Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor így madártávlatból úgy tudod alakítani, hogy jó legyen... fogd fel úgy, hogy van időd a szervezésre!
Így madártávlatból én is azt mondom hogy mennék, de még sajna nem 100%, mert rengeteg dolgom lesz a 4 napos hétvégén, és nem tudom hogy mikorra végzek velük.
Abszolút, szóval összeállt és marad a tiéd?
Figyi, MilleR1 épp el akarja adni a Thunder titán slip-onjait ha érdekel, valami egészen pofátlanul olcsón...
én ugyanígy vagyok vele + Bp.-ről Örkény nem távolság, szóval ha vannak jelentkezők akkor én megyek.
Én mindenképp megyek motorozni hogy merre nekem mindeggy de jólenne ha lennénk legalább 5-8 fő.itt ungaréze nincs távolság 2,5óra alatt ellehet röppenni bárhova egy izmosabb tempóban.Bár túrázgatni jobbszeretek 160-180között .
sztem ennek úgy van értelme ha sokan vagyunk / megyünk, ha egy-két ember menne az felesleges, úgyhogy mindenképp jó lenne tudni tényleg hogy kinek van kedve.
Teljesen OK a 12.00-tali ott majd megbeszéljük merremenjünk ki meddig ér rá stb. lényeg hogy jól érezzük magunkat.Aki tud jönni azért dobjon egy yes-t.
A miénk is szép lett,nem?
Oké köszi,és mégegyszer gratula a motorhoz.
Naná, köszi!
Igen, megvan minden, holnap megy a cucc!
Persze hogy van, csak rendelni kell. Arany színű van még, ami neked még szóba jöhet. 6.900 Ft a pár.
Danny.Ez a te R1 ed? szép....
A kolegáddal megüzleteltük a 2004es kormánytelót,megvan a címem ugye?
Mondjuk 12:00 kor talizunk Eurorigen! Én kb öt ig ott tudok lenni! Onnan elmegyünk gurulni egyet ,közök kaja ,fotózkodás...
Ha nem estébe belenyúló programot terveztek akkor én is ráérek! 7:00 körül jelenésem van! Ja meg remélem addigra elkészül a mocim! Ha nem ,volt ott egy 07-es R1teszt motor majd elkérem cseremotorként! :-)
nem hülyeség. legalább nem nicknevek alapján ismernénk egymást. én ráérek.
vagyis tutilampa@gmail.com
Egy ötlett . Hétfőn csinálhatnánk egy R1 összejövetelt dumálnánk egy kicsit tapasztalatcsere ötletek stb.de semmi buzulás . valahol az ország közepén mondjuk az EURORINGEN vagy mociznánk eggyet.
Megjöttem hali . a városi tulmelegedésre én raktam be egy direkt kapcsolót a ventillátorhoz és városi poroszkába bevolt kapcsolva folyamatosra a ventillátor és nem főzte meg a golyóimat .
eladó egy LED-es fehér búrás hátsó lámpa Fazer 1000 2001-2005-höz és R1 2000-2001-hez.
Érd.: tutilampa@mail.com
nincs mit.
a másik meg az, hogy az jó dolog, hogy a motor hőleadása lassú, mert a hőtágulás (tehát a melegedés/lehülés fázisa) nem drasztikus és ezért nem viseli meg annyira blokkot, emellett meg az üzemi hőfokot sokáig tartja. szóval no para. csak kellemetlen. nyáron amúgyis csak a bolondok csapatnak a déli hőségben full bőrruhában a városban. Én tavaly majdnem elájultam egyszer, már fekete foltokat láttam és meg kellett állnom... ergo kicsit hanyagolom ezt idén, főleg a szaunamotorral...
Nagyon köszi a választ! És érdekődve várom a 35-40°C -os nyarat ,60-70°C -os aszfaltal! Szerintem nem sok városba motorozás lesz! Mondjuk amúgy se szeretek a kocsik között cikázni! Egyik havert most a hétvégén lökték fel! Kb 600,000 Ft os kár letta motorjába ,pedig csak 30-40Km/h val ment!
Tegnap láttam élőben egy "07-es R1-et Kecskeméten a Yamaha - szalonban ..
Szééééép ..
Danny,
bár a matricák nekem sem tetszenek, a gép nagyon fasza! a villaállító csavarokból van fekete? mennyi pénz?
photonic,
a csörgésre nem tudok válaszolni, de a melegedésre igen.
szóval, a 04-06-os R1-ek iszonyatosan melegednek. De ez nem hiba, ilyenek. nekem a városban szinte mindig "túlmelegszik" és 100 C-nál bekapcsol a ventillátor. Ha elolvasol egy pár tesztet, magazint (pl superbike), akkor mindenhol írják ezt a tesztelők. és még nincs is nyár... Farmerben pl. ezért se szeretek motorozni, mert egyszerűen süti az átforrósodott váz a lábam, a dob meg befűt alulról rendesen. A szervízben azt tanácsolták, hogy sose állítsd le úgy a motort, hogy megy a ventillátor, hagyd bekapcsolva, hogy 100 C alá hűtse, utána off. Emellett pedig sűrűn nézegesd a víztartályt, mert az R1-ek "eszik" a vizet. Hálaisten látható helyen a rugóstag előtt van a tartály, nekem picit mindig túl van töltve. városon kívül nem jelentkezik a probléma, csak nagy forgalomban, lassú tempónál. De ettől nem kell megijedni, ilyenek. Én egy CBR1000RR 06"-os barátommal megyek mindig mindenhova és az övé nagyon ritkán kapcsol be, meg szoktuk nézni, hogy 15-20 fokkal mindig hűvösebb az ő hűtővize.
Srácok lenne egy műszaki jellegű kérdésem! A brindám motorblokkjának a kötnyékéről jön egy fura kerregő hang ,az egész fordulatszám tartományban hallani de 5-6000 nél a legerősebb! A fogyasztása is megnött és nem is megy úgy mint illene neki! A szervízbe a szelepekre gyanakodtak ,meg is nézték a hengerfejet de nem talaáltak semmit! Most a YAMAHA Hungári a szervizével konzultálnak ,hogy nem találkoztak e már hasonló problémával. A kérdésem az lenne hogy nálatok nem fordult bármi hasonló elő? Igazából aggódok a vasért! Lehet hogy egész hétvégére ott fogják a szervízbe! :-( Ja és még egy gondom lenne ,nem tudom hogy a tieitekke ,hogy van ez de az enyém folyamatosan túlmelegszik! Nem is voltam nagy melegek és ha a városba megyek 100-110°C-os lesz a vizem! Hétvégén motoroztam együtt egy 06"-os Fireblade-del meg egy 07"-es GSX-R 1000-esel és amikor megáltunk Siófokon nekik 85-90°C -os volt a vizük nekem 110! Megáltunk az én bringám meg hűt mint a barom! Nem tudom hogy van e összefüggés a két problémám között! Ha valakinek van tippje ,ötlete írja meg Köszi!