Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A benzinszint visszajelző kontaktos, vagy ha volt a tank levéve, nem lett visszadugva.
Az egy hibakód.
Találkoztatok már olan problémával 98-as R1 fordulatszám mutató megbolondul?(2000-ről-8000-re ugrál közbe mutatja a rendes fordulatot is de ugrál ) Tehát a fordulatszám nem ingadozik csak a mutató hülyült meg! Ha találkoztatok már ilyennel akkor mi rá a megoldás!(Gondolom zárlat ....)
Van, jók!
köszönöm a válaszokat
Van valakinek tapasztalata Ferodo fékbetétekkel?
A gyári szimmeringek darabja nekem 1650 volt. A gyűrűszettet csak kérdeztem az 40-50000 körül. De akkor blokktömítések is kellenek ami emlékeim szerint kb. megint csak 30 körül hengerfejtömítéssel együtt.
1-1,5 dl olajért inkább nem fognék hozzá
Mennyibe fájhat a gyűrűzés és a szelepszár szimering csere szerintetek?
Le szoktak tapadni. Barátomnak is azt mondták gyűrűzni kell az 1,4-es civic-et utána már tényleg sok olajat evett
Az én régimet csináltattam és utóbb kiderült nem a szelepszár szimmeringeknek volt baja, mert ugyanúgy ette az olajat. Elvittem egy igazi szakemberhez ő azt mondta, hogy a gyűrűkkel van a baj mert elvesztik a rugalmasságukat. A rengeteg olaj becsapja az embert a kompresszióval és hajlamos elsiklani a gyűrűzés felett.
http://www.carlsalter.com/yama...
Itt megtalálod a service manualt. A specifikációnál az elején az első futóműnél megtalálod a kapacitást és a méretet is amihez a szintet állítod. Castrol 10w olajat szoktam használni cserének és gyári szimmeringet, porvédőt veszek, mert nem egy horror összeg.
Helló!
Van egy eladó Bódis dob összekötővel ha esetleg valakit érdekel.
Szia Csopy!

Nekem a régi eregybe a 20w50 Act-evo egyáltalán nem működött rendesen. Nekem sűrűnek bizonyult, éreztem váltón. Lehet hogy csak megszokás kérdése, én leengedtem a gecibe. Inkább öntöttem bele azt amit a könyv előír.
Használtam minden félét a 99-esbe, irídiumosat is. De szilárd meggyőződésem szerint a sima CR9E bőven sok és megbízható is. Nézz körül rendesen, nehogy hamisítvány szart vegyél. Interneten rengeteg információ van evvel kapcsolatban.
Értem, köszi a segítséget! :)
Régen 20w50 castrol actevo GP-t használtam, nem volt vele gond nem is ette. Most motorex fullszint 10w60-at tettem bele, majd meglátjuk mit mutat....
ngkcr9eix
Ilyesmiben tudok neked segíteni.
Mi volt a bajod az NGK-val?
helló!
Új kérdésem van hozzátok!


98-as R1-be ki milyen gyertyát használ?NGK CR9E / Denso U27ESR-N
én tavaly vettem bele NGK-t de nem vagyok vele megelégedve! Vagy valaki használ benne valami különleges gyertyát?
Sziasztok,
2003as R1-en kéne kompletten fékpofákat cserélnem. Milyet érné meg venni és hol?

Köszi,
Máté
Helló. nem Szabolcs de nincs messze. Debrecen Yamaha Máté
Sziasztok! Szabolcs-Szatmár-Bereg megyén belül nem tudtok véletlenül valami jó megbízható motorszerelőt?

Illetve olyan embert aki motorblokk beszerzésében tud nekem segíteni?(Ez országosan is érdekel!)

Előre is köszönöm!
Szerintem olyan olajat kell egy motorba tölteni, amilyen a gyári előírás. Vagy jobbat.
Ha meg csipegeti, akkor utána kell tölteni.

Lehet kísérletezni egyéb olajokkal, legfeljebb hamarabb kell generálozni.