Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen a váltó 2-ik sebességi fokozat, de nem visszadobja üresbe,hanem ránt egyet.Próbakörnél ezt figyeld,ja és nem csak nyélgázon jön elő. Nekem más problémám nem jött elő kb 35000 km alatt most 55000van a motorban.
Sziasztok! Keresek yamaha r1 (2004-2006) főtengelyt akár hajtókarokkal együtt! Elore is koszi mindenkinek. 06202566070 kucsi-tomi@freemail.hu
2014-1999/2000=14/15 ev! hat mar elöfordulhat vele ez az.
amugy nincs velük baj nekem is Volt 1999esem igaz 2005ben;)
Sziasztok!

1999-2001 es R1 -ben gondolkodom a zx9 után.Tudtok róla valamit mesélni hogy mire számíthatók?Váltó mennyire hajlamos arra hogy meghibásodik vagy mondjuk más hibáról tudtok esetleg valamit írni?

Előre is köszönöm!
YZF R1 2009
HÁTSÓ RUGÓ! Eladó

30/220-1196
A többi eladandó ugyan ilyenhez képest nem drága és még extrásabb is. 900-at aki lerak érte az természetesen viheti.
Szezon után ez iszonyat magas ár.
Szeva!
Hát igen, így nem érdekel köszi.
Viszont a másik igen, csak még nem tudtam képet csinálni.
Sajnálom, hogy így alakult a dolog, motor és család esetében is.

Sifi: Szerintem rosszabb állapotban van, mint Neked kellene. Pár kép:

Csaó Mindenki
Pohi: Szép moci! Nekem is ugyan ilyen van, csak micron dobbal! Szóval.... Az enyém 290et ment. Volt egy csúszásom, semmi komoly csak farok idom sérült és picit a kuplung oldaldekni. De cseréltem mindent! Fél évig állt a motor. Aztán most olajcsere meg minden ami kell, és 260nál megáll a gép. Többet tudod. Szeretném ha visszajönne az a 290. :) Nem kell ide autópály meg versenypálya.... Erre ki tudom hajtani. Van egy két szakasz ahol van kanyar de jól bedöntve és ha nincs nagy forgalom akkor lehet nyelezni szépen... Annyi kérdésem lenne: Hogyan kell az órát km-óára állítani mérföldről és celsius fokra? Köszönöm!
Válóper viszi a pénzt keményen, de majd véget ér egyszer. "Örökké nem eshet" megmondták a "Holló" című filmben is. Eléggé rossz szériám van mostanában, fogalmazunk így
Előléptették és vesz egy 2015-öst.
Hogy-hogy eladod ezt is?
Ez ilyen..... Én a H.ringen az egyenesben szoktam menni 265-öt. Oda elég. Te hol jársz, hogy kevesled?

Egyébként ezeknek ott a vége valahol 260-270, legalább is ami korábban volt nekem annak ott volt. Ez a mostani kicsit fickósabb, de felénk nincs autópálya így nem tudom mi a vége. mindig előbb jön egy kanyar, mint hogy 250-től sokkal többel tudnék menni. A h.ringen meg mondom elég a 265, azon meg ripsz ropsz fent van.

Egyébként eladóvá vált a motorkám: link
Sziasztok! Segítsetek légyszíves! Van egy 2002-es r1-em. Erő van bőven, de 260nál jobban nem akar menni! Többi sebességben kipörög szépen de 6.ban nem megy feljebb pedig még messze van a szabályzástól! Új gyertyák meg minden légszűrő is. De valami nem oké! Mi lehet a baj? Köszi a választ!
Valaki tud segíteni, hogyan lehet leszedni(úgy hogy vissza is tudjam rakni) a 2002-es vázról ezt a gumi bizbazt?
Helló! Igazából nincs nagy változás,talán alul mintha vesztett volna egy kis nyomatékot de elenyésző! R6r gyári kipufogója kibelezve,hangja nagyon jó! Kellett hozzá csinálltatni egy összekötőt és egy tartó konzolt hogy fel lehessen rakni probléma nélkül! Eladó amúgy a kipufogó a tartozékaival együtt amivel fel lehet rakni az ilyen r1re!
Hello mindenki keresek és vennék hátsófarok idomot a mocimra ha valaki tud akkor irjon már ! Yamaha 2002-es R1 köszi elörre is
Aztaaa kurva nagyon ott van a kicsike én is gondoltam rá hogy megcsinálom csak nem tudtam hogy fog menni tőle! Neked mi a tapasztalatod?
Hello kérdésem lenne hol lehet venni ilyen kipufogót?
Szia!
Elvileg most már tudsz mail-t küldeni!
Csaó
Szia!

Megkaptam az emailed amit tegnap küldtel, valaszoltam is, de visszadobta. Lattam most forumon hogy mas se tudott neked emailt küldeni.