Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez így van...!
Viszont nem értem utol... Ergo ott is vmi rakéta bekapcsolhatott és valszeg ott is pörögtek a számok rendesen a 2++ mezőben...! Ti jót motoroztatok, mindenki egyben van?

BakondiG, grat, ez elmúlt fél év legkeményebb menetét nyomtad, nem tudtalak volna utolérni, a visszafordító előtti kanyarhoz még együtt érkeztünk, onnan viszont vmi nagyot alkottál!
Meg én is elkúrtam - nem kicsit, nagyon - a visszafordító előtt kanyart (ahol a múltkor átugrottam a 636-ost), mert a visszafordító utáni sikánra már a gixxerezer is a nyakamon volt...!
nem tudom minek kergetted azt az rr-t mivel még én is utolértem mivel megállt a végém szal értelmetlenül siettél ...
néha így vki belenyúl a kuplungba... már én is észrevettem, nem tudom ki az, vmi szellem lehet...!
Mellesleg jelentem ma sebességrekord született Lepencén (legalább is nekem)... Az első körben le a víz felé, az 1000RR-t próbálva utolérni, a technikás rész után a nagyon hosszú jobbosban és az utána jövő egyenesben 2-essel kezdődő számot írt ki a műszer és nem 00-al folytatódott... Minek megyek én az erdőben ennyivel bazz...?
már aggódtam de látom azért bajba vagy a kuplung kezelésével mert lehet hogy csak az én szemem rossz de én úgy láttam hogy egykeréken indultál remélem csak összetévesztettelek valakivel .
Bármi hasonlóság csak fikció és a véletlen műve lehet...!
Én elitélem ezeket a dolgokat és mindig a szabályok betartásával közlekedem. És a barátaim is.
Meg az egykerekezés nagyon veszélyes és ezért meg se merném próbálni...!
visegrádon láttam egy olyan r1et mint a tiéd és képzeld az is egykeréken ment az egyenesben szörnyű
Esküszöm, tisztára mint az állatok...

Egyébként a sisak teljes neve Force Skull Rubatone.
Nah akkor majd a csajod legközelebb menjen haza a későbbi járattal!
Nem tudom kik voltak, de ha egyszer elkapok egy ilyen egykerekező, sztopizó kaszkadőr brigádot, azzal elbeszélgetek. Meg azokkal is, akik a 2/A-n nyelezik és a lapra döntött motornál leteszik a kezüket az aszfaltra...! Kimentünk volna túrázni, hallgatni a madarakat, érezni az illatokat, nézni a tájat, megvárni míg Lassie hazatér, erre ilyen huligánok elbasszák a napot...!
Szólok amerikai barátomnak h sasolja meg azt a sisakot, oszt mondjon valamit.
Sorry, de el kellett érnünk a vonatot... az Esztergom-Piliscsaba-Tinnye-Budakeszi-Solymár-Bp. út is fasza volt, csak rövidebb. :)
Hihetetlen, néha teljesen megdöbbentesz! Nagybátyám mesélte ugyan, hogy Amerikában sokan csinálnak ilyen veszélyes dolgokat, de hogy már hozzánk is begyűrűzött az eféle huligánkodás, az valami borzasztó!

Te, a fotómodell megnézte azt a Rubatone sisakot? Vagy a Respect kell neki mégis?
Danny,
kár h lepattantál, nagyon fasza kis nap volt.
Bp-Dobogókő-Esztergom-Szlovákia-Rétság-2/A-Vác-komp-Vi
segrád-Lepence-Szentendre-Bp.
Képzeld többen láttak 3 motorost 1000-es gépekkel egyszerre kerekezni...! Őrület mik vannak.
dehogy nem koszolom össze a repszóllal gyerr msnre
Oks!Ügye még nem öntötted bele a power-1-et!?
ok akkor egyenesen lepence kb 12re ott vagyok de lehet hogy 11re...elkisér majd minket egy srác is derbi gpr125tel
Nem tudunk menni mert még nem érkezett meg úgyhogy nem kell menni az Üllői útra!
Hy!Mikor jössz értem?
hát délután valamikor 2-3-4felé de szerintem 5-6ig kinn leszünk
hánykor mentek?
kár
igen, mert az ülésem egy R1-es cimborám gépén van.
azt hogy egyik srác árul ilyet r.3.14 a cbr 600rr topicból...
Zema!szombaton üléspúppal jösz lepencére?
KAF!
Kivéve, ha van nekije egy másik, komplett garnitúra lámpája...
pénz és idő nem számít.
viszont van egy alapelv.
Karcsi bácsi nem fúr, reszel, farag semmit se a motoromon, csak az kerül rá, ami a gyár helyére felrakható.
bye-bye éndzsöl ájsz!
Mert nem lehet kapni, én is csak privátban rendeltem meg a mienket, az amerikai nagybácsihoz szállítással...
20.000, valószínűleg szét kell barmolni a lámpát (fúrni tuti hogy kell), a szállítás pedig abszolút bzonytalan... így tetszik?