Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De az 50-es gumival nem lesz fura kinézete a motornak?a 185-ös gumival instabilabb lesz a motor?
Per 50 nehezebben dől
Kár,h az enyémre nem jó, mert ez még a deltabox 2-es vázhoz való, de már mind1 is!
Helló sziasztok! Kérdésem lenne hozzátok !
Mennyit számít ha a 99-es R1-emre 190/55 helyett 190/50 et rakok?
Tudom hogy a gumi magassága a szélességhez viszonyítva de számít ez valamit? Vagy valakinek van a motoron 180/55 vagy 180/50? azzal hülyén nézz ki a motor? vagy instabilabb?
Előre is köszönöm a válaszokat!(nagy motoron még nem cseréltem gumit és most jön a nyár ideje lenne!)
Sztem akármelyik 4dugós nyeregbe jó. Amúgy cikkszám alapján r1 talán 04-től. Nekem ugyan ilyen volt r6 nyeregben. Régebbiekbe is belemegy.
Helló! Melyik yamahába való a fékbetét?
Szia.
A 1101-es oldalig lapozz vissza, ott "higyany" hirdet gyári betétet. Az nagyon jó, és jó áron adja. Nem tudom jó-e a Tiedbe, de azt hiszem igen.
Üdv.
ukb
A gyári!
Megrendelve! Köszi
Sziasztok! 2002es R1-be tudna mondani nekem valaki valami normális első fékbetétet? Ami nem eszi meg a tárcsát de jól is fog. Utcán használom,nem pályára kéne!
Előre is köszönöm!
vagy ez kompletten kormánygátló kitt
Konzolokon már túl vagyok, nincs senkinek, nekem is van egy LSL a polcon, de nincs konzolom...
Azért köszi a választ!
Vegyél az aprobol használt hyperprot 40körül már láttam és már csak konzolt kell keress az ebyen vagy probáld meg a corsaronál a konzolt nekem ilyen volt fenn r1 gátló
Sziasztok! Van valakinek eladó kormánylengés-csillapítója eladó 2002-2003-as R1 re?
Eladó használt Power Commander IIIUSB Yamaha R1 (2007-2008) motorba.
Ára: 35.000HUF
Eladó:

ÚJ feszültség szabályzó. Ezekbe a típusokba való. 20.000 Ft

YAMAHA YZF R1 2002-2003
YAMAHA YZF R1 2007-2008
YAMAHA YZF R1 2009-2011
YAMAHA FJR1300 2001-2010
YAMAHA FZ1N FZ1S 2006-2010
BMW S1000RR 2010
esetleg megnyúlt lánccal
jogos
Itthoni motor mièrt ne kerülne a nevemre? :D de most nem is arról van szó, hogy külföldi- e a motor....
Szóval basszák meg azt a jó...!
Itt csak az a bibi,h te magyar motort vettél, és nem került a nevedre, de külföldi motor esetén mindenképp a neveder fog kerülni a motor, így nem úszod meg az illetékmentességet!
Nem, itthon vásároltam a motort magánszemélytől :)