Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na, orulok! Enyem is keszul! Gyere ki este, vanmar elet :-D
Már kész van 2006 os hengerfejet kapott + hengert, ami érdekes, hogy érezhetően erősebb lett.
Hová tűnt a nyugatis banda nem láttam őket rég!
Fejidom esetleg valakinek?
Szinteén 1998-99-es R1-re?
Nincs mit.
Nagyon köszönöm le is beszéltem
Itt az egyik képen van egy.
Sajnos neki nincs.
Kösözönöm ismerem. csak lassan ér ide.
Sziasztok,
1998-99-es r1-re keresek fejidom tartó konzolt.
Esetleg valakinek van vagy tud eladót?
lapinjozsef@freemail.hu
Üdv.: Joci
Ha nem egyenetlenül van nyúlva csattoghat. Ha be van állva egy láncszem pattoghat a fogakon mikor az első fogaskeréken átmegy.
Arra gondoltam úgy lehetne tutira kiszűrni ha kiveszed a hátsó kereket és leakasztod a láncot az első lánckerékről egy indításra. Egyből dobja minek van hangja.
Ha a lánckerék és a lánc csereérett akkor adhat ilyen hangot? Menet közben a fémesen reszelő hang alacsony fordulatnál is ez lenne? Behúzom a kuplungot nem hallgat el tehát nem a blokkból jön.
Én közelebb lakok
láncod milyen állapotú? Nem lehet hogy egy bizonyos szemnél ugrik egyet, mert be van állva?
Túramotor vásárlása miatt megválnék szép állapotú, túrázásra használt masinámtól :)


http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Valakit érdekel esetleg Andreani WP rugós tag? 02-03-ba való, hossza állítható.
Motoremelőn járatva a motort ilyen kereplő hangot ad a lánc http://youtu.be/BPJD1OS4VfI ez normális? Lehet ez az a reszelő hang alacsonyabb fordulaton?
Sziasztok,

találkozott már valaki olyannal, hogy alacsony 3-4ezres fordulatszám körül a lánc felől fémesen surlódó hang jön, amikor alacsony fordulatnál gyorsítok kicsit erősebben lehet hallani.
Köszi a segitséget de azt hiszem inkább elviszem egy szakihoz azt a kétsőrt nem sajnálom töle meg ő hamarabb megtalálja a hibát mint elmennék hozzád de kurva messze laksz
a hengerfejtömítésre gondolsz?
hengertalptömítés is kell, mert ahogy veszed le a hengerfejet, meglazul az is, és érdemes kicserélni. szelepfedélhez is kell tömítés. ja meg az összes szelepszár szimmeringet is érdemes kicserélni, ha már szét van bontva. nagyjából ennyi.
hat a hengerfej alatti pakolas ami egyhasznalatos
Te dolgod. Ha a maradek ot is elbaszodik, akkor szetheted szet az egeszet. Mit ertessz hengerfej pakolas alatt?
En egyelore csak azokat cserelem amelyikeknek nagy volt a hezagja (ami 0,15 fole nem ment azokat nem), igy 7drb. kell csereljek + fengerfej pakolas. 6200/drb. a szelep es 10500 a pakolas
Meg nem vettem le a hengerfejet, de nem latom ertelmet cserelni azokat is amik nem allittodtak el...vagy megis?
En mindegyiket cserelem. Mind kopott, de csakketto volt durva.