Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megnyugodhatsz szerintem kurva jól néz ki a géped
amugy ne foglalkozz mások véleményével a lényeg h neked tetszen
Inkább különbözik az emberek 1 részének az izlése a te kifinomult világodtól. Amúgy jogos, hogy felteszed a saját termékeidet a mocidra, máshogy nem is lenne értelme.
3.500 Ft
Kérdezz nyugodtan
Hogy legyen mire tenni a matricát!
Úgy látszik ma szakértő dömping van itt
A féktartályra való fekete csuklószorító mennyibe kerül
Pedig lehet a két kis kék virággal a a kormányod bár a rugóelőfeszítéssel csak a rugó útjának hosszát változtatod és nem a keménységét
Akkor megnyugodtam...
De a Tiédre minek egyáltalán fék?
Hát, a szakadt gixxeredhez képest már az előző R1-em is gyors volt, de ne búsulj, így legalább lespórolhatták a "motorod"ról a féket.
Abszolút, pár van benne pár furcsaság, de párat szerintem megoldok 1000-1500 között majd.
Motorozás közben senki sem szokta - ezek szerint rajtad kívül.
Féknyeregre?! Azon hol látsz te bármit is?
Egyébként lesz, mert ronda, de az odébb van még...
Milyen a gép megvagy elégedve vele
Ahogy a kinai mondaná proba proba
A motorhoz gartula, de a dodzsem matricáidat kár volt feltenni gondolom sokat állítod a futóművedet is motorozás közben ...
De legalább megy, hamár ilyen ronda?
De a féknyeregre minek, könyörgöm!?
Nem kötözködök tovább, de tudnék
Nédmán, egy szakértő...
Hát élőben nem az... ha rá lenne fényezve, akkor kicsit bajosan védené a fényezést, ugyanis arra van. Ugyanolyan anyagú, mint a tankpad.
Kritizálni fogok, max. elúszik a kebabos kajálásunk
Az a kék tankpad qva jól néz ki , de az összes többi matrica olyan gagyinak tűnik (főleg amik a tankon vannak) Jobban mutatna, ha rá lenne fényezve, és nem csak oda biggyesztve (még ha szépen is tetted fel, nem ferdén) Ilyen matricát lehet kapni a egy 100 Ft-os boltban is.
Nédmán karácsonyfa.
laza... höhö