Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Találtam egy csavart, szerintem az a leengedő csavar, ott csepegett nyomás alatt. Húztam rajta egy negyed fordulatot, azóta nem csepeg.
A kérdés az volna, hogy lehet-e levegő a rendszerben, vagy így már jó lesz? Az olaj rendben van, nem habos, jó a szint is.
Szevasz!

Ha vízben nincs nyoma olajnak és fordítva akkor hengerfej valsz. ok.
Én arra tippelnék, hogy valahol szivárgás van. Az első kerék tud olyan szerencsétlenül felverni követ, hogy attól megsérül a hűtő...
Ez persze csak egy tipp, de érdemes alaposan végignézni a víz útját.
Sziasztok!

A motoromból eltűnt 1,5 liter víz. A kiegyenlítő tartálynál feltöltöttem, de nagyon melegedett, így feltöltöttem a hűtőnél is. Így már nem melegszik nagyon, egészen elfogadható. A kérdésem az volna, hogy szerintetek rendben van-e így a dolog, vagy inkább töltsem újra? Kell, lehet valahol légteleníteni? Miután a hűtőnél is feltöltöttem, és járattam, a kiegyenlítő tartálynál jöttek ki kis buborékok.
Megtaláltam én is , de köszi azért
Köszönöm a választ!esetleg valakinek eladó kuplungkapcsoló?98-as èvjárat
Itt a karbonmatricás idomka alatt
A vázra van fogatva az üzemanyagtank alatt
Ha sebességben van a motor nem engedi az elektronika indítani a motort, de ha behúzod a kuplungkart, engedi. Pl. lefulladásnál nem kell üresbe rakni.
Sziasztok lenne egy érdekes kérdésem! Mire való a Kuplungkapcsoló a kuplungkar alatt?A 2 db vezeték az megvan de a kapcsoló le van törve! Van ennek valami szerepe a motoron? Illetve egy képet tudna valaki felrakni róla,hogy is nézz ki igazából!
Előre is köszönöm!
Sziasztok!

2009es R1 big banghez keresek rendszámtáblatartót (nem akarok integrált féklámpát) sima indexes kivitel érdekel , jelenleg a gyári van még rajta. Ajánlatokat várom, ledes indexeket már megvettem hozzá csak a táblatartó kellene.
Hali , 98 99 r1 re ezek a kis muanyagok melyik reszere illenek?szezonvegi szetszedeskor tuti rola szedtem le , most meg osszeraktam de ezek pluszba maradtak ,
Szia! Visszakerestem a fórumban mikor beszéltünk, én vettem meg az R1-ed Zakaréktól. Érdekelne, hogy mikor a kipufogókat átalakítottad a betétek amik benne voltak nincsenek meg? Vissza szeretném alakítani és ilyen gyári betéteket vadászok, egyenlőre nem szeretnék még egy pár dobot venni. Ha esetleg megvannak átvenném tőled, persze nem ingyen. Köszi
Sziasztok! van nekem egy ezres yzf-em es sehol nem talalok hozza szivatobowdent... a karbis R1esé jo lehet hozza? es van esetleg valakinek? koszi udv Akos
Vagy 118?
Segítség kellene, új fogaskerék és lánc kellene, elől 17 helyett 16os hátul 45 helyett 47es van. Erre hány szemes láncot lehet rakni? 116? Elvileg ekkora van most rajta.
Hellò.Érdekelne a termogoni kipufogòk meg vannak-e és hogy mi az àruk.kõszi.
Köszi!
Nem-nem A 98-99 és a 00-01 között sok külömbség van, kb 250 Sok alkatrész egyezik, de sok nem
Akkor az alkatrészek 08-tól 01-ig megegyeznek? Köszi az infót!
98-99(00-01 ez is oda sorolható)
Meg tudná nekem valaki mondani az első szériás R1-et mettől meddig gyártották? Köszi!
Segédváz és műanyagok egyben vagy külön,eladó 07évj-hoz.Érd:zoli_motor@freemail.hu
tehát akkor keresek gyári kuplungkar befogót kar nélkül(a lényeg ,hoy 11mm-es kar mennyen bele! akinek van írjon!és köszönöm a válaszokat mindenkinek!szép napot
Ahol Adee mutassa, ottan nékem is tizenegy/99-es/