Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

... jut eszembe, mi az hogy semmittevők napjait?! Kirúgtak a NASA-tól?
Délelőtt el kell hoznom egy pözsót Budaörsről, délután meg lovardába kell mennem... úgyhogy mondjuk a 13-15 óra között nekem biztos jó! Nektek?
nem hallottam, de kiváncsi vagyok nagyon!
persze, hogy jön - de ma már nem vesz magához semmi anyagot, csak lila kupakos ice-teát... na az majdnem olyan, mint a technokol...
Egyszerűbb ha te mondod meg mikor jó neked, én a semmittevők napján élem itthon, így tudunk hozzád igazodni!
G,
neked mikor jó?
Zema, csörögj rám, ha már látod mikor mennétek kb.! Jönne a szipus is?
Elég zsúfolt a holnapi napom, de remélem belefér egy gurulás! Te még nem is hallottad a két testvér énekét az ereggyen!
G,
mondtam, hogy max napi 1 tubus technokol... És siess, mert 18:00-ra várnak minket vissza az ápolók.
Danny, MilleR1. meg mások!
Van kedvetek holnap kanyarogni?

Ma drágaságom új cipőket kapott. Hát bazz ez a 2CT nagy királyság. Kb. 150 km-t mentem vele, nagyon gyorsan lejött róla az öntőformának a filmje, utána meg hihetetlen, hogy érezhető a különbség a sima pilot powerhez képest. Jobban dől egyik oldalról a másikra (meg is zavart ma párszor és kizökkentem a kanyar ívről, mert nem voltam ehhez szokva - valszeg enyhén kúposabb a formája), az egyenesfutása kíváló, és iszonyúúúúúúúúúúúúúúan tapad. Az eleje sokkal stabilabb lett, keréknél egyszer sem nyikkant meg, a hátulja meg olyan mintha karmok fognák. Kigyorsításnál jobban oda lehet neki baszni a gázt és nem nyúlik, nem pattog el, nem mozdul el semmerre. Szóval egyértelműen megérte a horror árát.
Napsütéses hétvége? Nyargeljjjjj forduljjjjj WROOOMMMMMM.........
küldtem mailt danny!
Valter Moto gyártmányú, ergal hátsó lánckerék van, istencsászárságosság, hét féle színben és heroin árban van.
De tudok szerezni JT első-hátsó acél lánckereket is.
Ja, BakondiG-vel meg nem kell foglalkozni, szegényke ilyen... tudod a sok egykerék, meg a szeksz, meg a szipó...
ezt kifejtenéd kicsit bővebben, ha megkérhetlek?
Csak Amerikai lanckerekkel. Nagyon veszelyes. Csak versenyzoknek...
hehe, jó hülyén tettem fel a kérdést Lánckerekekkel is bizniszelsz?
Balu, még soha nem fordult elő velem, hogy ne lettem volna valahol!
Na hallgatlak!
Hááát, az elég gyanús...
Budapesti a bringa?
Danny vagy valahol?
eladó egy LED-es fehér búrás hátsó lámpa R1 2000-2001-hez és Fazer 1000 2001-2005-höz.
Érd.: tutilampa@mail.com
jön vki holnap du gurulni? nyári időt mondanak. Persze ki a városból, hogy ne szopjuk a dugót.
31000-et ír a hirdetésben
Nem sok...
Leginkább a szokásos dolgok, de attól is függ, mennyi kilométer van benne.
sziasztok
"98-as R1-ről mit kell tudni? van vmi típushibája vagy vmi különleges amire oda kell figyelni?
ez olyan mint a hed en soldersz. 2in1
hang ÉS ékszerek egyben...
ha vkinek 1 hétre kell motor, az 7 X 20,000 = 140,000 + a 300,000 kaució. Ez kb. az induló, meg az első 1-2 hónap törlesztője biztosítással együtt egy új R6-nak (nem az R-nek), ami most 2Milla, vagy egy használt R1-nek.
Azért ne erre építsd a megélhetésed...!
Sziasztok!

Ha esetleg valakit érdekel Yamaha R1-es motorbérlés, akkor látogassátok meg a motorberles.atw.hu oldalt.

:-)

Üdv: Villám