Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm az infókat! Akkor kipróbálom elöl a -1et hátul hagyom gyárin!
2008-as R1-en raktam előre eggyel kisebbet, hátra eggyel nagyobbat. Nekem nagyon tetszik így, kicsit alacsonyabb fordulaton már egész jó lett. Pályán meg sokkal használhatóbb lett a 2. sebességfokozat. Végsebessége 280-290 körül van 200-as gumival. (Fékpadon be lett állítva, valós km/h-át mutat a kijelző.)
Ez az illeték ez nem csak a külföldről behozott motorra szól?
Beírtam egy 2006-os R1-est ebbe a kalkulátorba azt kidobta hogy 125 000Ft abból 96 000Ft az illeték:S:S:S
Ha üzembentartó szerződést írunk ez a 125 megfeleződhet?
Sziasztok! Van valakinek tapasztalata gyári áttétel helyett elöl -1 fogaskerékkel? vagy valami vélemény?
Eddig is ez volt, csak új nevet kapott :) Lényegesen nem drágult!
Amúgy egy tipp, hogyan legyen olcsó...

Amikor én vettem a 2007es R1-est akkor az átírás meg minden biszem baszom került 110.000Ft körül.. Ekkor mondta, az okmányirodás nőci, hogy üzembentartónak keressek a családomból valakit, mivel egyenesági rokon ezért nincs illeték rá, így egyből 68.000 lett a végösszeg :) De akinek gáz, hogy apuci vagy anyuci van beírva a forgalmiba, az fizessen csak :))
Jó hogy nem most akarok motorkerékpárt venni.
Bejött egy új tétel: vagyonszerzési illeték.

http://kalkulatorlap.hu/atiras...
Egyszerűen csak van egy ilyen gumim itthon és azon gondolkodok eladjam-e vagy elhasználjam én. :) Ha be is férne, nem fog bután viselkedni tőle a motor kanyarokba? Mert ugye ez 1 számmal nagyobb mint a gyári méret.
Rég volt szép volt 1999 de nézd meg magad elfér e ,van e meg hely .amugy minek azzal sem fogsz 50fokos dőlesszöget elérni vagy igen?
Üdv!
99-es R1-re fel lehet rakni hátra 200/60-as gumit? 6"-os a felni. Köszi!
És tényleg! Azt már el is felejtettem!
Igen!Neked meg Kspeedy66
De mintha akkor még BogyaGábor lett volna a nickneved.
De lehet rosszul emlékszem...
Így van! Most meg lett egy eriggy!
Hmm.... Nézegettem az adatlapodon a képeket,a Movistar gixxerre a BOS dobot tőlem vetted.
Köszönöm szépen!
Sziasztok! Van valakinek service manualja 2002-2003-as R1-hez? Az se baj ha magyar!
Elvittem gumishoz ki kellett görgőzni a kereket.
Marad ez az első kerék, a 330-as tárcsáról nagy macera levenni a féket.
Eladó Bódis sport dob 98-01 R1-es összekötővel.
Információkért keres telefonon vagy emailben.
sportdob@gmail.com
Eladó Bódis sport dob 98-01 R1-es összekötővel.
Információkért keres telefonon vagy emailben.
sportdob@gmail.com
szemre nem látszik a gumin kopás, majd átszerelem az új felnire.
A lényeg eladó az első kerék és a tárcsák is.
Nem bizok a cloudokban
Elviekben most 1 atment,de akkor lehet csak 4 essevel szabad kuldenem
Akkor passz :)