Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hűűű, úgy látszik össze kell szednünk magunkat, ha hétvégéig rákerül a csoda twobros, meg a csoda olaj, hogy egyáltalán tudjuk majd tartani a lépést veled!
Ogre,
köszi a választ. megnyugtattál, bár sejtettem, h castrol a ludas, mert nekem is többen panaszkodtak már rájuk, meg a full szintetikusra általánosságban is. 10,000 helyett 5,000-ként cserélem, de legalább azalatt bírja bazz és ne érezzem a váltón, h szaródok az olaj.
Hi. Ez castrol "jellegzetesség", hogy használattól függően 3-4000km után cserés lesz. Újabb generációs (2003+) R1, R6-okba: Motul 300V 15W50 észter alapú 100% szintetikus olajat kellene tenni. Saját és ismerőseim (motorszerelők, szerviz) tapasztalatai alapján ez az olaj bírja a legjobban a strapát. Ettől függetlenül a saját motoromból három pályanap vagy 4-5000km után mindig lecserélem a dzsúzt
Hát, én még a 6 ezres olajcseréhez vagyok szokva, nem is gondoltam rá hogy az új az már 10 ezer lesz... az tuti hogy én se tízezrenként fogom cserélni!
Szóval a régi R1-be ásványi olaj kellett, és az is ugyanúgy megadta magát 5-6 ezernél. Majd kíváncsi leszek, ebbe mi való hivatalosan.
Naná hogy megy fel a dob, az egész ezres szervíz leginkább ezért volt ilyen sürgős!
már most felkerül a dob is? az király lesz!

igen az olajcsere közelében érezhetőbben szarabb a váltó, de az 10,000-nél esedékes, én meg most 5,000-nél járok... az csak hobbi nálam, h 5,000-ként cserélek, nem írja elő a kézikönyv. amúgy mindenki panaszkodik a szintetikus olajakra. az 1000RR is sokkal jobb lett, miután a szintetikus helyett, félszintetikus került bele. A szintetikusra azt mondják, hogy annak jó, aki kb. 3-4 ezrenként csereberéli az olajat. Csak azt nem értem h a f***ért tették bele akkor azt! na mind1.
A régi R1-emben is mindig nehezebben működött már a váltó olajcsere közelében, úgyhogy szerintem ha olajat váltasz, az nem fogja megoldani a dolgot.
Nemtom mit fognak beletenni, délután 4-kor megyek érte... most úgyis a kipufogóra fókuszálok erőteljesen, de ha nem megy ki a fejemből megkérdem mit öntöttek bele.
A hátsó lánckerék cserétől megkíméltem még őket, úgyis mindjár megjön a hullámos féktárcsa, ne kelljen hetente kiszedegetni a hátsó kereket... hihetetlen figyelmes srác vagyok!
így van. legalább is ezt mondták a szervízben. Én azért a +600-ból 400-at kimélő üzemmódban használtam aztán elszabadultak hirtelen a lóerők...

Milyen olajat tettek bele? Nekem Castrol R4 fullsynt SBK-ot, de most van benne 5,000 és kezd a váltó nehezebben működni. Úgyhogy most az olajcserénél tuti valami fél szintetikus cucc megy majd bele. Amúgy is 5,000-enként fogom cseréltetni.

Meg a gyári pilot power is ennyit bírt. Vagyis igazából majd kb. 5,000-et, mert még kb. 500-750 közti km van benne, vagyis kb. 6,000-nél fogom cserélni. A bejáratást light-os tempóját levonom, így 5,000-es a hátsó. Most hétvégén már éreztem, hogy jobban csúszkál kigyorsításnál, meg kerekezésnél többször forog el + ha visszarugdosom csúnya nyolcasokat kezd el írni az aszfaltra. Az első még jónak tűnik, de azt is cserélem. párban. Kiváncsi leszek majd a 2CT-kre.
Tomcat, ez a Te mocid? ha igen, én fotóztam a rakparton kb. másfél hónapja :)) Meg ha minden igaz, Te is ottvoltál ( :D ). Én az RS-emmel voltam, Ovodassal (rat gixxer 1100)!
Ez igaz, de akkor már lehet forgatni, csak nem tartósan. És állítólag csak a testi épség megóvása érdekében, nem te mondtad?
Annyi baj legyen, lehet gyakorolni a vizes pályát...
Persze, mert karmi elintézte
A válasz helyes .Ön nyert. nyereménye egy fagyikehely melyett bármikor szegedi tartózkodása alatt igénybe vehet
hát ha precízek akarunk lenni, akkor ugye ott van még az az 1000 utáni 600 km... de akkor már hétvégén gurulhatunk egyet! bár most néztem a neten, hogy tök jó idő lesz. mivel nem kell locsolni, meg öntözni...
hazaértünk kunmadárrol .szétfagytunk. 1000 streetben VÉR Attila barátom 1.hely A fényképen némá az árnyéklovas brigád vagy a fejnélküli lovas .Mind1 lényeg az R1
arai buzi leven köszi ismerem,de szep peldany akkor is
Bocs ,de váratlanúl közbe jötte valami reggel! DE hogy hogy már 16:00 kor otthon voltál? Meddig voltatok a Ringen?
Voltak szép számmal.
Sokan voltak az E-ringen? Mi csütörtökön voltunk lent,és rajtunk kivül nem körözött senki a pályán
Meg egy Zema meg egy Miller
Na tessék, a pofátlan ereggyesesek.
887-nél tartok, úgyhogy szerdától mehet már minden, nem csak 145-tel...
Arai RX7 Corsair - Edwards replica, Laguna Seca Legend.
de legalabb van valaki aki arai-t ,hord azon a ""cenzurazott"" arcon

javaslom meg mindig a 7ho 7et salzburgringet
ezt az arcátlanságot...
Minő elmosódások, de ét embert igy is felismerek
Van egy Tomcat, meg egy Dannyboy
vagy a lánc...
köszi a fotókat!
Azért nyugtass meg, te jobban mennél mint ott a pedrosa...?
Nem tudom. Az osszes kep ilyen lett! Biztos Amerika van a dologban...