Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

úgy tűnik csak jó.
Nincs eladó bűvárruhád...?
Ok elküldtem ha jo a mailod "nzemanko"
ok.
dobj egy mailt az elérhetőségeiddel ide: nzemanko kukac yahoo pont com
Ok nekem csakm a vasárnap a jó .Ha hmarabb nem szombat délután itt dumcsizzuk meg a talit .5után már az időkép.hu elég jol eltalálja a másnapi időjárást és annak alpján tervezznénk meg a vasárnapot.
Nekem jó a hétvége, elgurulhatunk vmerre ha jó idő lesz.
Nagyon zsiir .Ha esetleg van teljesitménygörbéd elküldhetnéd vagy inkább mégse mert leamortizálnám a családi kasszát .Mindenesetre ha hétvégén jó idő van vasárnap elmociznák feléd hogy élőben is csorgathassam a nyálam
Hi Tom,
hát durva nagyon. Nagyon érezni a különbséget. 7,000 alatt eltűnt a lyuk a nyomatékból, gyorsabban pörög fel a gép és brutálisan húz. Fent nem érezhető, mondjuk ott eddig is a legerősebb széria ezres volt, de a görbe szerint ott is több, de alul látványos a különbség. Meg hát súlyra is a fele. Ahogy felrakták kikanyarodtam az üllőire és ugyanúgy elkezdtem kerekezni, de majdnem hátrabaszott. ha nincs a lábam a féken, hanyatt esek. Azt hittem először nagy gázt húztam, miután belekuplungoltam. Na mondom faszom, akkor mégegyszer. és ugyanaz. Erősebb lett alul sokkal. A vicces az volt, mikor bementem az alagútba a lánchíd után koncertet adni, elkezdtem nyelezni, aztán 1-2-3 ba elpörgött... Az új gumival... Mondjuk vmi fos lehetett az úton, de eddig akkor se csinált ilyet. Szóval kurvára érezhető. A power commander is segített valszeg. Az öhlins gátló meg egy csoda. 12-es fokozaton van a 22-ből és semmi szita ott ahol eddig csapkodott. Szóval most boldog vagyok... Ma meg is fürdettem, lehet hogy kint alszom a garázsban... Jövő héten még megjönnek a fém fékcsövek, aztán befejeztem...
Kapd be Zema nagyon jól néz ki az aprókavics kipuff .mostmár elönt a SÁRGA irigység .Kiváncsi vagyok a hangjára meg hogy érzel e valami változást a z alsó fordulattartományban.sportszürcsit remélem tettél a sárga villámba
szép lett
mééég egy pár...
Nah, egy kis csemege:
A drágám ma lefürdött miután picit kigyúrta magát a hétvégén...
Akrapovic Evolution Carbon dobok, Akra Evo titánium összekötő csövek, Evo Y kollektor és leömlő, Power Commander, szoftver rátöltve és desszertként egy 22 fokozatban állítható Öhlins gátló.
Az eredmény: húúúú bazzeg...
ha 16 éves korodban letszed a1 re és baleset-büntetés mentesen mocizol akkor 18 évesen mehetsz a korlátlanra én ugy tudom
Ha volt A1-e vagy A/k-ja, akkor már 20tól lehet A-ja.
21 év, és nagy A-s jogsi. No meg csöppnyi ész a fejben, hogy ne csak a gázt húzd rá
Helo
Hány évesen lehet vezetni az r1-t? És kell vmi egyéb jogsi hozzá?
Hello ezeket én csináltam.Nem tudom hogy más képeit honnan lehet letölteni.
vasser gösser honnan lehet letölteni a hungaroringes képeket pls help
Mi a tipped? TBR
Arra ne gondolj, hogy azt is én veszem meg . Még bejön az akra......Mi lesz rajta?
volt pár srác tuonokkal elég profin nyomták de naon szar volt a hangjuk mint az összes apriliának nem voltam a leggyorsabb de a legszebb igen
az egész jó ár!
remélem büntetted a kávédarálókat...!
Nembaj hogy vakok igy legalább elhitték hogy áj em bred pitt osz adtak interjút a mikrofonba .amúgy aprilia nyiltnap volt saját mocival 5000péz volt 3*25perc.
De csütörtökön nem zárva volt...? a pályakarbantartók előztek meg a kis fagyiskocsival...? Ráadásul ha jól tudom azokat csajok vezetik... Vak csajok...
cSÜTÖRTÖKÖN VOLTAM A H. RINGEN .Életemben elősször . naon király volt sokan leelőztek de én jól éreztem magam