Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló .
2004 eg R1 segédváz csavart keresek...................................................
ez volna a masik kep
Zema
isten hozott

danny-jo tudni hogy nem kell hangolni:)))
mas a regi csövet eladod?mennyiert?....vagy erdekell 1 csere erre?
jo par gepre jo.triumph,kwak z-sorozat,r1 02,r6
sziasztok,
már régóta olvasgatom a fórumot, de most már nem tudom megállni, h ne tegyek fel én is képet a vasról...!
Üdv,
Z.
A TwoBrothers slip-onokhoz nem kell hangolni a motort, jó az úgy ahogy van.
Milyen dílerrel hangolatatnám be?
kar hogy en nem latom
http://www.youtube.com/watch?v...



A Pannon Boyz Crew ÚÚÚÚjjj Kircsi vidije!
A többbi video is letölthető a www.pannonboyz.at.hu oldalrol!
De szép! Kié?
Hali. Ez lehet, érdekel titeket, csak úgy véletlenül találtam. De lehet, hogy nem is r1-esé, akkor bocs.
danny
ha mar TBR kipuff,akkor video is jöhet.hangolast is megcsinaltatod a dilerrel?fekpadosat?
Köszi szépen, igyekszem majd...
Abszolút itthoni, nem szórakozok ilyen külföldi izékkel. Szerdán megy vizsgázni, úgyhogy egy hét múlva muszáj már hogy meglegyen!
Az enyém is hamar átfestődik majd remélem, csak törött idomokat kéne hozzá szerezni épeszű áron...
Mindenestre a TwoBrothers karbon slip-on már megjött hozzá.
sok baleset mentes km-t az ujjal.
nekem is ez a dilemmam.en sem akarok a Cult bikettol megvalni.
itthoni vagy kertek alatt hoztad a meszi nyugatrol?a tavoli operenciarol?

van mar festett is:)))))))))))))))))
Biztos hogy megérte, azért csináltam.
Bár legszívesebben megtartanám ezt is, de muszáj eladni, kell a pénz.
jol is nez ki csak a lengövilla maradhatott volna gyari meretü
igen az ujra lettem volna kivancsi.

de majd igazabol arra leszek kivancsi mit mondasz majd összel,hogy megerte e lecserelni ,vagy nem.er az ujj annyival többet,mind a regi?vagy a anyagi külömbözetet a regire kellett volna költeni?
Hy danny.
Lámpát vettem ujjat,még jobbos tükör kellene,a tankra a térdkoptató,meg 1 csavar a segédvázhoz.
Tegnap lett lefestve,a fejidomkonzol hijja van még,de a jövö hét elejére az is megvan.
Ja meg matrica....gyári kéne.
Krisz, kellenek még a cuccok? Amikor beszéltünk, megkérdeztem, azt mondták holnapra megnézik... azóta meg elfelejtettem rákérdezni...
Gerikém, nem homályosak a képek, nem ismerek rád!
G, gondolom az újról (ha minden jól megy, hétfőn vagy kedden kapom meg, holnap megy vizsgázni)szeretted volna látni a képeket, de egyenlőre még ez az R1 van:
Ebből lesz az új géped
a kezdet---
Hát szerintem ez iszonyatosan jó néz ki!
nem normális aki ilyet művel egy ilyen géppel
feher es nem fotoshop
Ti voltatok Hollókő felé...... Csak a mociról gondolom......... Húzós nap volt, reggel 9-től 16-ig folyamatos sor volt a 21-estől Hollőkőig...... .....a sok Bp.-i megindult, de szerintem jövőre kihagyják ....