Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a yamaha csináljon csak zongorát vágjátok,,,,
R1 ez nem kérdés! Ültem Gixxeren és utánna tök büszke voltam magamra! Jól döntöttem!
Attól függ mire akarod használni és milyen magas vagy.A K4 gixxer és az R1 kedvez a magasabbaknak a K5gixi inkább az alacsonyabb embereknek való szerintem.De a lényeg hogy ülj rá próbáld ki ha pályázni akarsz akkor aztvedd amelyiket erőssebbnek érzed ha közúton mész többet akkaor meg azt amelyiken jobban érzed magad .Szerintem meg a gumicsirke szerint is
Kösz TomcatR1 a válaszodat, tehát akkor csak kor és szín...
GSX-R vagy R1? (2005) légyszi segítsetek nem tudok dönteni
Lakásépítés miatt . Remélem 3 év múlva ismét összejön egy ilyen remek vasra majd a pénz..........
A 2004.2005 modell tök egyforma csak szinváltuztatás volt azt hogy miért olcsóbb a 2005ós talán több a km benne,sürgős a tulajnak megszabadulni tőlle stb .
miért adod el?
Szezon végén az enyém eladó lesz 1.4-es fix áron ismerősöknek vagy fórumtagoknak....mindenki más lealkudhatja 1.5-ről 1.45-re és viheti . Mond a srácnak kicsit gyüjtsön még.......megéri.
Az én R1-em 2002-es és most lesz benne 22.000 km nem sokára. A srác (ismerem, így biztosra tudom mennyit ment vele és, hogy nem volt kikötve a km óra) akitől vettem (2006.01.27.-én 12970 km-el), több motorral rendelkezett így ezt nem használta agyonra. Én a tavalyi év alatt beleraktam 9000 km-t és csak azért ennyit, mert nem rendelkezek elegendő pénzzel az állandó tankoláshoz és gumizáshoz, tehát a wc-re nem ezzel megyek .

Tehát azt akarom ebből kihozni , hogy akitől vettem keveset ment vele én is keveset megyek vele és így is 22.000 lesz benne nemsokára. A 14.000-et roppant kevésnek tartom, főlleg úgy, hogy a leírtak alapján nem ártana neki egy karbi szinkron, a fulladás miatt.
Sziasztok!
Miért olcsóbb a 2005-ös R1 mint a 2004-es? Valami nem stimmel vele?!
Melyiket érdemes venni e kettő közül?
Köszi előreis a válaszokat!
Üdv. Mindenkinek
Már réges rég meg kellett volna tenned
Várunk szeretettel
Sziasztok.
2005 ös R1 hez kersnék ball oldali lábtartót és fejidom tartó konzolt 2004-2005-2006 ugyanaz
Ha tud valaki jelezze légyszives a zolinak@citromail.hu-ra.Köszi
Valamikor muszáj lesz lenéznem hozzátok!
Aha! Szép! :-)
Ez is egy sima olajbetöltő csavar, csak Valtermoto.
Az ergal kit része, mint a bukógombák, kormánysúlyok, előfeszítés állítók, emelőszemek és a központi kormány anya.
Szép ,tetszik a fél lámpa! Amúgy jól látom hogya az olaj beöntő csavar helyett egy olajhőmérő van beteketve?
Akit érdekel, íme néhány kép a vasamról. Így néz ki idén
Nagy változások nem történtek rajta, de kapott a pályaidom egy új fényt, és az egész gép egy komplett felmatricázást.
Üdv kriszr1!
nekem van ilyen felyidomtartó konzolom.
Ha érdekel, hívj fel!
30/9077030
Danny,
nagyon thx!
Zema: DanGer Bikes, info@danger.hu vagy 06-205-326-437
Helló.2004 es R1 hez keresek felyidomtartó konzolt.
Ha valaki tud szoljon.KÖSZI.
HELP ME!
Sziasztok, segítsetek lszi!
Szükségem lenne 06-os R1-re egy ledes hátsó lámpára, mely tartalmazza az indexet is + egy relére. Kicsit lejjebb olvastam, hogy vkinek van ilyen.
Érdekelne egy contact, hogy hol tudom beszerezni.
Előre is köszi!
Hát nem tudom ti ,hogy vagytok vele de nekem évi 10-15,000Km becsúszik a motorba úgy hogy túl hosszú túrákra (külföldre)nem is mentem! Az az évi 3,000 igencsak gyanús! Szerintem alaposan visszatekerték!
Havert érdekelte volna de csakis azért mert olcsón van...Ő 1.2 1.3 körül nézelődik. Tudom hogy a tied rendben van meg eladó is éppen, de azért is nem mondtam neki mert a tied kicsit drágább.
... vagy vissztekerődött az óra...