Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne reménykedj, Cicafiú!
Átment a méledre a banner, várjuk a Tiéteket...
Köszönöm, és KAF...
Granulálok, bár csak egy versenyzongora ez is!
ZGergo, sajnos csak 2004-esről van kép, de tökéletesen illeszkedik a gyári lyukba, és egy picit kidudorodik belőle.
És tényleg féláron van ahhoz képest, amennyit adnál érte, ha meglátod felszerelve...
igenigenigenigenigenigenigenigenigenigenigenigenigen!
es ezt az ivet ki lehet e venni?van optikai funkcion mas szerepe is?labtartokom kivül?ha jol tudom azt is tartja
hat az igaz ez nem blade de nem is 999es duc.nem biztos hogy csunya lenne-föleg ha arra gondolok hogy a 2007es farat kritizaltak a legtöbben

hat ha sikerülne is feltenni,az csak 2008ban
addig maradok a 99esnel
Hát nem igen! Mert a műanyagon alul két ilyen ives hely van! Szóval úgy hogy jól is nézzen ki szerintem nem lehet megcsinálni! De amúgy minek erre egy kipufogó? Ez nem Fireblade! Ha viszon mégis össze tudod hozni akkor rakj fel képet! Kíváncsivá tettél!
Photonic vagy topiktarsak

te szereltel kipuffogot ?van hely -közepen,hogy a 04-06ost 1dobosra alakitsa az ember?


dannyboy
gratulalhatunk.megvan az uj vas?
Danny!

Nincs esetleg képed erről a fajta indexről egy 02-03-as R1-en? Ez pont belefekszik abba a mélyedésbe, amiben a gyári van? Kell hozzá még külön ellenállást beépíteni?

És most tényleg féláron van akcióban nálatok?
Remélem én már az újat fogom elvinni egy körre!
Sziasztok!

Tudom, hogy Ti nagyobb járgányokban utaztok, de véletlenül nincs valamelyikőtöknek pdf formátumban felhasználói kézikönyve (manual) Yamaha robogóhoz? Fordítási referenciaként kellene.

Amennyiben lapul ilyen Nálatok, nagy segítségemre lenne, ha el tudnátok küldeni a tucsok(kukac)titan.physx.u-szeged.hu címre.

Előre is köszönöm,
Égerházi László
Bocsika koránfekvő koránkelő tipus vagyok . Dannyboy-éknál vettem a cuccost. de ugylátom már jelezték neked .hétvégén mindenki R1-n a mocijához és vigye el egy körre
... meg vasárnap is, a csavarokért hálából!
Minden nap mi?
Csak hétköznap vagyunk nyítva.

Bár úgy érzem, ezért a beszólásárt én szombaton is dolgozni fogok.

Hozol nekem féktárcs csvart ma? Vagy ezek után esélyem sincs?
oké, akkor ma beugrom.
Persze, 17-20 óra közt jöhetsz minden nap!
Danny, thx!
úgy látom te vagy az én emberem! Mikor vagytok nyitva, ma be tudok menni esetleg?
Zema, Motrax Led D"Lights index:
Kedves Motorosok!

2006. április 29-e egyik legszörnyűbb napja volt a motoros társadalomnak, elvesztettünk egy barátunkat (Juhász-Varga István (BugiR1)) egy balesetben ahol ő motorosként közlekedett, a balesetben vétlen volt. Akkor megfogadtuk mindent megteszünk azért, hogy minél kevesebb halálos baleset történjen az utakon. Kérünk, ha motoros vagy, esetleg vannak motoros ismerőseid, barátaid szeretteid, ajánld nekik e napot! Mely azoknak szól, akik tenni is akarnak a biztonságos közlekedésért. Mi magunknak kell megtenni az első lépéseket, ahogy már az életben ezt megtettük és járunk.

Motoros barátainkkal megalapítottuk a BIMO-t. Mely biztonság technikai napot tart az érdeklődőknek. Idén a Bács-Kiskun megyei Rendőr Főkapitányság szervezésében, Kecskeméten, a gokart pályán kerül megrendezésre április 21-én 9:00 órai kezdettel. Számos program várja az érdeklődőket (motoros szépség verseny, tombola, gyakorlati, elméleti oktatások) melyet a GONG Rádió egésznap élőben közvetít.

A napzáró eseménye testvérem motoros emlék felvonulása, ahol, mint egy összetartó család kegyeletünket rójuk előtte és az összes elhunyt sors társai előtt.

Ui.: Sajnos az ember csak akkor értékeli a dolgokat, ha már nincs, ne essünk ebbe a hibába! Előzzük meg a bajt.

Biztonságos közlekedést kíván a Bács-Kiskun megyei Rendőr Főkapitányság és a BIMO!

Vigyázzunk magunkra és egymásra!
Üdv.:BIMO
szia tomcat!
tetszik az első indexed. nem nagyítottam ki, de ahogy látom ennek nincs karja, befedi az idomon lévő gyári lukat teljesen? honnan lőtted, mennyi píz?
Szia Zema előre dobj egy fehér bubis indexet a lámpába integrált index meg naon király nekem is ilyen van nézd meg az adatlapom
igazából engem annyira az se zavar ha nincs indexem hátul. max a zsaruk miatt cseréltetem ki a panelt.
06-os évjáratún cserélt vki első indexet? fehér búra létezik a gyárira? vagy teljes indexkar csere? mert nem tetszik a gyári sárga búra.
rele az nekem is gyari de oldalankent 1 ellenallas van beepitve.leddel mindig baj van-de KUUUUUUUUUUUUUUUUL
danny
annyit nekem nem er.de azert köszi
csak gondoltam mivel meg a stamla is megvan hogy hatha tudnal ra vevöt.nekem 50kell,ennyibe van nekem