oda egész napra a belépő 15k... Du. meg 9... +a benzin... Hringről meg Pringről nem tudok semmit... tudnátok nekem ebben segíteni léccike ?
Hát én nem így látom....!
szerintem meg aki iszik az megérdemli hogy elvegyék a jogsiát legyen az egy pohár sör is 2 óra mulva....
Bocs hawer, remélem ez kárpótol:
oshimura RS 5 Slip on dobok rendelhetőek a kidörrentő az USA-ból érkezik az üvöltős fajta.

Izelitő az árakból: 2004-2007 CBR 1000 RR-hez Acél 90.000.-Ft Carbon: 112.000.-Ft
2004-2007 CBR 600 RR-hez Acél 90.000.- Ft

Szállitási idő 2 hét.

Más tipusokra is Gsxr ...R6 R1

Bövebb infót az adatlapomon található elérhetőségeken kaphatsz tőlem....
nekem meg majdnem két R szériásom szal
De majdnem mindannyiunknak van vagy volt R1-e gixeres . .
Emberek!
Ez az R1 fórum?Szanaszét offoljátok.
Egyébként ne általánosítsatok, én sem tettem . Zero tolerancia ide-oda mégis beültetek ittasan, ha engedve lenne akkor még inkább megtettétek volna Az idők összeadódnak majdnem, mert ugye ha végigiszod a listát nem megy ki 3 óra alatt
Ahogy mondod pont így kell csinálni.
Sajnos bele van írva, hogy a mai naptól. Egyébként én fejem felmerem tenni arra, hogy ez volt az első alkalom, mikor ittasan' vezettem! De nem lesz több az tuti....!

Zero tolerancia.... Magyarország....
Ez sajnos tényleg így van...
Szerintem a szabálysértés időpontjától ketyeg az eltiltás.
8 napon belül fellebbezési kérelmet nyújthatsz be! Melyben igazolást csatolj arról, hogy a munkádhoz szükség van a jogosítványodra, így legalább azt a kategóriát ne vonják be! Másod fokon már nem a rendőrség dönt, hanem a bíróság, ami valószínűleg enyhít az ítéleten. A bírók is szoktak enyhén illuminált állapotban vezetni! Ők is csak emberek! De szerintem, ha mindenki a szívére tenné a kezét, hogy vezetett-e már ittasan 90% igen, a maradék 10% pedig béna hülye pics@kból állna, akik így is a legtöbb balesetet okozzák...
Ez a zéró tolerancia is egy vicc, nézd meg, hogy a világ országaiban mi az a határ, amivel lehet még vezetni!
3 hét
Évente megiszok pár sört.... Nem igazán szoktam alkoholt fogyasztani én sem! Most mégis ráfáztam... Elég rendesen... Már 3 hete nincs jogsim, most meg a határozat kézbesítésétől kezdve 4 hónap még. Anyagilag biztosan tönkre megyek.... Valószínűleg munkámat elveszítem.
A legidegesítőbb az az, hogy a milliomos csemetéket sorban engedik el a rendőrök(nem 3 üveg sör után), erre meg még rátesz egy lapáttal az is, hogy maguk a fakabátok is ittasan vezetnek... Hétvégén az egyik rendőr"bácsi" eléggé illuminált állapotban távozott az egyik szórakozóhelyről(persze autóval). Egy rossz szót nem szólnék, ha előtte nem szidott volna a hátam mögött, hogy miért vezetek ittasan.
Az szép! Neked mennyi idő után jött meg a határozat?
Köszi a linket, megpróbálom, mert most nekem is egy weblapot kell készítenem!
Igen, ugyanezen idő értékeket olvastam.
Nem szoktam ittasan vezetni, de ezek után biztos nem is fogok!
Nekem pont ma jött meg a határozat, miszerint 4 hónapra elvették a jogsit és kaptam egy 50 ezres bírságot.... Ittam 3 sört, két és fél óra múlva szondáztattak... Azt hittem kiment, de hát mégsem... Nem vették figyelembe azt sem, hogy szállítói munkakörben dolgozok. Holnap írni fogok egy kérelmet, hogy adják vissza a jogsit és növeljék a pénzbírságot inkább. Hitel van a motoron, meg hát a bírságot sem tudom kifizetni, ha nem vezethetek...
EZ segíthet kicsit ha nem lenne nálad szonda ivás utáni induláskor......nagyjából, de nem 100% függ attól mennyit mozogsz eszel......
Biztos én írtam az üzenőfalra múlt héten az ittas vezetéssel kapcsolatban?

Innen letöltheted a php-fusion-t ezen alapul az oldal. Én kicsit átalakítottam (fejléc, színek, méret) az oldalon szívesen segítenek minden problémával kapcsolatban a fórumon.

Jogsi, hát azt mondják 3 hónap is lehet, a lakhelyed szerinti szabálysértési előadótól függ, ugyan úgy mint az ítélet is.......soha ne vezess ittasan, főlleg nem kocsma és szórakozó helyről indulva, mert ha hiszed ha nem vannak akik figyelnek