Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lehet

te bazz, téged adott fel az iwiw kit ismerhetek funkciója!
lehet aszitte hogy zongora
ja és mondtam is h motor, meg yamaha, meg ezek, de úgy látszik ez vmi noname márka lehet, emrt nem ismerte...
bazz beállítottál bőrruhában és megkérdezte?
mi olyan 1-2 között értünk ki. de ott voltunk vagy 5-ig. közben elmentünk kajálni esztergomba.

bementem a rendőrségre bejelenteni, h a rendszám tovaröppent, erre az okos rendőr megkérdezte, hogy mind a kettőt elhagytam, vagy csak az egyiket... lol. Aztán mikor rájött h motor, akkor közölte, hogy ezzel már csak hazamehetek és az új rendszámig sehova, erre mondtam neki, hogy hoppá, akkor nem is 2 napja, hanem ma hagytam el a rendszámot...
szombaton délben kimentem nem volt kinn senki ezért hazajöttem és elmentem vonulni a robogósokkal szegény srác
kemény gép az biztos. kurva jól néz ki.
nem láttalak szombaton. kint voltatok?

ezt láttad? bordó R1-el a srác a szakadékba esett... csomószor láttam kint... szegény.

http://www.langlovagok.hu/html...
láttad hogylehet ferrarit bérelni?szerpentinen kicsit laza lenne
szóval kell, csak megártott a nemzet csalogánya gáspár győzi, a cigánynak látszó tárgy...!
hozzad csáje, egyszer élünk. szét kő dikházni more...!
Mikorra lesz rendszámod? Kell akkor a rendszámtartó? Még egy van belőle raktáron...
Mindenki ennyire össze van bútorozva az erigyével? kihalt a fórum...
Nem értem, hogy a barátnőm ezt miért nem találta viccesnek
Szerencsére még gurul a vas, igyekszem "rövid kettest" húzni neki, de még a nyaralás előtt szétszedjük...
Köszi még1X a tanácsot!
Sajnálom hogy elromlott a mocid .Ha van barátnőd vond be a javitási költségbe mert a nőknek mindig magasabb a fájdalomküszöbe mint nekünk férfiaknak .
Köszi a segítséget - ezek szerint a váltó szétbombázásával kell kezdenünk...
Hogy készüljek? Mély zseb vagy fájdalomküszöb alatt? :)
én se találtam semmit pedig lassan mentem
Szia!
Sajnos nagy valószínűséggel a váltó a bűnös (Yamaha 2-es betegség, a kapcsolóköröm elkopik -főleg ha nem használunk kuplongot-- és ugrál a motor nagyobb gyorsításnál)
áááh, nem a pénz, emg a 16 rugó érdekel, hanem az h most mindenhova be kell járkálni, sorszámot húzni, amire az van írva, hogy a várakozók száma 17.
Jön valaki Kakasdra? Yamaha nyiltnapok vannak!
Naaa, nyugodtság van...
Sajna nem kaphatod vissza ugyanazt, vadiújat kell igényelni - ezért írtam hogy minden átírás kb. összesen 16 ropi.
ne is mondd. szétb**z az ideg. A "lézerrel vágott, porfestett, atomtámadás ellen megvédő" konzol úgy tört el mint a hungarocell. Nah mind1, azt leszarom, csak a rendszám bosszant. Bár mondjuk így dögös nagyon a gép hátulról... Lehet h új rendszámot szerzek, aztán nem teszem fel, mert így baromira jól néz ki... Amúgy tegnap visszamentem arra, de esélyem sem volt hogy megtaláljam. ha csak fél méterre az út mellé esik a fűbe senki sem találja meg. Meg a szentendrei bevezetőn 270-et jöttem, ha ott repült le, akkor lehet, h Csobánkán ért földet... Vagy a marson.
Ilyenkor visszakaphatom ugyanazt a rendszámot? mert ha újat kapok az cumi. új forgalmi, új biztosítás, új casco, új szervízkönyv, új törzskönyv, stb...
Vicc, hogy csak a hétvégéken fos az idő.
Áááááhhh, elegem van mindenből.
Szia Zema!
Sajnálom hogy elvesztetted a rendszámod... Az okmányirodában tudsz újat igényelni, mindennel együtt asszem 16 ezer forint körül van (új rendszám, új forgalmi, stb.).
2007-es R1-re van bent, de az jó a 2006-osra is, 9.900 Ft az ára.
Az index 15.900 Ft, de szerintem jobban jársz a hátsó lámpába integgrálttal: az 20 rongy, de nem áll ki semmi a rendszámodból, és 2-3 nap alatt megcsináljuk neked. Nekem is ez lesz, csak az öcsém még nem készült el a 2007-es hátsó lámpájával...
Sziasztok,
Szertenék egy kis technikai segítséget kérni - egy 2001-es R1 ami a bajomat okozza - második fokozatban (de csak másodikban) kb. 7000-es fordulatig bedadog:(
Csak akkor tesz ilyet ha rendesen meghúzom a fülét - ha óvatos vagyok, nem csinálja...
Futott már valaki bele ilyen problémába?
Előre is köszi
Van a tiédhez is rsz. tartó konzol. 9900 ft. Nem tudom , van-e raktáron, de ha holnap 10 kor felhívsz, megmondom.