Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én kedden voltam arra hringről hazafelé...de akkor se volt túl fényes holnap arra jövök haza , úgylátszik az se lesz olyan hú de jó mint általában
hát ez van!
az élet nagy döntésekkel van teli...
majd legközelebb. Amúgy is esőt mondanak sajnos... Ma voltam Lepencén. majdnem pofára is estem a kurva kimosott sóder, meg homok miatt.
az a legnagyobb problem hogy én osztálykirándulni leszek még akkor...
ja-ja.
45 km, a régi 5-ösön.
ez szombaton lesz?
nem tudom,
de miért nem csörögsz rájuk? www.euroring.hu ott vannak a tel számok.
Az euroring egy kis pálya, 1000-eseknek kicsi, 250-400-600-asokkal jó, de lehet h a 600 is sok, főleg supermotokkal lehet jó csapatni. Ergo sztem felmehetnek kis motorokkal is. 125-ösök a múltkor voltak. Mondd azt h a tied is 125-ös.
printscreen
50essel fel lehet vajon menni?
Sziasztok!

R1-hez (2004-2006) keresek bal első és bal hátsó lábtartót, bal kormányt és fejidomtartó konzolt. A konzol lehet törött is!
Aki tud cuccokat üzenjen, köszönöm!
fodiati@freemail.hu
20/576-3469
Ujjjra szól a hatlövetű ?!. Péntek este megnézem az időkép infot hoy milyen idő lessz és talizhatunk valahol.Szombaton 10.00-tól lehet menni.vagy nemmenni ez itt a kérdés
nekem egy óóóóóriási yamaha van a lábam között...
Én úgy tom igen főleg ha Yamaha van az illető lábaközött. A pályán szerintem lessz kipróbálási lehetőség a tesztmotorokkal.
fasza!
A Zakar nyílt napra mindenki mehet? Lehet tolni a pályán is?
A gumiradir felénk tradició ha valakinek elfogy a gumija akkor ösznépi összeröffenés és mindenki elöttti kivégzés gumi kill
Bocsi épp mostvoltam befizetni5000-ft gyorshajtást 50helyett 68 A rugóstagról elég nehez volt szépen letisztitani.
Hééé, hát mert nem válaszoltok... Ha hétvégén jó idő, akkor táááááámadááááás!
Hé Tomcat!
Mi történt veled? felpörögtetek? Jók a képek. A burn out után volt sika-mika mi...?
Bocs elfelejtettem: A felvételek zárt pályán professzionális sofőrökkel készültek
Rossz az idő.Dobok pár képet.számitogépről fényképeztem .nem toppos de " ilyenek voltunk vadak és jók bünösök közt is ártatlanok" .Szombaton Euroring Yamaha Zakar nyiltnap.Remélem jó idő lessz.
Héé, süllyed a topic
áhh, ilyen fos időt.
megy vki citadellára?
Hát ez egyelőre nem úgy néz ki srácok...
Ha nem esik én is mennék valamerre , de én Zsámbék, Egom, Tatabánya , Visegrád , stb .és környékét preferálom ..Bp-en nem szívesen megyek át , Érd mellett lakom .
Reggel benézek ide, vki dobjon egy számot, majd hívom, ha ..
Tulajdonképpen nekem is jó lehet . Szóljatok ha realizálódik. (d.u. nekem is jobb)
mind1.
2/A (Vác-Rétság), Lepence, bármi.