Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amúgy én azt mondom, ha 50-125 körüli gépem lenne, go kart pályára járnék ki. 50-essel főleg.
nem érted szüleim...jogsinélkül még ennyire se engednék!még a 125ösbe csak csak belemennek de egy r6osért már keményebb lesz az engedély megszerzése
na elmondok egy titkot...!
kb. 20 éve motorozom és tavaly tettem le az A-t...! Mondjuk a A1-em már 95 óta van, de kb. ahogy megkaptam anno már nagyobb motorom volt...!
Tavaly is meglepődött a vizsgabiztos, mikor egy gigantikus sztopival álltam meg a pálya előtt egy 650es supermoto-val...!

Parkolót láttam, de az annyira nem móka 1000-essel. 2 éve is majdnem megfektettem a padkán a 600RR-t, senki nem mondta, h ott nem nyerő 1-es teligázról venni a féktávot...!
Na azóta nem voltam.
ja...
Amikor csináltam az autó jogsit!
?
Nagyon megutáltam ezt a kresz okatatásos dolgokat!
a parkolót már láttad?na oda tökéletes a tzr ott már minden kanyarban lettetem a lábtartót még a sikánban is
Jogsi kell rá!
ahoz jogsi kell és szülői engedély az az igazság hogy ma elgondolkoztam hogy hogy bírná egy nsr azt amit ma csináltunk rs kéne csak az meg olasz . szal nem tudom mi legyen
125-öst vegyetek, azzal már mehettek.
De hidd el jobb, ha nem engedik fel az 50-eseket!
Így is attól féltem hogy mikor szorul meg!
Csak egy kiscit mesze lakok!A ring közelebb van csak nem mehetek fel!
nem azért mondtam, hanem h majdnem tudtok teligázzal menni, egy-két kanyar kivételével.
Sokat kell kijárni az a lényeg.
az élesebb kanyarokban...az egyenesbe meg az enyhébb kanyarogba többet megyek de sose mutat 80nál többet de ezen egy szakadék se segíteni szóval engem nem bánt eza dolog
Természetesen ez lefelé volt!
nekem olyan 65-70körül szokott járni az órám...lefelé természetesen!fölfelé nem bírja ezt az eszeveszett tempót
Te már ismered az utat én most mentem ott először!
110? akkor majdnem. Az R1-el a múltkor néztem, h ha "tiszta" - autó és hétvégi GP pilóta (aki azt hiszi nagyon megy, de minden kanyar előtt pánikfék és olyan ívek, h egy nagymuter járókerettel beszúr neki) mentes időben tudok menni, akkor kb. 85 km/h a legalacsonyabb sebesség. Pl. a visszafordítóban.
ÍNagyon rossz volt az a sok kis bukkanó=felgyűrődés!
Csak nagyon gyengén jött!Felfelé utolértem a kis 50-sel!
Nekem ott az egyenesbe 110-et mutatott az óra!
nekem már nincs majré rajta lábtartó is le van sérülve fullgázon?hát szinte van a "sikán" elötti jobbos ott nem mert elpattog az eleje meg én szerpentinen ovatosabb vagyok
Szerencsénk volt hogy nem kapott el minekt az eső!Pesten qur@a nagy eső volt!
Na ez a lényeg.
Mindig fokozatosan többet, aztán majd egyszer nem lesz majrécsík, meg nyélgázon mentek mindenhol.
Amúgy mennyit megy a tzr? Majdnem tudtok menni teligázzal végig, nem?
Amúgy a haverotok Derbi-je nagyon faszán nézett ki, pont azt beszéltük a cimboráimmal.
ja nagyon jót mentünk Bence (a kék tzres srác) hatalmas majrécsíkkal indult el otthonról aztán haza már úgy ment hogy csak egy kicsi maradt meg jól mentek a srácok ahoz képest meg főleg hogy elsőnek voltak