Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a michelin.hu, a michelin.com és a snowfox.hu sem tesz említést róla. a google nem talál ilyen cikket. honnan a forrás?
cool13
[5246] ma 15:16
Most olvastam. Michelin visszahívási akcio vonatkozik a következö 2 tipusra: Michelin Pilot Power 2CT és Pilot Power méret 120/70 ZR 17 ha ez van gyárto országként megadva "Made in France"
az akcio 68000 db gumit érint melyek gyártási idöpontja a következö:
DOT 6UCW 980T vagy DOT 6UCW 979T

(busatopicból)
hát majd egyszer eljutsz oda hogy felmersz ülni egy TZRre aztán meglátod milyen jó hely az!nem baj mindenkinek elkell kezdenie valahol
megnyugodtam... Eddig is sejtettem, h az erigy gyenge oda. Ezért nem tudok ott soha gyors köröket menni...!
hát nem veszélyes ha ésszel megy az ember!de mondjuk a TZRrel nagyon brutális mert hát ugye abba van erő...de ha az r1gyel jösz nincs mitől tartanod
http://www.motorinfo.hu/news.php?nid=6427
Még nem tudom, elvileg Brno-ban leszek a WTCC-n, de ha nem akkor elképzelhető. Reggel kiderül.
De nem tudom, nem veszélyes nagyon az a visegrád? Sűrű éles kanyarok, meg ilyenek. Nagyon durva.
hy!holnap jöttök visegrádra?
Nah,
Két (saját) rekordot is beállítottam ma.
Balaton felé és Balaton körül egy tankkal 240 km, Balatonról vissza egy tankkal 120 km.
Klassz nap volt.
Köszi Danny. A srác azt mondta, hogy kigondolja 1000-es szervíz után milyen kell neki. Ajánlottak neki lsl-t 45.000-ért ami a deknire van felrakva valami furmányos módon, arról van kép. Te tudsz küldeni erről képet, hogy néz ki egy gixeren?

Most megyek punnyadni, mert ma egész nap az alapot ástuk kicsi házikómnak ......amibe sajnos az R1 is be lesz olvasztva........
Pohi!
Természetesen van, az ergal fejű hat féle színben 13.900 Ft/pár, a nylon fejű 17.900 Ft/pár, Valter Moto gyártmányú.
Fekete, piros és sötétkék van raktáron, plussz egy nylon fejű is!
Utánakérdezek és hívlak!
Köszi szépen Zema
Danny.....Kellene megint egy hásó gumi.Nem tudsz valami jót nekem.?
baranyas@interware.hu
@MilleRR !
Dobj egy mailt nekem tel.számmal lécci , szeretnék kérdezni pár dolgot .
Kösz .
Baranyás
Miller-Geri!
boldog születésnapot így előre is!
szülinapod alkalmával elintézem, hogy legközelebb lányt is vihess a ringen!
Danny!

2007 Gsx-R 600-ra van bukógombátok ami olyan, hogy nem kell idomot fúrni? Egy barátom érdeklődik....
Ha van árban mennyi?
Szia zema!
Na csak most értem haza szombat óta vidéken voltam (visegrádon )
Nagyon fasza a hangja a mocidnak és bivaj erős is
Azt a kanyart amit te vettél 200 felett azt 6. kiakasztva 170-nel szoktam
De érzésre menne az többel is csak hát a mocc ennyit bír
Meg az nsr es barátom is aki ott matatott a motorján végig
Töki, üzenj hogy akkor most kell-e meg egy pancel, mert holnap megyek a Thor-ba!
Termeszetesen Valter Moto, es 8.900 Ft az ara...
Jók a pilot powerek. a sima is jó (azzal jött ki az r1), a 2CT-is. a 2CT nem melegedett túl annyira, h veszélyes, vagy motorozhatatlan lett volna, bár ehhez hozzátartozik az is, h 10 körnél többet egyszerre nem mentem tegnap, mert mindig leintették a kört.
most tök jó ide okoskodok mert itt van élet meg nincs munkám épp:)
na power 2CT-m nem volt de powerem igen és az még a csuszos e-ringen is tapadt rendesen, lehet döntögetni térdig bár a félóránkénti pihenő az kell neki... a power race mondjuk sokkal biztosabb, az most nagyon bejön de csak hétvégén tudom tesztelni pályán, a mostani szerpentinen viszont megállta a helyét, mintha tépőzárral lettem volna az aszfalthoz rögzÍtve.
vagyis utcán megyek többet, bocs.
nekem Michelin Pilot Power 2CT van fent, majrécsík nuku - de mondjuk az már utcán se volt (Lepencének köszönhetően) Viszont valszeg tudnék gyorsulni és térdeket lerakni, ha beruháznék vmi sportgumira én is. Racetech-ben gondolkodom. Csak azért én még mindig többet megyek pályán.