Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

yamaha yzf R1 03-04 hátsó led lámpa, búra nélkül, gyári csatlakozójával. panel nem sérült csati ép. 3 e ft. posta ok.
L E13 000457 TÜKÖR eladó, balos, használható állapotban.
Rendbe, köszi addig is!
Lesku és Sifi!

A motyókat feladták, legyetek szívesek egy mail-t dobjatok, ha megkaptátok!
Köszi!
Nekem volt D209-D211-D212 nekem ami bevált az a D212 :)
Eladók 07-08évj-hoz tank 15e,tank 3e,idom 5e,posta oké.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Medium Hard -ot vegyél, az mindig jó!
es veheted nyugodtan a keményet is
egy szóval: a legjobb
Maradsz r1 Chriss? Vagy nagyon uj mezőkre tévedsz?
hali, motorozott mär valaki d211-es dunloppal? velemeny?
mediumban szeretnem venni.
Tudsz képet mutatni? És írok, vagy hívlak!
De szíp motorod van

Lenne egy BMW, magyar papíros, gyári kulcs 1,8 körül kérne érte a srác, csak állítólag át lett festve.
Az én kawám 200 fölött jobban kedveli a 100-as benyát.
Hát nem tudom... ez csak az én véleményem, de én csak százast tankolok, mert érezhető a különbség kigyorsításnál! Meg a hangja is más tőle az enyémnek, mikor nagy fordulatról elengeded sokkal durvábban ropog! meg azért nem 5-6ezreket forog a motor, kell neki a jobb égés! Aki igazán szereti a motorját az megveszi neki! Lehet enni száraz kenyeret vízzel, nem hal éhen az ember, de azért egy pörkölt jobban tud esni!
Sima 95 ha jobbat tankolsz akkor sem fogsz semmit érezni ha csak nem a stopperrel méred az tizedmásodperceket max azt érzed hogy többe kerül
Sziasztok, kerdesem lenne hogy milyen uzemanyagot ajanlotok 2005os yamahahoz. 95 vagy 95 maxxmotion vagy 100 maxxmotion?
koszi
Sziasztok fanok! :) gyergya cserével kapcsolatban kérdezném, hogy irídium, vagy sima? érezni valami különbséget köztük, vagy csak többet bír az irídium? mert árban nem mind1!
Hogy hogy?
Van valami kinézve már?
Sziasztok!
Ez a nap is eljött

http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Szia!
Farokidom érdekelne. Dobj légyszi egy emailt, adatlapomon ott a címem.
Köszi!
Hy, ha valaki tud rn12-höz two brother carbon dobszettet ne tartsa magába! Köszi
Eladóvá vált motorom:
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Írtam mail-t!
Szia, érdekelne pár dolog! Adsz nekem egy telefonszámot? És hívlak!
Köszi, üdv.: Ádám