Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi
Igen a kormánytelóm Extremetech.
Szép a motorod nagyon! Bejön ez a féllámpás megoldás, meg a szine is jóó. extremetech az a kormánygátlód?
Én ezeket "lőttem" a minap az én kis "drhágasszággomról"
hát semmui sem kizárt csak nem értem minek van akkor aláírva ha nem photoshop?
meg nem tudom hanyan leszünk mivel meg becsbol is fognak jönni.
ha szep R1eseket kerestek a sportbikerider.us en a custom valtozatban van par ,feher is
És akkor ez is?
ja de ez csak photoshop
Meg ebben a színben nagyon szép még! Nem de?
Én ennél szebb R1est még nem láttam! Szerintem ebbe a színbe a legkomolyabb! Én egy ilyen színű R1 esbe szerettem bele! De aztán úgy jött össze ,hogy új lett de az enyémnek a színe kompromisszum ,ha lett volna ilyen szín 2006-ban is akkor tuti ilyet vettem volna! Egy szó mint száz gyönyörű a vas! Gratulálok hozzá! :-)
ááá de szép
Köszi a jókívánságokat...
Egyre jobban kezdek belesni a gépbe, alig várom már, hogy felkeljen a nap... Nagggyon jó!
Üdv. Mindenkinek!
Üdvözlünk becses köreinkben! :-) Már alig várom a közös gurulást Salzburgba! Közös fotózás stb... Kb hányan is leszük ,egyszer mindha összeszámoltuk volna! Nem?
gratula jo kanyargast.
nem josz turazni ha mar r1 klubba beleptel,salzburgba-salzburgringre juli 7-8 an.

dannyboy a te vasadrol is kivancsian varjuk a kepeket
Gratula... használd egészséggel!
képet képet! Gratula! Sok sok ezer balesetmentes, gondok nélküli, olcsó benzinnel megfűszerezett kilómétert kívánok
Sziasztok!
Megvan a vas és isssszonyatosan jó, nagyon tetszik! Imádom
(Ilyen vagyok egész nap )
ha gondolod r1-eskent atfestem neked
Ha ezt a mondatod értelmesen kifejted (mert ugye ez amit írtál nem igazán érthető) kapsz egy piros pontot a lelkedbe...aztán csak szorgosan mert 5piros pont egy zöld és öt zöld egy piros ha összegyűlik 4fekete kapsz egy R1et
FŐLEG HA MEGTUDJÁK HOGY EGY FAKABÁTÉ A MOCI 600- at se adnak érte
Nagyon helyes! Amúgy a 18000 Km sok ,de ha azt veszed ,hogy én szeptemberben vettem alig használtam és van benne 5300Km Szóval két éves korára lesz benne 20-25000! Igy már nem is sok! Meg persze nem mindegy ,hogy ebből mennyi volt pályán!
Koszi, mar lattam es fel is hivtam. sajnos egyik felfogatas le van torve, ugyhogy egyelore nem nyerte meg a tetszesemet...
Szerintem is jó ár egy karbantartott motorért+extrákért(akra dob, zero plexi, extreme kormánygátlo, dhm gomba) +megvan minden gyári alkatrész az utolsó csavarig. Na, de majd szezon végén meglátjuk milyen áron megy........jelenleg reális ár.
szerintem csak valami hülyegyerek szórakozik bár nem tudum de az 1,4-1,5az nagyon is baráti ár simán elvinnék drágábban is szerintem
Figyu PULISZKA te hót hülye vagy .de azis lehet hogy kékfehér tescós motorod van és párszor elporolt egykét YAMAHA és most hülyeségeket irogatsz a YAMAHA fórumba.