Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem is visszahívásos volt, kicseréltettem a probléma előtt.
Nyugodtan vidd vissza, ingyen kicserélik.
utána néztem , tehát nem olaj nyomás hanem olaj szint lámpa. Az olajszint a maximum alatt kb 0,5cm-re volt, rátöltöttem a maximumig és mentem egy kört. Most nem jött elő. Lehet az volt a gond, hogy nem maximumig volt a szint?
Sziasztok, segítségre lenne szükségem. 05 R1 a mai kb 40km motorozás végén elkezdett világítani az olajnyomás egy emelkedő szakaszon. Ekkor egyből leállítottam, majd kb mikor visszahült 85fokra ujraindítottam de már nem világított és hazajöttem. A motorban Motul 300V olaj van ha számít.
Hivatalos visszahívásnak elvileg nincs lejárati ideje. Ha nem cserélték még ki akkor kéne kapnod egyet. Bár ki tudja.
Sziasztok! Valószínű nekem is elromlott a TPS szenzorom (RN12 2005). Szerintetek erre még érvényes a visszahívás? Nincs ennek 'lejárati ideje'?

Köszi a választ!

Üdv. G
Hát még jó Meg, hogy a túra előtt jött a hiba és nem közben
még jó, hogy nem adtad el :D :D
Megoldódott. Fesz szabályzó hiba.
Hát mégse eladó XD
Úgy néz ki nekem lesz rá szükségem.... ma megbolydult az elektronika

Beindítottam a motort. Tökéletesen működött hozzáteszem.
Legurultam vele a benzinkútra, belőttem a guminyomást és tankoltam kemény 2000-ért.
Hazagurultam pár km az egész semmi gond.
Öcsém jött autóval elkunyerálta a gépet. Jó odaadtam neki, fél tőle mert erős ezért gyök kettővel legurult a feleségéhez majd haza.
Hazafelé bedadogott neki a motor majdnem lefulladt.
Sose volt még ilyen. Generátor új. akku figyelőt tettem fel ledeset, az nézi lámpa nélkül tölt 14.1-el lámpával 13,6-al.
A motor fordulta meg járkált fel le 2000-1000-2000-1000 és fulladozott kínlódott.
Gondoltam benzin......MOL-os egyébként
Gurultam vele egy kört, kanyarban le is fulladt.
Beindít hazagurul.
Vártam picit hagy hüljön. Telefon motorszerelő ismerősnek.
Átbeszéltük a lehetőségeket szerinte fesz szabályzó.
Valószínűleg amikor a generátor meghalt akkor együtt haláloztak, vagy az alapból e miatt. Szerinte melegen nem húz úgy át.
Na le is hűlt a motor. Indítottam, tökéletesen jár.
Csapattam vele 20 km-t megálltam, melegedni hagytam. Semmi gond.

Szerintetek? Volt már valakinek ilyen?

Mindenesetre holnap kicserélem a fesz szabályzót, akkut töltőre tettem, bár 75%-osnak jelezte a töltő. Vasárnap gurulunk Zakopaneba, jó lenne ha nem állna le a technika
R1 feszültség szabályzó nem kell valakinek?

Ezekhez jó:

YAMAHA YZF R1 2002-2003
YAMAHA YZF R1 2007-2008
YAMAHA YZF R1 2009-2011
YAMAHA FJR1300 2001-2010
YAMAHA FZ1N FZ1S 2006-2010
BMW S1000RR 2010
Hát vannak olyan árokba csúszásos esetek amit csak az idom sínylik meg.... vagy egyik oldalról másikra átfordulós.... Őt tudja....
Ha minden összetört akkor jobb másik motor után nézni
Teljes idomszettet írt.....
Összes elem kell? Bontóból 1-2 darab olcsóbban kijön. Minek támogatni kínát?
Meg fogják vámolni, +27% áfa és némi vám szerintem.... 120-130 körülire fogsz kijönni....
Igen akkor azt mondod nyugotan lehet rendelni idomot? Azt tutod-e hogy kell rá fizetni valamit vagy csak azt kell kifizetni ami az ára!
Ezaz
Van azért 1-2 mm ide oda de az orvosolható...
Én roppant mód nem értem a kérdést és a leírást se
Nem rossz ajánlat de akkor kintről hozatok egyet ott 90-120ezerért tudok venni
Én rendeltem már több félét barátoknak.
Nagyon jók.
Hello köszi a segitséget ezt én is tudom hogy lehet rendeleni ezzel csak annyi a problem hogy nincs ismerősöm aki rendelt volna idomszetett kintről hogy milyen a minősége és hogy passzol-e minden!
Sziasztok! Egy kis segítséget kérnék tőletek! olyan van a motorommal hogy beindítás nélkül behúzom a kuplungot és berakom 1-be majd elengedem a kuplungot, satu mert sebességben van... ez stimm
Ám a probléma az hogy ezekután behúzom a kuplungot és ugyan úgy sebességben marad addig, amég ki nem veszem üresbe. Ha beindítom akkor viszont nem csinálja, tehát minden rendben :D

Ere valahogy nem tudok rájönni hogy mi a fasz lehet.. kérlek segítsetek!
(Tolórudas hidraulikus kuplung Yamaha Thunderace 1000)

Előre is köszönöm!
Szerintem pedig a 2004-2005-ös évjárat műszakilag tök egyforma.
2006-os évjáratnál módosítottak. Hosszabb a hátsó villa, meg talán 3 lóerővel erősebb lett a motor. És állítólag hamarabb elromlik.
De ha kell az enyémről 200.000-ért odaadom a gyárit kompletten
Kínából lehet rendelni gyönyörű szetteket...

link