Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Küldtem email már egy pár napja, Nézz rá légyszi.
gyűrűk, vagy szelepszár szimering.
Van... 70/6321-829
szóval akor valami baj lehet ha igy eszi az olajat? de mi lehet a gond? tudsz nekem erre válaszolni? amugy hallottam már olyat is hogy hamasitják az olajat és lehet ez is olyan szar mert a volt gazdája olcsón vette
szét kell szedni. Nem normális hogy ilyen sűrű olajat is egyen. Az enyém 10w40-nel elvan 6000 km-t rátöltés nélkül.
Kössz a segítséget!
Alakul a helyzet mostmar a fesz szabalyzóbol is kijön a töltes utána van valami gond csak nemtudom hogy hol
Sziasztok olajatbszeretnék cserélni a mocimba de nem tudom milyet vegyek és hogy mennyi kell bele? Most 20w50-es van benne vagy nem jo mert eszi de rendesen szinte minden tura után toltenem kell hozzá! Szóval segitsetek már mi lehet a gond köszi elörre is :-)
Vegyél egy jó 99-es évjáratú R1-et!
Hello Sifi !

Nekem is van pályás faridomom
ha érdekel írj ! robyside@citromail.hu
Ok. Köszi.
Legyen?
Elvileg otthon van, szombaton lefényképezem, ha előtúrom!
Sziasztok!

2004-es R1-hez pályaidomhoz keresek farokidomot, ha esetleg valakinek van elfekvőben jelentkezzen.

üdv: Sifi
Zema kolléga még élhet?
Nekem is hasonló hibám van 2003 r1 en 2x tekercseltettem egyszer leégett 3 tekercs most pedig ujra tekercselés után sem tölt semmit melegszik a kábele a generátornak a fesz szabi is és a test kábel ami megy az aksira!3 fesz szabályzóval próbáltam!Kicsit kezdem unni ezeket a folyamatos hibákat!Ötleteket tapasztalatokat várok!
Köszönöm segítségedet!
Sziasztok All .Eladó lett a motorom ha valakit érdekel 2005ös de 2007es forgalombahelyezésű ujjonan vettem yamaha szolnoknál.Extrák Hyperpro kormánygátló pp lábtartószett felhajló karok indexes tükör indexes hátsólámpa powercommander Agónál behangolva lóerőranglista 5.helyezet 4db-os bukógombaszett sportkipufogó stb ha valakit érdekel itt a számom 06-70-634-2030 1.350.000-
3 hete elütöttek a motorommal... Kellene pár alkatrész, esetleg ha lenne valakinek elfekvőben reális áron, azt megvenném. 2003-as Yamaha R1-hez.

Ami érdekelne:
-jobb első lábtartó
-segédváz
-rendszámtábla tartó
-farokidom
-valami kipuffantó, mert a carbon leo vince dobom összeomlott mint a kártyavár

Ami a legfontosabb az a kipufogódob és a jobb első lábtartó.

Köszi!
Generátor :) Típushibája ennek az évjáratnak. Írd be a fórumkeresőbe: generátor. Már összegyűlt pár hasznos dolog.
Hi,
Valószínű a fesszab döglött meg. Ki kéne mérni mennyi van az akksiban, meg ha jár a motor akkor mennyi...
Sziasztok! Vettem egy 2003 as évjáratú R1 et és az a probléma lépett fel, hogy addig megyek amíg az aksi bírja és van benne áram. Úgy néz ki nincs töltés. Vagy lehet hogy van töltés de az aksi rossz? mi lehet ilyenkor a probléma? Aksi? fesszabályzó?
baaaaazzzz... cikkszámokat néztem, akkor "elkureltam"!
Szia!
Köszi, egyenlőre nem jutottam előrébb, ezért passzolnám, köszi!
Hello Atix kérdeznélek hogy van-e ilyened elfekvőben és mennyi píz?
BMC sport levegő szűrő 10 pénz. 07-08 R1
70/6321-829
A 07-esé nem lesz jó az előzőre töki! ;)
Sziasztok! Ha esetleg valakit érdekel, van egy RN19-re való lábtartó szettem eladó! Lehet hogy más évjáratokhoz is jó..... Nem gagyi, minőségi cucc, új ára: 520 euro Ár: 80 ezer ft
www.gillestooling.com