Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és mi történt fejekkel...?
Klassz R1-ek! Boldog vagyok, hogy ott lehettem.
hali,
na én is hazaértem. persze még útbaejtettem lepencét és mentem 3 kör oda-visszát nehogy kiessek a gyakorlatból...!
Klassz volt a mai nap, jó h taliztunk egy páran! De mintha kicsit többen jelentkeztek volna be, hogy jönnek, nem...? na mind1.
Készült egy csomó kép, elég nagy felbontásúak, úgyhogy emailen nem biztos, h jó ötlet küldözgetni, majd vhova felrakjuk őket.
Köszi a megjegyzést a kerekezéseinkre, azért még van mit csiszolni jócskán! De haladunk...
Legközelebb is szívesen megyünk, örülök h találkoztunk személyesen mindenkivel. De legközelebb motorozzuk is!
Köszi mindenkinek aki eljött. A fotókat emailba légyszi küldjétek el.+danny az idom ról ha tudnál fotót küldeni megköszönném. Holnap irány kunmadár+eger
fotok nem keszültek?
Jó volt az R1 tali. Ejnyebejnye mindenkinek aki nem jött el
Zemáék szépen keróznak...
Mizu Photonic, megijedtél Zemától, és nem mertél eljönni barátnőstől?
Ha ha hahaha...
10.00-kor rajtolok
Hat mert igy a gazt huzni veszelyes. Allitolag csak Amerikaban csinaljak!
Ma nem voltunk kinnt sajnos köszi!széles utat
Az még holnap bírja, aztán szerdán körülnézünk piros, vagy arany RK vagy D.I.D után. Meg te úgyse húzod neki...
, sajnos nekem mindig fent van az üléstakaró, mert egyszemélyes üzemmódban megyek. Ma is kint voltunk de nem láttunk titeket, bár jobban jártatok, mert eláztunk. Keddi ring kimarad, mert más progi van már, de nektek jó csapatást!
Hat de nekem csak igy olyan van. Most akkor mi lesz?
Így van, te is jobban tennéd, ha nem csattogós láncú 1000RR-el jönnél az R1 talira...!
Most akkor itt Yamahak vannak? :)
köszi (bár nekem nincs koptatóm én a lábtartót szadizom )Mikor először jöttél ott el megakartunk állítani a szerpentin lejárójánál hogy vigyél minket egy kört szép az r1ed kedden jösz a hringre?Jön Attila is meg a mitos srác is
mar tultervezitek ezt a talit-meg ba vegen felresikerül,bar nem ezt kivanom.

mas
tudja valaki hogy mi a meret valtozasok a leömlöcsöveknel?99esre mi jo meg?
2003as ?r6 os tol e?
utban van az exup
exup nelkül nagyon megbolondul a rendszer?
Ok, 12:00 euroring. Minek vigyünk barátnőt, hisz te hozod a tied!
Danny, 11:00 Esso.
Na a link= www.idokep.hu cimmel
Hazaértem a melóból.Na. Akkor holnap 12.00 juroring, utast nemhozok de lessz még pár motoros aki jön ha nem gond. napsütést mindenkinek . Indulás előtt javaslom megnézni azlink vebet.
Ja amúgy én hozom a barátnőmet is! Lesz még valaki barátnővel?
Na úraim ,akkor holnap 12:00-kor Örkény ,Euro-ring? A további programot majd személyesen megbeszéljük!
Rendben, csak az időpontot mondjátok majd még meg!
Sejtem ki lehet, de ha holnap se lesznek rajta a matricák, akkor botrány lesz... megmondtam, hogy felteszem neki...
Danny, ok! De ha már lúd, legyen kövér, akkor tal mondjuk a szentendrein befelé az esso kútnál, a baumax mellett. Mert valszeg én is röröezer emberemtől jövök. ha az ott jó neked. gondolom, te is a szentendrein jössz.
+ viszünk még egy R1-est...sárga-fekete-fehér, mint az enyém, csak jobb alakja van a pilótának... remélem nem baj... De még nincsenek matricák a motorján... (remélem ennyi infó elég a beazonosításához...)
Én nem vagyok olyan bátor, hogy ideírjam a telszámomat, mint te, de megkereslek iwiwen (a múltkor már láttalak ott) aztán ott átküldöm.
Na jó éjt mindenkinek!