Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

olajshopponthú
Mi az hogy miskey?
miskey,de ha nem adják oda 3ért akkor nálatok
Az biztos!
Na akkor hol akarsz olajat venni?
olajad biztos lesz
Már ha lesz benzinem!
Boldog névnapot!
Mért lenne veszéllyes? Te is oda jársz
szombaton eljösz velem azt meghallgatod
Mikor lesz videó ngayon kiváncsi vagyok a hangjára!
Boldog névnapot minden Norbinak!
ha nem szálsz fel a motorodra akkor nem!bár vigyázni kell mert sok suhanc asziszi hogy verseny pálya az a szakasz... . . szomorú
Köszi neked is!
Ez a visegrád nem veszélyes?
hopp Te Norbert vagy . nos ez eseben boldog nevednapját .
vagy veszel gyárit a yamahától ami már méretre van vágva, de drága, vagy bármelyik fóliázó megcsinálja üveggyöngyökért.
Halló!
menitenksz a köszöntést...! Így van - június 6, Huligán nap!
De ezt a fos időt megint! Hát nem elpörög a kerék mikor valaki belenyúl a kuplungba...?
Danikám még 1x köszi a Thor cuccokat is, kurva jók! Tegnap beöltöztem, aztán úgy playstationoztam...
Sziasztok!
Hol lehet kapni olyan fóliát ami megóvja a hátsó idomot, az utas lába által okozott dörzsöléstöl?
Egy csomó üzletben voltam, és nincs!
Köszi, és szép napot mindenkinek!
Az jó én valószínüleg reggel 10-től kint leszek vagy este 6-7-ig. Biztosan meg látlak titeket
Boldog névnapot huligán!
Valószínűleg megyünk szombaton, igen. Részleteket még nem tudok.
Semmit, ez még az sajnos...
Akkor még nem tetél bele túlsokat
De lesz ez még 10 000 is
Te szoktál visegrádra járni Zemával vagy csak egyedül? Kiváncsilennék ,hogynézki élőben csak a kiállításon láttam de ott sajna be se indítoták
mért micsináltál vele?vagy ez még a multkori?mikor beletolattak?
így van, kerekezőkipuffogó, sztopizó kormány meg ezek. NASA fejleszti őket, a Hubble-on tesztelték ezeket a cuccokat. MEg az 51-es körzetben.

Képzeld kiszedtem a hangtompítót, így már nem csak a bal oldali a hangos... Kezd keménnyé válni, minden nappal hangosabb.
Kivéve Amerikában, mert ott a versenyalkatrészek miatt nem is!