Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A héten kigurultam 2x, brutál ez a motor ..)) 280 pikkpakk a 100-son, mondjuk áttételezés miatt az kevesebb , de akkor is ..
A 6000-tól visszafelé durrogást kell még megszokjam, de fog menni ..
Rendben
Ez így elég szolíd lesz?
Ha a szerda a kiválasztott nap, akkor diszkrét szerkóban küldd a barátnődet, mert elvileg csak én leszek a boltban
Így már minden teljesen világos! :-) Akkor jövő héten szerdán vagy én ,vagy a barátnőm beviszi! Köszi az infót!
Úgy látszik nem sikerült elmondanom értelmesen : természetesen az EGÉSZ lámpa ugyanúgy működik zárófényként/féklámpaként mint a gyári, csak nagyobb a fényereje.
Akkor lesz csak a középső csík a zárófény/féklámpa, ha a VÉSZVILLOGÓT használod!
Egyébként, ha csak simán indexelsz, a villogó narancssárga ledeken kívüli rész mind ugyanúgy működik mint normál esetben!
Még egy kérdésem lenne a hátsó lámpával kapcsolatban ,csak így lehet megoldani hogy csak a közepe világít alapban? Úgy nem lehet hogy alapban az egész világít mint a gyári és úgy villog a két széle?
nem az én kawám te hülye!
egy 600-ast nem hasonlítok az ezreshez. abból a 99-es is megalázta :o)))
a zx 10-esre gondoltam.

a régi kawa az gyönyörű !

na akkor jól megy majd a bolt!
Megy a f@szt a Kawasaki... vehetnél már egy motort igazán!
Naná, csak nem képzeled, hogy így hagyom!? Lehet hogy előbb lesznek meg a cuccok hozzá, mint a rendszám!
menni megy az... :o) meg az tavalyi modell! :o)))
rondának az tényleg rondább. ez igaz!
de a yamaha meg tényleg ronda, de szebb mint a kawa.
na neked iylen motorod lett.
gratula oszt kész.
akkor most plusz 2 misiért megrendelsz minden szart rá!? - hogy menjen a bolt faszán
Ronda... te beteg vagy!
Ha a Kawasaki csak fele ilyen jól nézne ki, talán még menne is!
nakabbe gratula.
ronda de finom darab.... engem a belseje fogott meg kurvára...
irigy nem vagyok. csak egyenesbe tudsz meglépni :o)) rohadj meg!
Nekem nem, az kéne még csak... kék vagy fehér lesz rajta, ha egyáltalán teszek rá.
A totálkárral vigyázz! Nem mindegy, hogy milyen. Ha gazdasági akkor jó, ha nem akkor szívás, mert a tényleges totálkáros járművet, hiába csinálod meg, nem engedik újra forgalomba helyezni.......
jaaa bocs akkor nem is szóltam semmit
8óra+pattogattottkukorica bekészítés+ücsi bekészítés=9óra
nem 9 től?
Men in black.
Szivasen .Holnap 08.00-tól MOTOGP a jurósporton .
Csoda szép ,de nekem hiányzik róla a piros felni csík! Ti hogy vagytok vele?
Át jött nagyon köszi!
oké.
Persze, minden a gyári 99-es kék fényezés. Lámpám az sajna nincsen.
Az van nekem.Milyen színü?gondolom kék.
Lámpa? esetleg?
Jaja, a motoron meg a cuccokon kívül még van egy komplett sérülésmentes idomgarnitúra, tankkal együtt - viszont jobb oldalidom nélkül.