Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha esetleg valakit érdekelne...

Dzsamalya Eredj
Illetve a 11mm-t itt tudtam mérni.
A '02-ét tudtam megmérni, ez 11mm, és így néz ki.
Bocs, nem néztem a képet, azt hittem a furat nem egyezik! Sorry!
A gyári karban van egy persely, nézd meg. Ki tudod tolni, bele az újba, és örül, motorozik!
Sziasztok! Szeretnék egy szívességet kérni valakitől akinek 98-as R1-van vagy tisztában van a dolgokkal! A kérésem a következő lenne vettem a motorra eloxált karokat , a fékkar hibátlanul felment a kuplungkar viszont vastagabb mint a gyári valaki meg tudná nekem mérni a kuplungkar vastagságát a képen megjelölt helyen! Találkozott már valaki ilyen problémával? nem akarom lekönnyíteni az anyagot ahhoz ,hogy beférjen lehet hogy a motoromon a kuplung felfogató nem épp a gyári mert az előző gazdája elcsúszott vele és gondoltam rá ,hogy másik motorét tette rá! A gyári 8mm az új 11mm ! Ezt meg tudná nekem valaki mérni vagy megválaszolni! (Az évjárat tuti hogy 98-as amit rendeltem )

Óriási köszönet érte! (sürgős lenne)Köszönöm szépen!
Nem tudom. Még nincs összerakva. Ráadásul a generátorban is cserélni kell a csapágyat. Majd írok, amint kész.
Csendesedette a gep?
laszloszab@freemail.hu ide tudsz irni
Sziasztok! Keresek 98-as R1 első sárvédőt! Illetve a kérdésem még az lenne ,hogy a 00-01-es farokidom rámegy e a 98-as-ra átalakítás nélkül?(mert ha igen akkor keresek farokidomot+ülések az alsó idommal és lámpával együtt!)Előre is köszönöm!
Ok, dobj egy mailt, megbeszeljuk a reszleteket.
Igen igy kellene
Szeva igen igen igy kellene
Hát a tengelyre ami kell hozzá meg a rugora szoval mindenre ami az elsőlábtaposóhoz kellene mert nekem nincs semmi
szia, mire van meg hozza szukseged?
sziasztok, keresek 2002-2003-as R1-hez pályaidomot, megfizethető áron
Hello ez az első lábtaposó? Ha igen érdekelne de csak akkor ha meg van hozzá minden
Eladó ez a női CAFE RACE bőrkabát protektoros teljesen alig használt ha ez is érdekell valakit hivjon bátran 06304736900
Ezen kivűl van még eladó gyári plexim,eloxált fék és kuplung karok arany színben és egy sportlégszürőm YAMAHA R1 2002-hez ha érdekellvalakit küldök képet az árban megegyezünk hivj bátran 06304736900
Sziasztok eladó a képen látható ruházat ha érdekel hivjatok bátran 06304736900
Sziasztok.2005-6 R1 exup bowden kellene ha van valakinek elfekvőbe elég az alsó is.Köszi
sziasztok,

R1 bal/jobb labtarto-taposo elado
Sziasztok!
Most találtam elfekvőben RN-12 lábtartó-állító konzolt.
Soha nem volt használva,talán csak felpróbálva.Az új ára most üzletben 19.500 HUF.
Ha esetleg érdekel valakit.
Hali.
2002-es R1 tormelek egyben 20 ezerert elado.
Udv Ervin.