Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ya, és teszem hozzá, a képen látható Thunder Competition TITÁN dob pár eladó, mélyen áron alul.
De mindenképp. Csak valószínűleg nem lesz rá annyi alkalmam mint eddig volt, nomeg az esztétikum lépett a praktikum helyére
sbk-07ben nekem ugrál a kamera akkora szar meg az irányítás is lol.na majd kap még egy esélyt
Nemrég valakit érdekelt a Tuorist Trophy ps2-re. Nekem megvan, sőt a Superbike 2007. is.
MilleRR, jól néz ki vas. Nem akarsz már pályázni?
Sziasztok!
Volt valaki közületek a Május 12.-ei Yamaha Zakar-os nyíltnapon az Euroringen?
Volt ott délután egy fotós aki benn a pályán (hátsó kanyarokban) fényképezett.
Tudja valaki, hogy ki lehetett az és hogyan lehet vele felvenni a kapcsolatot fénykép ügyben?
Ha jól tudom akkor egy fekete 5-ös BMW-vel volt kint. (A faterja motorozott is)
Sziasztok srácok.
Hát most úgy áll a szénám ,hogy lehet nem lesz motorom! Nem tudom emlékeztek e rá ,meséltem pár hónapja hogy van egy hülye kerregő hangja a mocimnak akkor azt mondták ,hogy szelephézag! Azóta megnéázték azt mondták hogy egy szelep van aminél találtak egy kis eltérést de az is türéshatáron volt! Közben teljesen szétszedték a blokkot és észre vették hogy tök kopottak a nyugvó csapágyak (azt mondták hogy úgy néz ki mint ha 35-40000 Km lenne benne!) 6300Km van amúgy benne! Azt kicserélték ,összerakták és azt mondták minden oké! Ja és egy hónapig nem volt motorom! Hétvégékre megkaptam azt a 2007-es teszt R1-est! Az oké! Tegnap elhoztam a szervízből mentem vele kb 60 Km-t haza jöttem és látom ,hogy tiszta olaj a cipőm! A kuplungdeki alatt kiverte az olajat! A bal oldalon a váltó elött van két gumi túlfolyó cső abból az egyik bal a másik jobb oldalra van kivezetve! Ma visszavitettem velük és mondtam hogy kérek egy ÚJ blokkot! Most várom a választ! Na ti ,hogy vagytok?
Elméletileg onnan kezdve, hogy sík úton önerejéből 45 km/h-nál gyorsabban képes haladni.....bukta a dolog ehhez jön még a 350 kg alattiság és az 50 ccm maximuma. Bármelyik kilóg a sorból.....kampec
Csinos visszaraktad a gyári idomokat
Azta, és nem is homályosak a képek, áj kent bilív disz!
a dugo gyári csak nincs le fojtva 4kwra ez gond?
Íme a gépem jelen állapotában
Még viszonylag jól megúszta az az R1-es.....remélem a pilótája is....
Hozzáértő szakemberek átnézik, rendesen......és ha nagyobb a dugó mint kellene akkor megszívtad
persze h az.
nemcsak az új, a 06-os is megy annyit.
műszaki felülviszgálat?és ott micsinálnak vele?
Helló R1 fórumosok!
Keresztapámék kipróbáltak nemrég egy új Yamaha R1-est. Keresztapám egyik barátja is kipróbálta, és ő azt mondta, hogy egyesbe 161.et ment, tehát akkora sebességnél szabályzott egyesbe. Ez igaz? Szerintem igaz, én elhiszem, mert zárójelbe hozzátéve, van új 1000es GSX-R videóm, és ott a gixer egyesbe 140-et ment, de ugy, hogy még nem volt szabályzás...
voltam kint kb 10 percet, aztán ddt mondta hogy betelt, tankoltam és lezúztam kunmadárra !
szóval nem fotóztam
remélem a holnapi aprilia napon lesznek kinnt fotósok!
Szia balusk8!

Nagy véletlenül te sem voltál kint a Május 1-ei H.ringes ingyenes OBB szervezete napon fényképezni?
Hát a megoldás, hogy utánfutón viszed. A forgalmira meg a rendszámra várni kell az tuti, hacsak nem tudnak adni a helyszínen ideiglenese, de ebben nem vagyok jártas.....
Z3!

Hát ha ez van azt tudják tenni, hogy berendelik műszaki felülvizsgálatra és feljelentenek (én is ezt szoktam csinálni az 50-el száguldozó lassú járművek esetében ), ha meg nem akkor nem büntethetnek meg, mivel minden iratod rendben van.

ismerős érzés, haverom nekem arrébtolta a motoromat a teszkónál, megyek ki, bazzeg a motorom meg hogy kerül pont az ellenkező irányba
nekem rajta volt a kormányzár, de kivette sebességből
1 hét után mondta hogy ő volt a tettes
oksi köcee ,de forgalmi nincs mert most lenne az első forgalomba helyezés .holnap kell müszakira vinni aztán a vámosoknál kell valami illetéket befizetni utánna forgalmi kiváltása meg rendszám ,és azt véletlen nem tudod ha bemegyünk a hivatalba és kipengetjük a lóvét ott helybe adnak forgalmit és rendszámot vagy erre is várni kell?
én is kérdeznék!
a motorom 49ccm,van igazolás a yamahától,van rajta biztosítás és a biztosítótól is van igazolás no meg az adásvételi is mindig nálam van mégse hiszik el hogy 50es pedig a hengeren rajta van hogy 49 és ennek ellenére mégse