Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak vigyazz nehogy valaki igy behuzza egy kicsit a kuplungod mikor mesz, mert akkor igy az eleje elindul felfele es az nagyon veszelyes! Csak versenyzok csinaljak!
Ja, még nem, holnap megyek 11-re a ringre...
Na kabbe.. lesz motorozás, csak most Vecsés vagy Csömör lesz az úticél, megfelel?
az mekkora film
Szevasz Tomcat!
Veled mi van?
Ha már UFO akkor szerintem mindenképpen a M.I.B. a favorit
Shox 18 ezer, képet ha kérsz tudok küldeni! Ez az új 2007es széria, s nem az ami fent van a honlapjukon! Nekem nem volt 40 ezrem egy ilyenre, viszont "gagyit" meg nem akartam venni. UFO az szerintem már márka!
De nagy a csend itt!
Danny, megvolt a fotózás? Hétvégi motorozás lesz? De nem kistarcsára és este...!
szerintem az nekem is jó lesz hol vetted?
Oké.Köszi
dombornyomott. ami nem az az csak személyes elektronikus fizetésre alkalmas és PIN kódot kér mindenhol. Mindig dombornyomott debit (betéti - folyószámlához kapcsolódó bankkártya), vagy credit (hitelkártya) kártyát lehet használni azokon a site-okon ahol lehet vásárolni, így az e-bay-en is.
De miylen bankkártya kell hozzá mert van vésett mintás és dombornyomásos?
mi nem sikerül? tök ugyanaz, mintha egy email címet csinálnál.
Hello e-bay-ezel?
Mert ha igen akkor tudnál nekem segíteni beregisztrálni?
Nekem UFO van, igaz nem 40 ezres kategória, meg nem is teszteltem még, de jónak tűnik.
Karasna, Váci út.
mérettől függően 35-40 között van. fémhálós a szerkezetúk és millió módon állítható, ezért a legjobb. teljesen be tudod úgy lőni h simuljon rád. Én már észre sem veszem ha rajtam van.
és hol tudnék ilyet nézni?ákb mennyi az áruk?
Sziasztok,


ha esetleg valakit /valakinek az ismeroset erdekelne egy szep 1999-es R1 elegge aron alul ( 990.000) :

http://www.kepesmotor.hu/yamah...

nem azert ennyi az ara, mert hulladek, hanem a dolgok valtoznak, es bar ugy vettem, hogy megtartom, most meg sincs ra lehetoseg...

udv
N.
gerincvédőből csak dainese-t vegyél és a Wave szériát.
Nekem Spidi Airback van, nincsen vele gondom Igaz, nagyon akciósan vettem meg a győri Motorline-ban
Viszont a 2 részes ruhám alá elég nehezen megy fel Most vagy a ruha lett kicsi magától, vagy én híztam bele még jobban
Az sajnos nincs nálunk... Én pont azt a Spidi Airback-et vettem, de lehet hogy eladó lesz, még teljesen új, nem is használtam - két hét múlva kiderül.
gerincprotektorból milyenetek van?néztem a motorlinenál ott valami levegős spidit mutattak 40ért a csikibegébe meg sima márkátlan mezeit 20ért...
Remélem mindenki gurult tegnap.És haza is ért. Mi cca.480kmet nyomtunk Szeged-Baja-Dombovár_pécs-Komló-Orfü-Szekszárd -Szeged vonalon.Mire hazértünk szétültem a s..gem .De jó volt.