Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne panaszkodj Krisz, két eladót is tudok!
Elvitték az R 1 et......gyaloggalop lettem.
D e azért még pénten voltam vele az euróringen,majd rakok fel képeket.
Szívesen. Sajna kb. szerintem az 5% sincs fent a weboldalon, egy hónap múlva megváltozik az egész weboldal, és onnantól folyamatosan fel lesz töltve az a pár ezer cucc, amit forgalmazunk...
Tényleg jó kis nap volt, 4x voltam a pályán ... A végén Balogh Norbi mutatott egy fazont fekete GSXR1000K..-el, hogy Ő egy nemnormális állat állítólag.. Mondtam neki, hogy 2-3 körön át ott volt a nyakamon , nem tudott elmenni ... Aztán leintették a menetet ....
Vannak amúgy képek a napról valahol ?
köszi nektek a honlapotokon fön van minden amit árultok?
Az 1000-es 89.900 Ft, a 800-as 62.900 Ft.
De a versenycsizmát tényleg csak pályahasználatra ajánlom, vagy ha nem akarsz benne sokat sétálni...
Sajna nincs MSN-em, mert a céges lepitopit használom itthon, és ezen meg a rendszergazda letiltotta, és nem óhajtja feloldani. (nem megvesztegethető fajta)
De az adatlapomba beírtam az email címem. Ha oda írsz, szívesen válaszolok bármilyen kérdésedre.
láttam a géped, de attól még pályázhattál volna mással is :P :)
Nem rémlik, hogy láttalak fent, egy fehér R1-re emlékszem. Lehet akkor már pihentél, mikor mi ott voltunk. A kép legalábbis ezt bizonyítja :)
Tetszettek a yaHaMák, a fék jobb volt mint az enyémen, de lehet csak azért, mert szar utángyártott betétjeim vannak most :D A fazer 600-at is kipróbáltam, azzal majdnem jobban döntögettem, mint a másik kettővel, kezes és fordulékony kis gép az is.
Ha van MSN-ed, vegyél már fel légyszi! akarok valamit kérdezni! Címem az infoban. Köszi
Ha az adtlapomra szánsz egy fél percet akkor meglátod!
Meg a csatolt fényképen is ott virít az a gyönyörűséges kék R6R.
600RR után, hogy tetszett az R6R és az R1
csak a tesztmotorokkal voltam fent :P Kb. annnyit előztem le, ahányan engem.
Te mivel voltál?
Sajna vagy nem, de a hangját nem hallottam.
A pályán nem láttalak vele menni, vagy legalább is nem értél utol, hogy a seggét is megbámuljam
talált süllyedt! :) Mellette a 4 laser csöves R1 meg a haveré. Mennyit fizetsz, hogy rajta van a képen a gépem? Amúgy csaknem hallottad a hangját a NASA fejlesztésű rakétáimnak? :)
Engem kamerázott valaki a palánk mögül a célegyenesben, mikor a teszt R1-gyel, vagy az R6-tal kerekezgettem kicsit , nem tudom ki volt az, de visszanézném én is a bénázásom. :)
r.3.14

A háttérben tiéd az a sárga paripa? Tegnap készült a kép az Euroringen.
Egyébként nincs valakinek a pályán motorozókról képe vagy videója?
800 és 1000
Melyikre gondolsz?
Puma 1000 - verseny csizma
Puma 800 - sport csizma
Puma Brutale - túrasport csizma
Puma Bonneville - túra csizma
Puma Flat 2 - motoros cipő
Fucking RRboy
elcseszted propuls, mer" csak elmentünk egy cimbivel :) Kiprószáltam az R6-ot, R1-et, meg a Fazer 600-at. Jó kis gépek. ;)
A fene egye meg! Mifelénk egész délelőtt szutyok esős idő volt, pedig r.3.14-el elnéztünk volna mi is na sebaj... majd legközelebb
Yamaha Zakar nyiltnap volt az e ringen király idő szupi babgulás bánhatja aki nemjött el .Jó idő volt 13orától .A szervezőknek ment egy 5ös
Dani!olvastam a motorrevüben hogy nálatok lehet PUMA csizmát kapni mennyibe kerülnek?
buzi egy időjárás van megint.
Danny, G,
akkor holnap.
ahol a múltkor tal, csak szemben kifelé, az omw-nél, az essoval szemben.
Bogdáni útnál, a Szentendrein kifelé?
Most értem haza a belvárosból egy kis motorozásból, utólag is bocs akit felkeltett 8500-nál a két testvér...
még nem de már sanszos... azt mondták a nasa-nál, h a sárga eregyet nem tudja követni a hubble űrteleszkóp, mert olyan gyors ezért szedjem össze magam...
13:00 az esso-val szembeni ömw? (onnan kifelé jól lehet kerekezni...) ha korábban jó, nekünk az is jó!