Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A szabályok szerint el kell venni a gépjármű forgalmi engedélyét és fel kell hogy jelentselek, közlekedés tovább nincs. Azt nem írom be én mit tennék mert még elkap a belső ellenőrzés kötelességszegés szolgálatba jogcímen
. . .
hali valaki meg tudná mondani hogy ha egy rendőr megállit ugy hogy rendszám nincs a motoron de épp a müszakira visszük mit tesz?pohi esetleg te mit tennél ilyen esetben?
Danny!

Sok sikert a biztosításhoz (csak okosan ) A motorért pedig részvétem .

Az érzést át tudom éllni, mert a múlt héten leparkoltam kisvárosunkban a PLUS elé és bementem vásárolni. Gondoltam 5 perc....még a kormányzárat sem tettem a mocira. Tolom kifelé a kocsit ekkor látom mintha egy autó állna kint a moci helyén...... .......rohanok kifelé....motor sehol....a víz levert fejtetőtől-bokáig, még a bal karom is lezsibbadt.....majdnem szívinfarktust kaptam. Rohangáltam mint pók a falon kérdezgettem az ott állókat a környéken nem látták e a mocit....semmi. Ellopták (ezt a szopást...gondoltam magamban)......

Ekkor (5 perc múlva kb.) csörög a telefonon és egyik motoros haver beleszól "mit keresel?"

A válasz rövid volt " a jó k...a anyátokat"......... A két állat eltolta a Plus parkolójának távolabbi részébe egy autó takarásába.....nah....azóta mindíg rárakom a kormányzárat legalább
köszi
igen, az nem hajlik, tehát ha leér megdob.
de magasabban is van (állítható), ergo előbb vagy a gumi határán túl, mint h az leérjen.
de ha a fix lábtartód le ér a kanyarba akkor bukta nem?
vedd le a rendszámtartót és vetesd fel azt is, azt meg nekem adod...!
Hát, olyan 300-400 ezer kb. Most megyek a Yamahába felvetetni a kárt.
Dani, baszki! Azért ez nem kevés kár.
A beállás az 5 perc! Én társasházban lakok kerttel és udvarral. ha csak felugrok vmiért 5 percre, akkor is inkább elmegyek az udvar végére, leszállok, kinyitom a garázst, beállok és visszagyalogolok, majd ugyanezt megcsinálom visszafelé. Állj csak be ezentúl!
Sajnálom nagyon.
Tudnék, de alig látszana rajta valami... inkább csak karcok.
De be tudnék állni a garázsba, de nincs kedevem naponta kétszer lakat, két kapu... lehet hogy ezután lesz majd.
Fejidom, oldalidom, bukógomba, lábtartórúd, tükör, kormánysúly, fékkar - nagyjából ennyi.
Ha nincs rajta a bukógomba meg a fix lábtartó, nem ússza meg ennyivel...
képet tudsz felrakni?
nagyon sajnálom!
ez a legrosszabb. mert ha eldobom a vasat, mert túl rövidet akartam fékezni és bebicsaklott az eleje, akkor azt tudom, hogy én voltam a hülye. de ez? hogy a parkolóban felborítják... Bassza meg. Picsába. Szegény gép.
Nem tudod valahol máshol tárolni? udvar, vagy vmi? én rettegek ettől, ezért nem állok meg vele sehol.
Mi sérült rajta?
Az új, természetesen...
Köszi Zema, de semmiben... aláírt mindent, jól be volt szarva szegény.
Amikor szóltak a felettünk dolgozó munkások, hogy felborították a motorom és ott vár az illető mert nem akar elmenni, azt hittem agy- és koponyadarabkák fogják borítani perceken belül az utcát... aztán kirontok és meglátom a kisöreget, ahogy ott aggódik a motor felett... ehhh, bassza meg, még remélem szarrá is ázok ma!
Nem súlyos egyébként a dolog, pár százezer forint.
Ez tuti az új lesz....
Az újnak vagy a réginek tolatott neki Be kéne vonni 60 év fölött az összes vezetői engedélyt......
BASSZA MEG!
grat neki, a kurva életbe!
Nagy a gáz?
Tudunk vmiben segíteni?
Igen, bent, de csak 6-tól kb.
Basszameg, fellökték ma a motorom az iroda előt... nekitolatott a hetven éves szomszéd bácsi...
Dan-diiii!
bent vagy ma?
Mééd in dö jueszéj, szigorúan!
Rendszám nélkül egy métert se édesfiam, megmondták a rendőrségen is, nem?
nah megbeszéltük. a héten vmikor bemegyek érte! csüt-pént magasságában. De amerikai legyen, csak versenyzőknek, különben nem hozom el!
hétvégén gurulunk már vmerre végre?
VazZema, nálunk marha sokba kerül ám a házhozszállítás, úgyhogy szerintem jobban jársz ha lejössz érte a boltba!