Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az RN09-es váltója amellett, hogy kemény, mennyire megbízható? Olyat is írtak már, hogy csak alacsony sebesség mellett kemény, aztán puhább stb.Továbbá tesztekben olvastam, hogy a fékek nagyon jók, viszont sok helyen olvastam, hogy nem. Ezekre mennyit adjak? Utcára elég, de pályára nem?
nemeth0507: Valahogy ez érthető. De legyen adott két, jó állapotú machine! :)

//Yamaha//: Jelenleg a szívem az R1 felé húz. Stílusos. Csak tisztán akarok látni, ennyi az egész! :)
Sablon motoros szeretnél lenni akkor cébéer.. ha egyéniség akkor R1!
Ha venni akarsz, akkor amelyik jobb állapotú. Imádom az R1eket, de ha adott pénzből egy szar állapotú r1et tudnék venni vagy egy jó állapotú 954est, akkor egyértelműen a hondát venném.
Közvélemény kutatás: Honda CBR 954 RR vagy Yamaha YZF R1 RN09? Előre is köszönöm! :)
Köszi az infokat! Akkor igy néz ki olajcsere megint. Akkor marad az 5100. Elég drága olajcserének bizonyult
Szerintem a te motorodba mivel idézőjelbe régebbi túl jó a z olaj mert más a gyártási technologia a yamahába nem is ajánlanak teljesen szintetikus olajat max résszintetikust de inkább ásványit itt egy link olvasd el bár jót akartál a jobb minőségű olajjal csak a gépedbe ez nem való motul
Köszi a választ
Igaz én csak az xt-mbe raktam kerámia gyapotot. De kevesebb mint 1év alatt eltűnt belőle az egész. Ha nem én raktam volna bele el se hiszem. Ráadásul drága is volt, azóta csak üveggyapotot raktam bele és inkább sűrűbben cserélem. Bár lehet az Fz-be is a drágábbikat raknám elsőnek kipróbálni, hogy az mit csinál vele.
Köszönöm a hatalmas segítséget!
És még mindig van kérdésem ki milyen lánckereket és láncot használ? Méret , típus és beszerzés helye érdekelne!Köszönöm előre is!
Úszóház légtelenítő tömlők mennek rá, a könyvben ez áll a 4-es nél
Helló kérdésem az lenne ,hogy a képeken megjelölt 2 db csonk mire való ?vagy milyen csövek mennek rá?vagy mi ez egyáltalán ?mert nekem nincs rádugva semmi!köszönöm a választ
Örülök, hogy tudtam segíteni!
Ez volt a probléma! Köszönöm
Sziasztok! Egy kérdés. Valaki használt már speckós kipufogó tömő gyapotot? (Nem üveg vagy kőzetgyapot). És ha igen mik a tapasztalatok vele?
Köszönöm megnézem először a tankot ha nem az akkor fesszabályzót!
Mai napon olajat cseréltem az r1be,motul 7100 10w40 került bele. Előtte motul 5100 10w40 volt benne gond nélkül üzemelt vele. 7100al mentem kb 100km-ert és észre vettem hogy többször is nehezen tudok vele felfele váltani,visszaváltással semmi gond! Lehet ez az olajtol? Mert elvileg jobb olaj került bele mint előtte volt és az előző olajjal semmi probléma nem volt vele!
A szalonba az általános 10w-40 Yamalube 4-FS-t mondanják bele. Csatlakozom az előttem szólóhoz. 10w-50 optimális teljesen megfelelő. Castrol Power1 Racinget használtam már többször, 5000-et mennek nálam. Semmi negatívat nem tudok mondani róla.
Én a 2005-ös R1be 10w-50 vagy 15w-50-et használtam.
Vagy a 10w50 az optimális?
Na ezen elég elmennem xD
Akkor most 10w30 amit bele ír?
Mondjuk ez szerintem hülyeség :D
Ha döglődik a fesszabályzó akkor szokta általában ezt a tünetet produkálni. Mérjétek ki a generátort is!
Részlet a 02-03-as szervízkönyvből
Értem és mit ír a könyv? Ez az R1 az egyik ismerősömé ő érdeklődik. Én 15w50-t használok az 2004-s R1-be. Én is sűrűnek vélem... :/