Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ok várom és ha elindult értesítelek
Akkor marad a posta :( Priviben leírom ami kell.
Nem járok arra csak amit leirtam sajna bugac kiesik az utvonalból
Hella R1 ország!

04-06 R1, azaz RN12 alkatrészek eladóak, sérült és ép alkatrészek! Mindenről küldök képet!
áááá ne vedd le. csak arról kellene kép hogy a helyén milyen. hova van és hogyan felfogatva. Abból már tudnék méretezni itthon és kivágatnám :)
Nincs csak ilyen képem, de ha türelmes vagy, akkor leveszem, és csinálok képeket neked.
Nem valami bonyolult...
Hát.igazából én is erre járok teherautóval :D De konkrétan Bugacon lakom. Az neked nem esik útba?
Ok bács és csongrád megyét járom le is tehetem valahol ha neked jó kecskemét halas soltvadkert majsa félegyyháza vonalon vagy irj a tomcat35@t-online.hu ra hova küldhetem
utánvéttel.
Esetleg közelebbi képed lenne róla? kicsit sokallok érte annyi pénzt. van itt 1-2 ügyesebb ember kivágatnám velük :)
Na fain. Akkor érdekelne a gomba :)
Szia 2005ösön volt nekem is 04-06ig jó
Itt látod a rendszámtábla tartót, meg a bukógombát is.
Nekem ilyen van fent:
rendszámtábla tartó
Szia. Ez 2005-re jó?nem tudom milyen van rajta szal nem tudom hogy milyen kellene. meg hogy hova tudom rakni.. De ha jó lenne rá érdekelne. Az a baj hogy mindig úton vagyok.... személyesen szerintem nem tudom átvenni
Szia van egy gyárim 10e +posta vagy jövöhét kedden megyek kecskemétre ha oda valósi vagy el tudom vinni
Eladók a képeken látható 2001-es R1 bontott alkatrészek.1 db karbi sor 35 ezer Ft és 8 db hibátlan hajtókar 5 ezer Ft/db.Érd:06(30)371-5799-es számon vagy a szabonorbi@citromail.hu email-en lehet.
Köszönöm :)
Szép járgány, gratula!
Hát majd kiderül hogy mi hogy van ennél :)
Bukógombát keresnék ha esetleg tudna valaki ebben segíteni. Vagy esetleg rendszámtartó. A gyári van fent valami kisebbet szeretnék :)
Íme a képek is :) Nekem tetszik és ez a lényeg :) mindig is az álmom volt egy ilyen gép :)
Szia!
Én nem nagyon tudok tipushibáról, fokozatkijelző tényleg jó dolog, főleg ha egyszer már megszoktad. Az enyémbe már több mint 60e km volt, de (lekopogom) semmi baja.
Teszel fel képet? Had lássuk a gépet
Szia!

fokozatkijelző
Nekem ilyen van/volt az összes motoromon.
Sziasztok .2008 as R1 -hez milyen fokozatkijelzöt tudnátok ajánlani.Elöre is köszönöm a válaszokat.
nekem Anno Z750-en volt olyan :) Apropó ha már ide kerültem :D Mire figyeljek oda a motornál? vagyis mire érdemes figyelni?
Én egy Gipro x-type-al akarom meglepni magam tavasszal.
Jó motor az RN12, de egy fokozatkijelzővel még jobb.
Sőőőt! Egyenesen ajánlom!
Én szeretem az R1-et, R6-ot, jó motorok, a környékbeli motorostársaim között soknak, sokszor bizonyítottak már.