Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jól beszél a srác! .
Köszi, de én csakis ezüst-szürkét szeretnék
Gixx, én tudok egy kéket, ami hibátlan, tizennégyezer valahányszáz kilométerrel, ha érdekel!
Az is 2004-es.
Eldöntöttem R1! nagyon tetszik...
Kinéztem egy 2004. 12. havit amibe 18000km van és elvileg nem volt törve. Nagyon sok ez a km vagy türhető?
Miért is?
http://www.hasznaltmotorok.hu/alkatreszhirdetes/2639
Itt egy r1 blokk 2002 es. hívd fel.
A YAMAHA mindenben jó! Amúgy most hétvégén kipróbáltam egy 1000 K4-est ,át volt programozva a vezérlő elektronika + egy Martin dob volt rajta! Így egy kicsit jobban ment mint az egyém de stabilitás és kényelem terén szerintem sehol sem volt! De ment mint a barom ez tény! Még mindig nyugodt vagyok a döntésemet illetően! :-)
hali mikor ezt az árat kitaláltad vagy rosszat álmodtál vagy rossz gyógyszert vettél be
Sziasztok,

Bocs hogy igy kozbevagok, de csak jobban kepben vagytok mint en... nincs valakinek elado megbizhato 2002-2003-as blokkja realis aron, vagy forrasa ilyenre?

Illetve ha valakit erdekel "99-es R1 nehany hianyossaggal (de muszakilag jo allapotban) aron alul....

30 33 03 215 vagy email

koszi
ingyenes volt...és lehetett menni a szervízúton ott köröztünk... csak mert láttam egy olyan R1est mint a tiéd gondoltam hátha
Nem voltam, mert mátráztam Igaz veszélyesebb, de sokkal olcsóbb Május 1.-én, ha minden igaz megint lesz ingyenes pályanap........ha jól hallottam.......arra felmegyek.
oké
Persze hogy van. Figy, felhívlak majd délután, aztán megbeszéljük!
Jobbos lámpa,tükör,lábtartó a fékkar felöli.
Hét végére rajta fogok ülni már, ha minden igaz.
Mi kellene a 2004-eshez?
JA tényleg van lábtartód a 99 es féléhez plusszos?
Még semmit.Tesóm vett egy 2004 est törötten,Ehez vadászom az alkatrészeket.
És neked megvan már a 2007 es?
Na, és mit vettél helyette?
Hy Danny. semmi különös mindíg befog az elsö fékem.Nem tudok mocizni....de amúgy eladtam már csak még a biztosítót várom
Mizujs a motoroddal Krisz?
Hy mindenki.2004 es R1 hez keresek jobb elsö lámpát akár sérült is érdekel.
pohi!nem voltál kint tegnap a Hringen?
Te meg töltsd ki az adatlapodat