Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nagyihoz megyünk jóéjt!
Neked is!
Zoli nem jössz holnap ki?
hát nincs mit!

na jó éjt mindenkinek, léptem, mert holnap ring van, aztán ki akarom pihenni magam.
oksa, nagyon köszi
persze, csak előtte egyeztessünk h legyen nálam ülés.
Igényes a rendszámtartó konzol!
Mondjuk bazz, lehet h tényleg nem égetett gumit, vagyis most nem, vagy lemosta utána met egy db guminyom sincs sehol, pedig ha ennyit leégetsz úgy kellene kinéznie alul mindennek, mint a hányás. ez meg tiszta. van még egy lehetőség: akkor spíler, h csak arra használja a gépet, h autópályán bassza neki, az meg megette a gumi közepét, és még ez az első gumi a gépen 3 év óta.
Még az se talán egy babetta!Olyan nagyképű faszkala volt hogy kész!Tette ott a fejét!
Egyenesen én is tudok menni!
R1-gyel?
egyszer viszel az r1en?
1000-es? jah, lehet. de akkor 05-ös. mert a 06-osoknak már fekete a lengőkar. MEg a kék is 05-ben volt.
Mind1, ilyen faszoknak simson kell. azzal pöröghetne a porban.
Ez is 1000-res volt egy kékszinű!
jó de hogy ment már felfelé is egyenesebe én is tudnám huzni
De mondta ááá hát nem is géettem gumit!
De az ilyenek közveszélyesek eldurran a gumi és bárkibe beleszálhat!
Felfelé nem úgy tünt mintha parázna!
jah, h ez kint volt? azt hittem vhol a neten találtátok. kemény. Kár h nem voltunk ott, 1000RR cimborám szereti az ilyen macskajancsikat...
basszus hát tényleg te nem is találkoztál a sráccal az mekkora gyík volt ilyennek ilyen motort ezzel a gumival 200kmet ment azt mondta...mármint azóta hogy ilyen állapotban van "nem lehet vele dönteni" ott sírt a szája...
azt a fél évet meg állva kibírjátok már! Addig basszátok a TZR-nek!
fasza.
ez való a sok fasznak. gumiégetes. Mire jó, bazz? A majrécsíkból ítélve csak a gumiégetés ment a gyereknek...! pedig a kis 600RR pont h a kanyarvadászatra a tökéletes, meg pályázni. Sokkal jobb, mint egy 1000-es pályán. Én néha befosok az R1-től... Én is ímádtam a 600RR-t, amíg össze nem csuktam...!
Ott nem lehet igazán általában ilyen gumikimélő aszfalt van!
de én olyat nem szeretnék félévem van az a1ig
gokart pályával az a baj hogy ott van pl a kerepesi az meg csuszik mint állat haverom a fojtott mitojával powerslideolt rajta
nem r6-ról beszélünk, hanem 125-ről. azt meg engedik. 50-es vizsga, jogsi se kell.
Ez egy pöcs!