Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja és még egy kérdés Pilot Powert mennyiért mérnek felétek? Kérdeztem pár helyen állítólag 67 a lista ár! Kis alkudozás után mind a két hely 51 nél megálltunk! Tud valaki ennél jobb árat?
Hát nekem 8-13 között közúton! Pályán még nem tudom ,jövő hó elején tervezem hogy felemegyek a Pancsira! Ronda szelep hangja van a motoromnak és azt mondták a szervízben hogy úgy néz ki elmentek a szelep hézagok! Be kell allítani őket! Igazából nem értem hogy hogyan és miért de ez van! :-(
Dani garatula az új vashoz! :-) Nagyon szép! Egy igazi BAT-BIKE!
köszi neked is!

Szóval ha jól értem: ha rövidebb utakra használom naponta (pl.20km), de nem húzom 160 fölé (vagy ritkán:)), akkor 9L-re számíthatok.
Most egy kis Hondám van, de megláttam és megszerettem egy piros-fehér, 99"es R1et.
Már rég óta vezetek és enyhén szólva kinőttem a motorom.
Szóval remélem nem sokára (májusban) R1es tul.ként írok :)
Remélem megbízható gép, mert azt mondták hogy több probléma van vele mint pl. egy Hondával...
A 2002es és a 2006os R1 is turázva 160-180 tempoban 7,5-8liter 220-fölött kergetve 9-10 szeged -Bp. autópálya sietősbe 240-280 13lütyü. bár azsem mindegy hogy váltás előtt meddig forgatod meg a vezetési stilustol is függ +-1-2liter.
Korrekt válasz... Köszönöm! Azt hittem mindig megeszi a 10-12-őt...
Egyébként én is voltam nyílt napon pályán ;)
Azért többen is írjatok a témában, mert az évjárat és maga a gép, más és más eredményeket hozhat.
Az én 2004 esem 7 alatt szinte soha Pályán inkább 12
szasz mindenki

Kíváncsi vagyok mennyit fogyasztanak az R1-ek.
Tudom hogy egy motoros nem igazán ezzel foglalkozik, de most szóbajött és csak itt vagy ismerőstől kaphatok "igaz" választ erre :)
előre iss köszi a válaszotokat!
Hello danny!
Gratula, szép
Köszi! Név marad, már megszoktam
Köszi szépen, ma még sajnos nem sokat ültem rajta, hála a munkanapnak...
Itt a kép:
gratula Dannyboy-vagy ma´r a boyt ehagyod?
nem lenyeg masik 7evet kivanok balesetmentesen,az uj R1el
Hát igen, minden Valter Moto-s cucc is megvan már szinte, tegnap éjjel 1-ig felszereltem amiket egyszerű volt, holnap majd folyt.köv.
Kivéve a lábtartót, ahhoz nincs féklámpakapcsolóm, mert mindet eladtuk... ugyebár első az ügyfél!
Kormánytelót meg már a szervízben felrakták a gyári helyére.
Tudnál küldeni egy képet? Már régóta keresek megfelelő LED-es indexet előre, de eddig nem találtam olyat, ami igazán tetszene. Ez viszont végre tetszik, szóval ha majd le tudsz szállni az új gépről, akkor légyszi dobj fel egy képet...

Amúgy én is gratulálok az új mocihoz!
Jaa, hogy már más is van rá
Még ha csak a kipu lenne meg...
Hát ezt valahogy sejtettem, hogy nem hagyod ilyen állapotban Majd kiváncsi leszek milyenné alakitgatod, remélem lesz majd 1-2 kép róla..
Olvastam, hogy a kipu már megis van hozzá
Köszi szépen... és már csak szebb lesz!
Miért mi a baj vele?:) amúgy nem.. qualifier(még a gyári)
Te Baluu!
Jól látom, hogy Pilot Sport van az R6R-eden?
Szevasz Dani!
Szép a géped, grat hozzá!
Kevesek vagytok ti ahhoz, hülye zenészek...
Meglesz. Geri mára hozza az öklözőzsírt...
Aszonta a Gergő haverom, hogy a kartonpapír lánckerekem késői érkezése miatt kárpótoltok.
Kíváncsi vagyok...
Ne aggódj, megkapod majd a mienket ám, elölről-hátulról... hüje szuzukis...