Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a szokásos lepencei úton lehet, vagy a fellegvárhoz vezető úton. de tuti a fellegvárnál van, mert ott kurva szar volt az út, meg is bántam h arra mentem. köszi ha nézelődtök UIE...
merre veszett el? nem soká megy ez ismerősöm...
ok, köszi!
holnap mi is megyünk olyan dél-egy körül.
holnap megyünk majd körülnézek!
jah.
igen, megvan.
Figy,
ha mentek motorozni lepencén lszi sasoljatok, hátha megtaláljátok a rendszámomat!
adatlapod...az a kép amin te vagy ott a háttérben látszik
meg.
honnan tudod h van ps2-őm?
Zema!a Thourist Trophy meg van neked ps2re?
Danny,
ami feltettél rendszámtartó konzolt az van a 06-osra is? Van raktáron? Az index az rajta van, vagy te fabrikáltad rá? Mennyi pénz a konzol?
Na nem kérdezek többet, mert elszédülsz. de kurva pipa vagyok. Ma eltört a konzol és elhagytam a rendszámmal együtt. Holnap megyek arra egy kört hátha meglesz a rendszám. kurva jó. Mi van ha nincs meg? Hol, hogy kell újat igényelni, tudja valaki? Fasz kivan, persze "ez a konzol a motort is túléli, olyan anyagból van" dumákból.
kaszkadőr vagyok, keresem a veszélyt...
Igen, egész pontosan a Castrol GP-t.
Mert ez való bele - állítólag azért jobb, mert "vastagabb" mint a szintetikus, kevésbé fogy.
Zema, látom küzdesz a ponért...
Nekem a 13:00 jónak tűnik... de biztosat csak ma délután tudok majd!
kihalas ellen
Dannyboy
csak asvanyi olajat hasznaltal a regidben?miert jobb mind a szintetikus?
köszi
Danny, Miller1!
hogy néz ki a szombat? 12:00-13:00 körül megyünk egy pár órát kanyarogni.
Van kedvetek, vagy csömörre mentek lovagolni, árut átvenni, telefonkártyát átadni és szerelni?
áhhh, azt én se ismerem. talán ha kétszer voltam ott...
Ja, azt már buktad...
Ha szép idő lesz, mehetünk egyet karikázni végre, megmutathatod nekem a lepencei szerpentint!
de akkor a már becsengetett 2kilómat és vhogy szerezd vissza...!
lesz vmi hétvégén?
Á, felhívom én az Árpit és lebeszélem vele, nem ügy...
mondjuk azért ez nem csúnya...
Mondjuk valszeg a harmatinál örülnének ha azt mondanám, hogy te fiúk nem kell a már megjött carbon akra, meg az Y cső, meg mondjátok le a még érkező leömlőket is, mert Danny cimborám two-bros-át veszem meg inkább... Lehet h legközelebb technokolt (amit G meghagyott...) öntenek bele olaj helyett...
Hát, el is kellett kérni magam a főnök úrtól, úgyhogy ne irigyelj nagyon!
Viszont mostmár tuti hogy teljes lesz a gép, mert fél órája megjött az első-hátsó hullámos féktárcsa, és a fém fékcsövek!
Ja, találtam egy ilyen szép képet neked :
Van esti motorozás is aki napközben dolgozna. 6-tól 8-ig.
holnap 11-re? tudsz élni öregem. Hát hiába a hollywoodi sztárok nem dolgoznak csak versenyparipájukkal száguldanak a tér idő kontínumon keresztül egész nap... Az egyszerű pórnépnek meg mi marad? a gálya... Nem is a motort fogják fotózni, mi? hanem téged a Forbes címlapjára...
Vecsésre nem megyek, meg máshova se ha 7kor akarsz indulni...

G,
hogy van ez a kuplung dolog? Menet közben kell behúzni? és akkor mi történik? De nekem azt mondta az oktatóm , hogy az negyon veszélyes és ne csináljam. 3 ember tudta megcsinálni az egész világon, abból az egyik már halott, a másik egy bizonyos űrteleszkópon van, a harmadik, pedig azóta bolygó hollandi néven járja körbe a világot, merthogy a tárcsafékzár rajta maradt a motoron, ezért nem teheti le az első kereket...
Hol, Amerikában?!
Húúú, tényleg G, az amerikai nagynéni meghozta az amerikai cuccokat az ereggyemhez!