Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello nem tudom mennyire vagy ebay-es de ott van minden és nagyon olcsón és újjak http://www.ebay.com/sch/i.html... ittnézzél szét!
Hello mindenki van egy kisproblémám a gond a következő nem működnek a helyzetjellzőim de minden oké velük de ha a helyükre vannak dugva akkor semm mi lehet a baj? Ja a lámpában lévő helyzet jellzőkre gondolok
Sziasztok,
Keresek 1998-as r1-re első fék olajtartályt, fejidom tartó konzolt, fejidomot, far idomot, patentokat a műanyag elemek rögzítésére.
Előre is köszönöm.
4db vadonatúj dugattyú eladó 1998-2003-ig passzol. Csak maga a dugattyúk vannak, 1db áráért eladó a 4db!

ÜDv
Sziasztok!
Gyári bontott dugattyúk eladóak. 1998-as gépből származik, de 2003-ig passzol. Teljesen hibátlan állapotúak mind a dugattyúk, mind a gyűrűk. Keveset futott motorból származnak. Csak együtt eladó a 4 garnitúra, árban megegyezünk!
Szeva megkaptam a helyzetjelzőket és a kisajdékot nagyon szépen köszönöm
A szerelő bólogatott. Akinél garanciaidőn belül jelentkezett a probléma, annak cserélték.
De alvázszám alapján történő visszahívás nem volt.

Az enyémben 26 500km van. Ha anyaghibás szelep lenne benne, szerintem már jelezné (kopogna).
Sziasztok!

Segítenétek nekem abban, hogy lenne az 1000-es fazeremre egy 2005 R1-ről való első radiális brembo főfékhenger 20e-ért, szerintetek megéri a pénzét? A gyári (nem radiál) beszart, vagyis csak felújító szett kéne, de az is majdnem ennyi lenne... Plusz nem ártana egy kicsit jobb fékhatás!
Igazából azon lepődtem csak meg, hogy 16mm-es... vagy elég is?

Köszi!
Valaki tudna abban nekem segiteni h miert fékez szakaszosan a motor elso féke mondjuk csak kivancsisag keppen mert most rendeltem hllamos tarcsat kevlar betétekkel meg uj femfekcsovet probléma kizárva de akkor is kivancsi vagyok en a betétre tippelek
úgy van, ahogy adee is mondta. Nézegesd a service manualt sok kérdésekre adhat választ, ha meg nem akkor írj ide
Szeva Uram! Mi ismerjük egymást valahonnan (Nyugati!) :DD Sajnálom, ami a motoroddal történt! Nem lesz olcsó akkor javítani! :S Nekem szerencsére időben szét lett szedve. Ma rendeltem meg hozzá az alkatrészeket. Szerencsére nem ütött bele semmibe, nekem a szelepszár vége kopott le! :S
Köszönöm a választ! még van 2 kérdésem,114 szemes a lánc?a gumi meg 190/50?Köszi mégegyszer!
SZia nekem most baszta szétt az egész hengerem 2004 es r1 !

Az egyik szelepről valószínűsíthető, hogy levállt a szeleptányér, elhajlott 3 szelep ....... hengerbe kicsi marásnyom, és hengerfej csere is kell.
Egyébként nekem a szelepen 5vy volt asszem.

Tehát nem vagy egyedül, már megvettem az új hengert + hengerfejet + 1 dugo is kellett mert azt is megrongálódott.
Az én motorom is 2005-ös.
Éppen holnap viszem olaj+szűrőcserére. Erre a visszahívásra rákérdezek.
Gondolom vázszám alapján megmondják, hogy milyen szelepek vannak benne (hibás vagy sem).

Az enyém mondjuk nem kopog/csattog.
Igazad van.Bocsi. fiat85@freemail.hu
Helló én előre 15-öst,hátra 45-öst raktam gyári lánc,gyári gumi
Szia olvass vissza (28056hsz)
Egy mail cím nem ártana!
Sziasztok.Elöre is bocs hogy ide írok.Yamaha R1-et keresek saját részre 2004-2006 közöttit.Haesetleg tud valaki ilyesmit legyen szives írjon.
Hello srácok van eladó bőrkabátom nadrágom bukom! A kabát 2xl-es a nadrág 3xl-es és egy női bukósisak xxs-es! Ha valakit érdekel irjon és küldök képeket!
Egyszer egy bontott R1-en láttam, az is hegesztve volt. Onnan rémlett. Ezek szerint épp kifogyhattak csavarból, és odaheftelték a yapók.
07évj-hoz segédváz 15e ft javított de nem tekeredett,görbült ill.utángyártott takaró és diszítő idomok 10e ft.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Nekem tisztán látszott a szelepszárak végén, hogy fogy az anyag. Nem várnám meg, míg a horonyig lekopik, mert akkor beesik a szelep a dugattyúkhoz, onnan meg nagy a baj. Csak a szívó oldali szelepek rosszak, és azok közül is csak azok, amelyeknek a tányérjába 5YJ van beleütve, és nem 2D1. Ezt cserélte a Yamaha visszahívásban. Már akinek cserélte. Pl nekem nem. Így viszont 120 az anyagdíj.