Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elöl 15 hátul 43? És úgy miért jobb?
Sziasztok r1 rn12 vázat keresek , vagy komplett törött motort , vagy motorhibásat , vagy hiányosat
Sziasztok

Tegnaptól boldog R1 tulaj vagyok.
2004-es Rn12-es szürke járgány.
Vannak hibái de hát 10 év az 10 év...
Kuplungja ahogy olvasgattam is csörgős... elég hangosan. de bemelegedés után nagyon sokat halkul. Úgyhogy ahogy írtátok is amíg nem csúszik addig nem bántom. Első teleszkópok gyöngyöznek. Valaki segítene honnan és milyen fajta szimeringet vegyek? Küldene vagy linkelne valaki egy service manualt?
Valamint az első ülés alatt van 2db ilyen gumi lap ami elszigeteli az akkumulátort. Ez hiányzik ha valakinek lenne a polcon átvenném.
Egyelőre más nincs.
Köszönöm előre a segítséget.

Üdv.:Árpy
Lehet le is takarítható, de nem tudom, hogy lehet kivenni.
Ha már annyira zavar, hogy szétszeded, lehet, hogy csak meg kell takarítani.
elöl 15 kötelező
Üdv mindenkinek!
Láncszettet szeretnék venni a 99-es R1-emre. Szerintetek a gyári áttételt válasszam, vagy van annál ideálisabb? Gyárilag elöl 16-os, hátul 43-as fogaskerék van. Nincs ebbe még tapasztalatom, ezért kérdezem. Köszi!
Köszi, igen másnál is átlátszónak láttam. Még egy olyan kérdés, hogy ezt a kis ablakot hogyan lehet cserélni? Kívülről is ki lehet szedni egyszerűen, vagy jobban meg kellene bontani a blokkot?
Elírtam, a kuplung fedél sérült, ha valaki tudna nekem eladót kérem írjon :)
Ez nem normális, amikor nem az olajat látod, szép átlátszónak kell lennie, mögötte fémszínű gyárilag (ez acél lemez van mögötte). valószínű vmikor xar olaj volt benne vagy túlmelegedett és belülről megszinezte az ablakot. Hibát nem okoz csak nem szép... Lehet kapni külön ablakot (15-ös számú a rajzon), kb.7-8e Huf.
Sziasztok! Segítség kellene .... van egy Yamaha R1 2002 -es évjáratú pacim, de a gondom az, hogy ma sikerült neki eldőlni :( nem úsztam meg hibával... de nem vészes, az alsó idomon lett egy kis karc ami javítható viszont a generátor fedélen ahol van a váltó bowden ott lett egy pici repedés ahonnan nagyon lassan, de ereszt az olaj... :/ kérdésem az lenne, valaki tud eladó generátor fedelet nekem ajánlani ?
Nem lehet
Üdv mindenkinek! Olyan kérdésem lenne hogy rn 04 órájának az időformátumát át lehet állítani 24 órásra vagy csak 12 est tud? És ha át lehet akkor hogyan? Köszi és olcsó benzint mindenkinek
Igen.
Ez már az enyém, ilyen sárgás, ez normális?
Olajtól van olyan színe, attól függ milyen az olaj színe, lehet piros is.
Mitől tud egyébként ennyire besárgulni az a kis ablak? Ez nem konkrétan az enyém de kb ilyen sárgás az ablak mint a képen, és nem tiszta átlátszó mint más R1en.
Tudja valaki, hogy 05 R1en az olaj szint mutató kis ablakot ki lehet cserélni? Elég sárgás színű
Köszönöm a válaszokat!
+36202888799
Dobsz egy telszámot? Rádcsörögnék.
Hy. Megvan és pc III
Szia!

Megvan még a PC? III vagy V?
Sziasztok

Használ valaki sporttúra gumit? R1-en?
pilot road? roadsmart? stb..
Tapasztalatok? vélemény?
Szia!
Én biztos a 190/50-et tenném.Az a gyári méret ,szerintem nem véletlenül.