Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

KertAce, téged érdekel ilyen karbis R1, vagy valamelyik haverodat?
Tegnap voltunk megnézni és nem volt vmi meggyőző. Amúgy egy 2001-es limitált szériás amerikai moci volt. Ami nem teccett benne hogy a kuplungja eléggé zörgött, és a gázt sem vette jól és alapjáratról ráhúzva befulladt egy kicsit. Ami meg a legnagyobb meglepetés volt hogy nem éreztem olyan erősnek mint az én 929-emet.... Szóval vagy vmi szétgyilkolt motort néztünk!?

Ilyen volt amúgy csak gyári dobbal:
Melyik évjáratról lenne szó?
Az a gyári kipuff nincs rajta a fólia. A Yamahánál volt ijen kékszinű dob titanium felirattal.Szép a motor 2001-2006=5év 14.800km az cca.3000km/szezon .vagy sokáig nemhasználták vagy naon kevés idelye volt mocizni a tagnak .Mindenesetre szép a gép.
vagy az nem olyan karcvédő fólia?
csak olyan nagynak tünik meg rajta van a fólia? 14ezer km után?
A kipuf az teljesen gyári.
az a kipu nem túlzás egy kicsit?egyébbként gyönyörű így képről
sziasztok, érdeklődnék hogy az R1-nek milyen gyengéi lehetnek, mire érdemes kiemelten figyelni vásárláskor (a szokásos dolgokon kívül)

Erről lenne szó:http://www.hasznaltauto.hu/ker...
Örülök hogy jó lett dobj fel egy képet hogynéz ki
Megkaptam a lámpát! :-) Már össze is raktam! Fasza lett!
Kipróbáltam ma egy Suzuki Maraudert (800cc) Elmentem vele kb35Km és vissza fordultam mert unatkoztam! :) Ja és kikészült a seggem ,még hogy a sportmotor kényelmetlen!
jah elég sokan voltunk ma Szerpentinen mindig sikerül kifognom vagy buszt vagy tanulóvezetőt (!) vagy apukát 40-50nel egyenesbe meg nyomja neki...
Ha ma a üzletből kinézve nem láttam 500 motorost akkor egy se! Én meg itthon ülök ellámpátlanodva! :-(
Vadállat hagja van kipufogók nélkül!
"Suomy Explorer Gold Sisakrol valakinek tapasztalat?"

"Zsubaby[3176] március 7. 22:25
MilleRnek pont ilyen sisakja van. Kérdezt meg őt. "

A ruhás topikba pár mondatot tudnál légyszi irni a sisakodrol ha neked tényleg ilyen van! Mindent amit vétel ota tapasztaltál! Köszi üdv
Itt is van csatlakoó, csak épp kissé gyökér helyen
Látom azért megbírkóztál a feladattal
Hajrá!
Holanp várjuk a lámpát
Ja amúgy meg készülöka Salzburgi túrára!
Hát az ziher ,hogy nem rakom vissza annélkül a hátsó lámpát hogy egy gyorscsatlakozót be ne építenék a vezetékbe a lámpától 3-5 cm-re! Mindennek a teteje hogy szét kell bontani a fél motort hogy ki tudjam venni a lámpát! Bezzeg az indexhez meg a rendszámtábla megvilágításhoz tuidtak csatlakozót tenni!
95-össel .
Szerintem mindegy neki
Tapasztaltam, 8000 felett ágaskodni próbál a 90 kg-m alatt
Kapott egy K@N sportlégszűrőt , Castrol RS-t szűrővel , vmint egy új Pilot Power hátsó gumit )))
95 vagy 98 , esetleg 100 - assal jártál ?
Örülök hogy tetszik 2esből 60km/hról csutkagáz és bátran kiálhatsz gyorsulni akárkivel csak nyomd le az elejét mert kb 7000nél megindul nagyon .
Köszi a választ danny! áá annyiért nem veszek, az baromi sok. Hát azthiszem e-bayon fogok körülnézni, vagy megvárom amig lesz bontoba vagy valami.. köszi mégegyszer azért!
Baluu, megkérdeztem az R6 lámpát, de sajna csak új van, 145 ropiért...
Ugyanis a versenymotorok lámpái (amik ugye ki lettek szerelve) kellenek a tulajoknak, az évvégi eladás miatt.