Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amúgy nem rossz az új vas! Bár nekem kívülről nem tetszik és ez nem is változott most se hogy itt áll a garázsban! De az alsó nyomaték az érezhető és mint ha könnyebben dorulna ,nem kell annyira birkózni vele Pl.: ha a körforgalmon gyorsan akaroki átmenni. Könnyen át lehet dobni az egyik oldalról a másikra! Legalábbis könnyeben mint az enyémet! A hangja már most jobb mint az enyémnek pedig még nincs is kiégve a kipufogó! A gumik is szarok rajta Pirelli Corsa ( nem supercorsa!) Szóval 2006-os kaszni ,jobb gumik és maradhat! :-)
A kezelés kézikkönyet átfutottam abban volt egy fejezet a bejáratásról és kiemelt rész volt! Felhívták a figyelemt a bejáratás fontoságára! Én ráérek az enyémet is szépen bejárattam! Ezt a 300 km már ezzel is kibírom! Ja amúgy én is hallottam hogy megvesznek új motorokat ,le az utcai guma fel a slik és irány a pálya! És semmi bajuk nem lett! Bár azért megnézném őket 5 év múlva is!
1300km tépjed neki mmert ellustul .A bejáretás inkább a motorosnak szól nehogy odavarje magát az első km-eken. Az ujj gépeknek lézer vágja a hengert nincs minek lekopni mint régen a simóknál meg etz-knél. Legalábbis nekem ezt mondták Most 25km járatás után 2esbe ledurrogtattam 3szor azt beállt minden a helyére.és megvolt a járatás
Amúgy hogy állsz a Km gyűjtésben?
Dani mi ez a 145Km/h? Mert ha a bejáratés akkor az 170! Mert ennyit megy 6. ban 7000/perc nél! Eddig letet pörgetni az első 1000 Km ben aztán olaj csere és még 600 Km -en át 8500-9000-ig. Ott már 200 kötül megy!+ Amit kaptam az is még bejáratós 1300 Km van benne de hétfőig bejáraton!
Förszt gíír=Ricsárd Gíír
danny
145km/h?akkor nem sokat kell valtanod.
first gear the last gear
Most hoztam el a cserebringát! :-) Az enyém sajnaos darabokban van!
rabaringre meg en is csatlakoznek de örkenyre nincs sajna idöm lemenni
+ MilleR1 is csatlakozik
Tomcat R-1,+R-1 Feri,+mégeggy R-1
Jaaa, de azt tudod ugye, hogy nekem max. 145 kmh?
Rendben, kípintáccs: 06-209-668-034
Danny te gondolom pestről jössz, akkor menjünk együtt, a többiekkel meg ott tal.
Na, úgy látom szigorúság van... És akkor hol lenne a találka?
ha min ennyien jöttök, akkor nekem is ok a hétfő.
Na kik jönnek hétfőn?
1.
2.
3.
4.Dannyboy!
5.Zema
6.TomcatR1
7.Photo
nic
Az! Egy fekete 2007-es! Szombattól szerdáig megkapom! Kíváncsi vagyok rá ,bár jobban örülnék ha csak elvihettem volna egy körre és a sajátommel mehetnék hozzátok! Nekem jobban tetszik a 2006-os! Oké technikailag jobb az új de szerintem nem szebb! I LOVE 2004-2006 R1!
Engem ma fel és meghívtak, pedig "csak" használt vasat vettem náluk ( a Tiedet ) .... Nem csak sportmotor létezik a Yamaha-repertoárban és sztem nem csak "térdkoptatósok" lesznek .. Járok néha a HRingre, de ez nem azt jelenti, hogy versenyzőként adom elő ..
A cseremotort szerintem megtarthatod. Remélem 2007-esTudod sima csere
Ha lehet menni mindenképp. jó buli lessz gondolom de csak nézőnek mert nemszeretném lezúzni a vasat.Nemvagyok egy térdkoptatós inkább a dinamikus biztonságra hajtok
Én meg azt mondom hogy gyere el különben kitiltunk a fórumról és többet nem vásárolunk nálatok! :-) Világos?
Hát srácok komoly gond van! A Yamaha Hugária szervízében sem tudták mi a gond és onnan a mailt tovább küldék a Yamaha Európa központjába! Szóval még egy hétig biztos elszarakodnak vele! Lényeg hogy jó legyen! Jó hír hogy addig kapok egy csere motort! Úgy hogy azzal megyek a találkozóra!
Jössz a jövő szombati Zakar-motorozásra az Euroringre ?
Igen főnök!