Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem rossz!
Nekem az RN12 még tökéletesen megfelel.
Mi a gond? Tiszta M1, kivétel a lengővilla.. hogy az most miért lett banán azt nem értem, de bizti jó lett
Van kék fejidomom.
Festeni kell, mert a sarka javitott.
Van also idom is es van rendszamtabla tarto is, gyari.
Ha RN12-é passzol, akkor van! Üdv
Hello mindenki nagyproblémám van nincs meg az elsőfogaskeréken az anya és az alátét sem :-( ha tud valaki eladót vagy tud akinek van eladó irjon már előrre is köszi a mocim Yamaha R1 2002-es tehát anya és allátét :-)
Sziasztok, 16/46-os áttétellel, milyen az rn12? valaki próbálta már? :)
Sziasztok! Eladó a motoron látható gyári r6r kipufogó! Minden tartozékával hogy gond nélkül fel lehessen rakni r1re! Brutál hang,és sokkal szebb mint az oldalra felhozott nagy kipufogók! Hibátlan állapotban! 30000ft.
A lábtartóra van fogatva, már amennyire látszik és húzásra kapcsol egy rugóval!
Helló! 30ezer ft minden tartozékával!
Sziasztok! Egy kis bajba kerültem :)
A hátsó fék, féklámpa kapcsolójának a rögzítését nem tudom hogy hol volt... és nem látom a helyét biztosan vak vagyok sajna nem én szedtem szét, már minden stimmel de ezt az egyet nem látom hogy volt megoldva hová volt felszerelve 2005 ös R1 ről van szó! Tudnátok segíteni vagy egy fotót beküldeni... Köszi!
Mennyi lenne a kipufogó?
Sziasztok ELADÓAK a képen látható cuccok Yamaha R1 2002-es sárvédő törött 6000ft, plexi 10000ft, hátproktektor 6000ft, lábprotektor 16000ft ha valakit érdekel irjon vagy hívjon ezen a számon 06304736900!
Köszi!
530
Sziasztok érdeklődnék hogy 2006 os r1 re did 520zvmx vagy 530zvmx lánc jobb?
Üdv 07-08évj-hoz enyhén sérült tank 15e ft.jobb alsó idom 5e ft,jobb tükör karistos hátuljával 3e ft.Posta oké.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Ohhh az kellemetlen...
Sziasztok! Keresek R1 2004-2005 ös fejidomot, hasidomot, faridomba lévő zárat bovdennel, illetve hátsó rendszám táblatartót! Ha tudtok kérem segítsetek! Köszi!
5-6ezerig hallok kopogást a hengerfejtől főleg hidegen! Nagyon zavaró
Van baj a motorral? Ha nincs nem biztos, hogy kell állítani. Egyik ismerősöm cbr919rr-jébe 104.000 km van és még nem állított rajta. Tökéletesen működik.
Sziaszok, szelephézag állítás előtt állok az rn12-őn! Van service manualom, de gondoltam azért megkérdem tőletek esetleg, ha valaki állított már és tud pontos adatokat írni! És még az, hogy figyelnem kell e valamire különösen, vagy ilyesmi!?
Köszönöm a segítséget :)