Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Köszi, de már szétbontottam a gépet.

Ha valakivel egyezkednél róla, azt tedd hozzá, hogy RN09-be (2002-03) való a tiéd, és nem RN12-be, amit én kerestem! Csak a félreértések elkerülése végett!
Üdv!
Üdv urak! Valaki meg tudja nekem mondani hogy rn 04- en lehet e állítani a fényszóró magasságot? Vagy valaki csinálta már? Zavaróan magasra ver...
Köszönöm ha valaki válaszol!
Nekem van egy komplett blokkom! (olasz papíros)http://olx.hu/hirdetes/yamaha-...
Köszönöm!
Angolul van de szerintem megérted. Itt A lényeg, hogy CO módba ne tévedj be, mert működésképtelenné állítgathatod a motorod
Sziasztok! Segitsen valaki legyenszíves! 2002 r1-esen hogyan kell a kijelzőn a celsius fokot visszaállítani fahrenheimről? Köszönöm!
Megteszem ;)
Helló!
Írtam a hirdetésedre egy mail-t!
Csaó!
Amúgy cimbim a srác most beszéltem vele,azt mondta múltkorában összekészítette valakinek de azóta se hívta....Úgyhogy megvan. Azt üzeni holnap kint lesz a raktárba csörögj rá nyugodtan
bátszinál találtam de az ára már nem fér bele ebben a hónapban ..
köszönöm a segítséget
Ugyanakkor 2009-ben töltötték fel a képeket :D Szóval nem túl nagy az esély rá hogy még megvan :D
Te egy isten vagy! Köszönöm!
0620 256-6070
Helo mindenkinek! Keresek komplett yamaha r1 blokkot (2004-2006) elore is köszi mindenkinek !0620 256-6070
Helo mindenkinek! Keresek komplett yamaha r1 blokkot (2004-2006) elore is köszi mindenkinek !
Én is néztem ezt a danmoto márkát, csak rn12re meg carbonban! Az ára elég csábitó!
Először is köszi a dícsérő szavakat és persze az infókat! Erre gondoltam énis amit leírtál,talál alul mintha gyengébb lenne! Szemezek egy kipufogóval DanMoto titanium gp,amerikából jönne,szerintem tavaszra ő fog rákerülni :)
Egész szép lett. A motor is az.

Így látatlanba, mivel sokat rövidült a rendszer, valószínűleg vesztett az alsó fordulati nyomatékból és lóerőből. Ez garantált. Felül lehet hogy semmit nem veszel észre. HA nem tapasztalsz túlzott durrogást, torpanást, gyengeséget 1.esben való elinduláskor és nem is igazán veszel észre különbséget, meg sem érdemes iratni.


Én személy szerint ezért vettem az enyémre a hosszú bódis rendszert, mert gyári motorvezérléssel is tökéletes, felül minimálisan combosodott is.
Sziasztok! Motoromra raktam r6r gyári kipufogoját mert jobban tetszik mint a nagy hurkatöltő oldalt! Teljesen nyitott dobrol van szó. Kérdésem az lenne hogy ki mit mond,van e emiatt teljesitmény romlás vagy nincs? Én nem érzem,nem is vagyok versenyző! Mondanak ezt is azt is! Kiváncsi vagyok ti mint gondoltok! Köszi előre is!
Sőtt akkor még lenne egy olyan kérdésem (bocs hogy bombázok de nagyon fontos) hogy a 2006-os farokidom felmegy-e a 2007-es segédvázra?
A választ Előre is Köszönöm mindenkinek!
Akkor javítanám magam! 2007-es R1 Farokidomot keresek!
nem ugyan az, maximum látszatra
2007-es lenne a legjobb de elvileg 2004-7ig ugyanaz! Szóval még mindìg érdekelne :)
Üdv Urak! Szükségem lenne egy 2004-2007es évjárat közti farokidomra! Akinek van az kérem jelezze! Törött is érdekel,csak legyen meg minden darabja! Köszönöm